Εφαρμογή iOS
Αποκτήστε το στο App Store

Εφαρμογή Android
Αποκτήστε το στο Google Play







Καιρός από το kairos123.gr



Εορτολόγιο  
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
08:00Θεία λειτουργία
10:30Αρχονταρίκι
11:30Μουσική παράδοση
12:30Δεν είσαι μόνος
13:30Φωτοσφαιρα
14:00Το αλάτι της γης
16:00Θέατρο από το αρχείο της ΕΡΤ
18:00Εύρηκα 2
19:00Αστικό τοπίο
20:00Μεσόγειος
21:00Κόλαση και παράδεισος: Φιοντόρ Ντοστογιέφσκι (α τηλεοπτική μετάδοση)
22:00Οι μεγάλες στιγμές στη Eurovision
00:00Ειδήσεις
01:00Μικροφίλμ οι ταινίες
02:00Αρχονταρίκι
03:00Δεν είσαι μόνος
04:00Φωτοσφαιρα
04:30Αστικό τοπίο
05:30Εύρηκα 2
STAR
STAR - programma tv
07:00Πόκεμον
07:30Baby Looney Tunes
08:15Τόμας, το τρενάκι
08:30Πέπα: το γουρουνάκι
08:45Tom & Jerry KIDS
09:15Lazy town
09:45Pichi pichi Pitch
10:15Barbie: η πριγκίπισσα και η ποπ σταρ
10:45Ben 10: omniverse
11:10Beyblade METAL Fury
11:40Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται
12:00Floricienta
13:00Star ειδήσεις
13:45Η μηχανή του χρόνου
15:45Τα φιλαράκια
16:50Mike & Molly
17:45Ειδήσεις
18:00Human target
19:45Ειδήσεις
21:00Τι 30, τι 40, τι 50
23:15Ο πόλεμος των κόσμων
01:45Σκοτεινό ξύπνημα
03:30Donkey punch
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:00Macgyver
08:00Ακατα μακατα με τα ζουζούνια
10:00Μέσ στην καλή χαρά
14:00Ειδήσεις
14:15Stars System
15:15'Eτσι απλά
16:00MR. Bean
16:55Ειδήσεις
17:00Αννίτα SOS
19:00Ειδήσεις
20:00Τι θα φάμε σήμερα Μαμα;
21:00Ανεξιχνίαστη ληστεία
23:15Εμπόριο λευκής σαρκός
01:30Ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:45Κόκκινος κύκλος
03:45Η Κουζίνα της μαμάς
04:45CSI : las Vegas iv
05:45Θυρίδα τηλεπωλησης
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:45Καλημέρα με τον Γιώργο αυτιά
10:00Κυριακή με δράση
12:30Στην πράξη
13:30Ποδηλατοδρασεις
14:00Γεύσεις στη φύση
15:00Γλυκές αλχημείες
16:00Μαστορέματα
17:00Joy
19:00South Pacific
20:00Frozen Planet
21:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00Goal
23:00Ελεύθερος σκοπευτής
00:15Η δική στον ΣΚΑΪ
02:15World`s toughest fixes
03:15Απίθανες στιγμές
04:00America`s Next top model
04:45Μαγειρευω οικονομικά
05:30Τα νέα του ΣΚΑΪ
06:00Πρώτη γραμμή
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Charmed
07:10Κορίτσια για σπίτι
08:00Η αγορά σήμερα
08:30Birth stories
09:30Food iq
10:00Before you say i do
11:30Birth stories
12:00Η αγορά σήμερα
14:00Food iq
14:30Η αγορά σήμερα
16:30Just for Laughs
17:00Η αγορά σήμερα
20:15Cine Club
21:00Birth stories
21:30Ειδήσεις
22:00Best of Enemies
00:00Sex and The city
01:00Η αγορά σήμερα
04:00Huge moves
05:00Ο θρίαμβος της αγάπης
06:00Αληθινή αγάπη
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - προγραμμα τηλεορασης
08:00ΕΡΤ HD
16:00ΕΡΤ HD
21:00ΕΡΤ HD
00:00ΕΡΤ HD
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00Balkan Express
07:00Τα αδέλφια μας οι άνθρωποι
07:30Θεία λειτουργία
10:30Οδοιπορικό στην Πίνδο
11:00Τόποι ζωής , τόποι Ιδεών
12:00Ο Τόπος και το τραγούδι του
13:00Ειδήσεις
13:30Χωρίς αυτοκίνητο
14:00Μητέρα γη
15:00Κυριακή στο χωριό
17:00Ειδήσεις
17:05Κυριακή στο χωριό
18:00Ελλήνων δρώμενα
19:00Λυσιστράτη
21:00Balkan Express
22:00Ειδήσεις
23:00Ο πόλεμος μεταξύ αντρών και γυναικών
01:00Παράξενη κουλτούρα
03:30Χωρίς αυτοκίνητο
04:00Κυριακή στο χωριό
06:00Μητέρα γη
Nickelodeon
Nickelodeon - programma tv
06:00Drake and Josh
06:25Drake and Josh
06:50Big Time Rush
07:15Ο Μικρός Μπιλ
07:40Ο Μικρός Μπιλ
08:05Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
08:30Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
08:55Σούπερ Ζωάκια
09:20Go Diego Go
09:45Bubble Guppies
10:10Winx
10:35Monsuno
11:00Fan Boy and Chum Chum
11:30Tak and the Power of Juju
11:55El Tigre
12:20Planet Sheen
12:55Μπομπ Σφουγγαράκης
13:20Kung Fu Panda
13:45Χελωνονιντζάκια
14:15Power Rangers Samurai
14:45Τσίμα
15:15Kids Choice Awards 2013 (Ε)
16:45Supah Ninjas
17:15Ο Θρύλος της Κόρρα
17:45Χελωνονιντζάκια
18:10Kung Fu Panda
18:35Τα Μυστικά της Φάρμας
19:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
19:30Big Time Rush
20:00Victorious
20:30Οι Περιπέτειες των Μπάκετ και Σκίνερ
21:00True Jackson
21:30iCarly
22:00Μπομπ Σφουγγαράκης
22:30Monsuno
23:00Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
23:30Άβαταρ
00:00Victorious
00:30Big Time Rush
01:00iCarly
01:25Drake and Josh
01:50Drake and Josh
02:15Brothers Garcia
02:40Brothers Garcia
03:05Unfabulous
03:30Unfabulous
03:55Kenan and Kel
04:20Kenan and Kel
04:45True Jackson
05:10True Jackson
05:35The Troop
06:00Drake and Josh
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
08:00Διακοπή Προγράμματος
11:20Ρωμαίος και Ιουλιέτα του Μπερλιόζ
13:10Ώρα Παράδοσης
14:00'Eδοξεν τη Βουλή και τω Δήμω
15:00Κάρτα Μέλους
16:00Τι Λέει ο Νόμος
17:20Αστικό Τοπίο
18:00Ποιος Σκότωσε τους Μάγια;
19:00Σε Θέση Ετοιμότητας
20:00'Eντβαρντ Μουνκ
22:00Ο Κουρέας της Σεβίλλης
00:50Διακοπή Προγράμματος