Παρασκευή, 13/01
ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:30Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Αρχαία Επιτεύγματα
14:00Η μυστική ζωή των Τσιγγάνων
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:45Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00Πολιτιστικό Δελτίο
22:10Jimmy's hall
00:30ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:00Η ιστορία της ανθρωπότητας
02:00Στάση ΕΡΤ
03:30Αίθουσα Σύνταξης
05:00Η μυστική ζωή των Τσιγγάνων
06:00Αρχαία Επιτεύγματα
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
07:00Ντετέκτιβ Νόντι
07:15Ντετέκτιβ Νόντι
07:30Ο ταχυδρόμος Πατ
07:45Ο ταχυδρόμος Πατ
08:00Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό
08:15Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό
08:30Η δύναμη της ζωής - 1
09:30Η Ευτυχία Βρίσκεται Στο Πιάτο
10:00Η Ευτυχία Βρίσκεται Στο Πιάτο
10:30Η Άννα των Αγρών
11:30Οι αναιδέστατοι
12:30Κορίτσια στον ήλιο
14:00Ο Μικρός Νικόλας
14:15Ο Μικρός Νικόλας
14:30Γιακαρί
14:45Γιακαρί
15:00Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1
15:30Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1
16:00Η Άννα των Αγρών
17:00Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1
19:00Οι έξι αδελφές
20:00Οι έξι αδελφές
21:00Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1
21:25Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1
21:30Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1
21:50Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1
22:00Ταινία
22:15Euroleague show
23:15Euroleague show
00:15Οι Έλληνες
01:15Η Ευτυχία Βρίσκεται Στο Πιάτο
02:15Η δύναμη της ζωής - 1
03:00Οι αναιδέστατοι
04:00Η Άννα των Αγρών
05:00Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Της Ελλάδος τα παιδιά
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
12:50Με αγάπη
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Το καφέ της Χαράς
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Lucky Room
21:00Μπρούσκο
22:15Daddy Cool - κύκκλος 1
23:15Στο καλό γλυκιά μου συμπεθέρα - κύκλος 1ος
00:15Τhe 2night Show
02:45Το κλειδί του παραδείσου
03:30Το καφέ της Χαράς
04:30Vice
05:15Έρωτας - κύκλος 1
06:00Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:00Λάκης ο γλυκούλης
08:00Ψίθυροι Καρδιάς
09:00Το σημάδι του έρωτα
10:00Τηλεμπόρα
11:00Η ώρα η καλή
12:30Εμείς και εμείς
14:00Το κόκκινο δωμάτιο
15:00Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:007 θανάσιμες πεθερές
19:20Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
20:20Η πολυκατοικία
21:20Οι Βασιλιάδες
22:00Στο παρά πέντε
23:00Μαύρα μεσάνυχτα
00:00Αδιέξοδο
01:30Παιχνίδια της τύχης
04:00Combat hospital
04:50Άφρικα
05:30Παράλληλοι δρόμοι
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Max Steel
07:35Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
08:00Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1
08:45Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1
09:15Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00Ζωή μου - κύκλος 1
15:00Shopping Star
16:25Blind taste
17:30STAR News
17:459 μήνες
18:50Ο τροχός της τύχης
19:50STAR News
21:00Ομάδα NCIS - 8ος κύκλος
22:00Οικογένεια Μίλερ
00:15Trespass
02:00Το παιχνίδι της αποπλάνησης
04:15Suburgatory - 1ος κύκλος
04:45Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
07:30Η μικρή γιατρός
08:00Happy Day στον Alpha
11:00TV Mall
11:20Εντιμότατοι... κερατάδες
12:20Eurodata
12:30Ειδήσεις
13:00Ελένη
16:00Ξαναδέστε τους!
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
21:50Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1
22:50Η λέξη που δε λες - κύκλος 1
23:50World Party
01:45Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:00Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
04:00Άλλαξέ το
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Μια αγάπη, μια ζωή
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00Προδοσίες - κύκλος 1
16:00Chef στον αέρα
17:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
17:50ΣΚΑΪ στις 6
19:00Ένας βλάκας με πατέντα
21:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00Junior Music Stars
00:15Παράβαση καθήκοντος
02:00Perception
02:15Perception
03:00Προδοσίες - κύκλος 1
03:45America's next top model
04:30Happy traveller
05:15ΣΚΑΪ στις 6
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Είναι στιγμές
07:30Επιθυμίες
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:30Close Up
13:30Η αγορά σήμερα
18:00Επιθυμίες
19:00Όλα καλά
20:30Είναι στιγμές
21:30Η αγορά σήμερα
22:30Sex and the City
23:00Sex and the City
23:30Mayday
00:30Φυγόκεντρος
01:30Vice
02:30Sex and the City
03:00Vice
04:00Φυγόκεντρος
05:00Close Up
05:30House and home
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
09:30Κοινοβουλευτικό έργο
16:00Κοινοβουλευτικό έργο
22:00Οι παράνομοι
23:30Ο Κλοντ Λεβί Στρος Εξομολογείται
01:00Επανάληψη προγράμματος