ΕΡΤ1ΕΡΤ2ΕΡΤ3ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΒΟΥΛΗ
Είδος προγράμματος
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00On The road
06:30City folk
07:00Ρομπότ σε δράση
07:30Ουράνιο Τόξο
08:00Αστυνόμος Σαϊνης
08:30Σιντ, ο μικρός Επιστήμονας
09:00Ρομπότ σε δράση
09:30Τραίνο δεινοσαύρων
10:00Αιγαίο νυν και ΑΕΙ
10:30On The road
11:00Εκπαιδευτική τηλεόραση
12:00Ο συμβολαιογράφος
13:00Ο μπουφος
14:40Σιντ, ο μικρός Επιστήμονας
15:00Ρομπότ σε δράση
15:30Τραίνο δεινοσαύρων
16:00Λεονάρντο (α τηλεοπτική μετάδοση)
17:00Ασ χορέψουμε
17:30Κύπελλο Πόλο ανδρών - Final four
18:55Κύπελλο Πόλο ανδρών - Final four
20:00103,7 έλληνες δημιουργοί στο δεύτερο
22:0010 δολοφόνοι για τον ντετέκτιβ μαρλοου - κινηματογραφικά ίχνη
23:30City folk
00:00Ειδήσεις
01:00Σημείο Art
01:30Μην πυροβολείτε τον πιανίστα
02:30103,7 έλληνες δημιουργοί στο δεύτερο
04:30'Eλληνες γελοιογράφοι
05:00Ξένο ντοκιμαντέρ
05:30Αιγαίο νυν και ΑΕΙ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:30Παλιές δόξες
07:00Χωρίς αυτοκίνητο
07:30Η χαρά της ζωγραφικής
08:00Τα κανάλια της ευρώπης
08:30Ευρωπαϊκά λιμάνια
09:00Αληθινά σενάρια
10:00Μητέρα γη
11:00ENA + ένα
12:45Mia μέρα σαν κι αυτή
13:00Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00Γυναίκες εν πλω
14:30Anthony bourdain : χωρίς κρατήσεις
15:00Τόλμη και γοητεία
15:30Γεγονός
16:50'AΑγνωστες γνώσεις
17:00Απογευματινό δελτίο ειδήσεων
17:20Mia μέρα σαν κι αυτή
17:30'Eτσι βλέπω τον κόσμο
18:00Ο κόσμος των Σπορ
18:30Διασπορά
20:00'Eρωτας με δόσεις
21:45Δελτίο καιρού
22:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
23:00Εκατογραφια πρόσωπα
23:10Λαβύρινθος
00:30'AΑξιον Εστί
01:30Η τέχνη μέσα στον χρόνο
02:00Γυναίκες εν πλω
02:30Τόλμη και γοητεία
03:00ENA + ένα
04:30Γεγονός
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Βότκα πορτοκάλι
07:00Πρωινό ΑΝΤ1
11:00Fthis tv
12:00Karadayi
12:50Με αγάπη
13:00Τα νέα του αντ-1
13:30'AΑκρως οικογενειακον
14:30Κωνσταντίνου και Ελένης
15:30Το καφέ της χαράς
17:05Τα νέα του ΑΝΤ1
17:10Ο χασοδικης
19:00Βαλς με 12 Θεούς
20:00Τα νέα του αντ-1
21:15Σουλεϊμάν ο μεγαλοπρεπής
22:15Karadayi
23:15Summer wipe out
00:15Βράδυ με τον Πέτρο Κωστόπουλο
01:30Brothers & sisters
03:30Στον παλμό των Ονείρων
04:50Τηλεμαρκετινγκ
05:20'AΑγγιγμα ψυχής
06:00Βότκα πορτοκάλι
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Νηστικοί πράκτορες
06:45Πόκεμον
07:10Ο Πρίγκιπας και οι πειρατές
07:40Xiaolin showdown
08:00Φμ live
09:50Ο Πρίγκιπας του Μπελ Eρ
10:20Hellcats
11:20Smallville
12:30Οι ειδήσεις του Star
13:00Μεσημεριανή μελέτη
15:30Μιλά
17:15Star ειδήσεις
17:50Φμ live
19:45Star ειδήσεις
21:00The mentalist iv
22:00Ice
02:00Οι φίλοι μας... τα ζώα
03:45Δάσκαλος για γέλια και για κλάματα
06:00Η σούπερ λεγεώνα
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:10Everybody loves Raymond
07:00Frasier
07:45Θυρίδα τηλεπωλησης
08:00Cats 101
08:55Θυρίδα τηλεπωλησης
09:10Η Κουζίνα της μαμάς
10:00'AAλλαξε το
11:00Εντιμότατοι... Κερατάδες
12:00Ειδήσεις
13:00Ελένη
16:00Δέστε τους
18:30Ειδήσεις
20:00Κάτι ψήνεται
21:00Αλ τσαντιρι Νιουζ
23:00Φως στο τούνελ
02:00Κόκκινος κύκλος
03:00Judging Amy
04:00CSI : las Vegas iv
05:00Θυρίδα τηλεπωλησης
05:15Εικόνες
06:00Macgyver
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Τώρα με την Πόπη Τσαπανίδου
13:15Ραντεβού με το γιατρό σας
13:45Γυρίσματα
14:15Ναυτίλος
14:45Life με την 'Eυα Αντωνόπουλου
16:50Ειδήσεις
17:00Μαγειρευω οικονομικά
17:50Chef στον αέρα
19:00Σκαι με τον Νίκο Ευαγγελάτο
21:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00CSI : las Vegas x
23:15NYC 22
00:00Οι ΒΟΡΓΙΕΣ
01:00Last Woman Standing
02:00Οταν ο καιρός άλλαξε την ιστορία
03:00America`s Next top model
03:45Mystery files
04:30Ξενάγηση στο ζωικό βασίλειο
05:30Ευθέως
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Αληθινή αγάπη
07:00Huge moves
08:00Food iq
08:30Η αγορά σήμερα
12:05Κορίτσια για σπίτι
13:00Ο θρίαμβος της αγάπης
13:45Ειδήσεις
14:00Η αγορά σήμερα
18:00Κορίτσια για σπίτι
19:00Ειδήσεις
19:50Just for Laughs
20:30Αληθινή αγάπη
21:30Charmed
22:30Sex and The city
23:30Πλαστική ομορφιά
00:30Η αγορά σήμερα
04:00Cine Club
05:00Ο θρίαμβος της αγάπης
05:45Η αγορά σήμερα
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
08:40Διακοπή Προγράμματος
10:00Ολομέλεια της Βουλής
16:00Μουσικό Πρόγραμμα
17:00Ειδήσεις
17:30Μαγικός Φανός
18:00Ζει ο Αλέξανδρος;
19:00Ο Μαγικός Κόσμος της Φύσης
20:00Ω Θέε μου, Φύλαττε τους Κτήτορας
20:30Αγέλαστος Πέτρα
22:00Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
22:10Τανζανία - Living Room
23:30'Mondovino' Ο Κόσμος του Κρασιού
01:30Διακοπή Προγράμματος