Εφαρμογή Android: Αποκτήστε το στο Google Play

ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:45Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00Πάμε Αλλιώς
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30Επτά
13:30Europe
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στους Ήχους του Μπιγκ Μπεν
17:00Η μηχανή του χρόνου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30Ες αύριον τα σπουδαία
19:00Οίνος ο αγαπητός - κύκλος 1
20:00Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Στάκαμαν
00:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30Ο επιφανής άγνωστος
02:30Οίνος ο αγαπητός - κύκλος 1
03:20Στους Ήχους του Μπιγκ Μπεν
04:20Europe
05:45Επτά
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:10Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
06:15Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
07:00Η Παρέα του Δάσους
07:15Η Παρέα του Δάσους
07:30Μάγια η μέλισσα
07:45Μάγια η μέλισσα
08:00Τρένο δεινοσαύρων
08:30Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1
09:00Μία αγελάδα και μία γάτα στον ωκεανό - κύκλος 1
09:15Μία αγελάδα και μία γάτα στον ωκεανό - κύκλος 1
09:30Κυνηγοί δράκων - κύκλος 1
10:00Κυνηγοί δράκων - κύκλος 1
10:30Τα παιδιά του κόσμου
11:30Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1
12:30Η ιστορία της μόδας
13:30Κουζίνα μεταναστών - κύκλος 1
14:00Ρομπέν των δασών: περιπέτειες στο Σέργουντ - κύκλος 1
14:15Ρομπέν των δασών: περιπέτειες στο Σέργουντ - κύκλος 1
14:30Γιακαρί
14:45Γιακαρί
15:00Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
15:30Σεφ Πάστα Βράστα
16:30Η εποχή των εικόνων
17:30Στίβος: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου (Ζ)
19:30Ριμέικ
20:20Τα κροκοδειλάκια
22:00Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
23:15Μια γυναίκα μόνο ξέρει
01:00Η εποχή των εικόνων
02:00Κουζίνα μεταναστών - κύκλος 1
02:30Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
03:00Η ιστορία της μόδας
04:00Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
05:00Ριμέικ
06:00Τα παιδιά του κόσμου
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:45Λίφτινγκ
07:45Ιδιαιτέρα για κλάματα
08:45Υγεία πάνω απ' όλα
09:45ΣουΚου
12:30Play and fun
13:00Ant1 news
13:45Ένας Ινδιάνος στο ντουλάπι μου
15:45Άκρως οικογενειακόν
16:45ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:00Εγκλήματα - 2ος κύκλος
19:00Ant1 news
20:00Η κόμισσα της Κέρκυρας
22:00Ο μπαχαλόγατος
01:30Vice
02:15Στον ήλιο του αιγαίου
03:15Το παιχνίδι της συγνώμης
04:15Vice
05:15Έρωτας κλέφτης
06:00Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
MEGA
MEGA - programma tv
06:10Τα μυστικά της Εδέμ
07:10Γη και ουρανός
08:10Μετράω στιγμές
09:10Μπελάδες για δύο
10:10Γοργόνες
11:00Αχ Ελένη
12:00Η απλή μέθοδος των τριών
13:00Big bang
14:00Το κόκκινο δωμάτιο
15:00Το κόκκινο δωμάτιο
16:00Κλινική περίπτωση
17:00Το Σπίτι της Έμμας - 1ος κύκλος
18:10Ο Κώτσος στην ΕΟΚ
20:00Taxi Girl
21:00Ξενοδοχείο για τέρατα
22:40Η ομίχλη
00:40Όχι άλλη χαζοαμερικάνικη ταινία
02:15Η εξομολόγηση
03:30Pan Am
04:30Παντρεμένοι με παιδιά
05:00Παράλληλοι δρόμοι
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:20Teen titans
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:15Τόμας, το τρενάκι
07:30Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20Dinotrux
08:50Timmy Time
09:10Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30Baby Looney Tunes
10:00Ben and Holly
10:30Σον, το πρόβατο
10:50Garfield
11:20Barbie: Η Πριγκίπισσα και η Ροκ Σταρ
12:00Μπομπ ο μάστορας
12:30Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα
13:00Transformers: Robots in Disguise
13:30Η πρόκληση
15:15Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
15:45Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:15Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:4530 Rock - 1ος κύκλος
17:1530 Rock - 1ος κύκλος
17:40Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50Psych - 2ος Κύκλος
18:50The Big Bang Theory - 8ος κύκλος
19:20The Big Bang Theory - 8ος κύκλος
19:50STAR News
21:00Αστερίξ & Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα
23:30Μια οικογένεια... ψώνιο
01:30Warehouse 13 - 3ος κύκλος
03:15The lying game - 1ος κύκλος
04:15Πράκτορας στο τσακ
05:15Suburgatory - 1ος κύκλος
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
08:00Η λέσχη του Μίκυ
09:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
09:45Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00Ειδήσεις
14:00Κορίτσια για... τσίμπημα
16:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
17:00Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10Το σόι σου - 1ος κύκλος
18:00Quizdom the show
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1
21:00Στην υγειά μας ρε παιδιά
00:45Checkpoint Alpha
02:1510η εντολή
03:15Θυρίδα Τηλεπώλησης
03:45Κόκκινος κύκλος
04:45Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00Εικόνες
05:45Μυστικά και λάθη
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00Σαββατοκύριακο με δράση
11:30Eco news
12:00Goal χωρίς σύνορα
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30All About Art
15:00Beautiful Life
15:45Για ποιον χτυπά η κουδούνα
17:45Δελτίο στη Νοηματική
18:00Happy traveller
19:00Γλυκές αλχημείες
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00Αυτό που θέλουν οι γυναίκες
23:45Η σπηλιά
01:45Dexter - 6ος κύκλος
02:45Vikings - 2ος κύκλος
03:30Nurse Jackie - 2ος Κύκλος
04:00Nurse Jackie - 2ος Κύκλος
04:30The messengers - 1ος Κύκλος
05:15Σαββατοκύριακο με δράση
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Τα πέντε κλειδιά
08:00Close Up
08:30Γεύσεις και Οίνος
09:30Vivere
10:00Η αγορά σήμερα
13:30Ιπποδρομίες
17:00Η αγορά σήμερα
20:00Mayday
21:00Celebrity Legacies
22:00Απρόθυμος ήρωας
00:00Close Up
00:30Η αγορά σήμερα
02:30Sex and the City
03:00Vice
04:00Φυγόκεντρος
05:00Close Up
05:30House and home
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Η συναυλία του Σαββάτου
10:30Αστικό τοπίο
11:00Αυτή είναι η όπερα - κύκλος 1
12:00Βουλή επί 7
13:30Κάρτα μέλους
14:30Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1
15:00Μουσικές μορφές - κύκλος 1
16:30El Amor Brujo, Χορογραφία
18:30Ο υπέροχος κόσμος των βιβλίων
19:00Παλέτες που έγραψαν ιστορία
19:30Ο Σαίξπηρ κι εμείς
20:30Η εποχή του Γκέρσουιν
22:00Συνάντηση
23:00Το χάρισμα της Σεραφίν
01:00Επανάληψη προγράμματος
05:00Επανάληψη προγράμματος