Εφαρμογή Android: Αποκτήστε το στο Google Play

ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:30Ες αύριον τα σπουδαία
07:00Μαζί το Σαββατοκύριακο
08:10Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
08:30Διεθνής Ημιμαραθώνιος Αθήνας
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις
12:10Επωνύμως
12:15Επωνύμως
13:00Το αλάτι της Γης
13:10Το αλάτι της Γης
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Προσωπικά
17:0028 φορές Ευρώπη - κύκλος 1
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30Άνιμερτ - κύκλος 1
19:00Αθήνα Καλεί Μόσχα
20:00Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:30Αθλητική Κυριακή
00:30ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:00Η γέφυρα - 1oς κύκλος
01:45Προσωπικά
02:45Επωνύμως
03:40Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
04:30Αθήνα Καλεί Μόσχα
05:30Άνιμερτ - κύκλος 1
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:15Κυνηγοί δράκων - κύκλος 1
07:00Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1
08:00Κυριακή της Σταυροπροσκυνήσεως - Θεία Λειτουργία
10:40Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1
11:35Σεφ Πάστα Βράστα
12:30Γάμος στο περιθώριο
14:00Ρομπέν των δασών: περιπέτειες στο Σέργουντ - κύκλος 1
14:15Ρομπέν των δασών: περιπέτειες στο Σέργουντ - κύκλος 1
14:30Γιακαρί
14:45Γιακαρί
15:00Τοπικές κουζίνες - κύκλος 1
16:00Πύργος Αθηνών
16:30Τα μυστικά της μουσικής
17:30Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
18:00Βόλεϊ: Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2016 - 2017 (Ζ)
21:00Art week
22:00Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15Ο εγωιστής γίγαντας
23:45Ο Σεφέρης στη χώρα της έκλειψης
01:30Art week
02:30Τα μυστικά της μουσικής
03:30Πύργος Αθηνών
04:00Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1
05:00Ο Σεφέρης στη χώρα της έκλειψης
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Τα μαχαιρώματα
06:45Λίφτινγκ
07:45Ιδιαιτέρα για κλάματα
08:45Υγεία πάνω απ' όλα
09:45ΣουΚου
13:00Ant1 news
13:45Εγκλήματα - 2ος κύκλος
15:30Wipe out
16:30Η ζηλιάρα
17:15ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30Η ζηλιάρα
19:00Ant1 news
20:00Ταμάμ
21:00Rising Star
01:15Vice
02:15Κλεμμένη ζωή
03:15Η εκδρομή
04:15Vice
05:15Όσο υπάρχει αγάπη
06:00Εκείνες κι εγώ
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:00Γη και ουρανός
08:00Μπελάδες για δύο
09:00Drop Dead Diva - 1ος κύκλος
10:00Η Τζίνι και το τζίνι
10:30Τζέρι Μαγκουάιρ
13:00Big bang
14:00Το κόκκινο δωμάτιο
14:50Καράτε Κιντ 3
17:00Κλινική περίπτωση
17:407 θανάσιμες πεθερές
20:00Taxi Girl
21:00Ζήτημα τιμής
23:40Υπέρτατη πρόκληση
01:40Παιχνίδι για τρεις
03:40The Big C
04:00Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:10Teen titans
06:30Transformers: Robots in Disguise
07:00Τόμας, το τρενάκι
07:20Πέππα: Το γουρουνάκι
07:30Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20Transformers Rescue Bots
08:50Timmy Time
09:10Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30Η Μάσα και ο αρκούδος
10:00Μπόμπι και Μπιλ
10:30Σον, το πρόβατο
10:50Garfield
11:10Super hero girls
11:20Η Μπάρμπι (Barbie) στην ιστορία μιας γοργόνας 1
12:00Η Μία κι εγώ
12:30Dragons: Οι καβαλάρηδες του Μπερκ
13:00The Looney Tunes show
13:30Στραβοί πιλότοι σε F - 16
15:15Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
15:45Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:15Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:4530 Rock - 1ος κύκλος
17:1530 Rock - 1ος κύκλος
17:40Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50Psych - 2ος Κύκλος
18:50The Big Bang Theory - 8ος κύκλος
19:20The Big Bang Theory - 8ος κύκλος
19:50STAR News
21:00Η χαρτοπαίχτρα
23:10Κινγκ Κονγκ
03:00Ένα τρελό τρελό τζακούζι
05:15The secret circle
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
08:00Σοφία, η πριγκίπισσα
08:55Η μπουτίκ της Μίνι
09:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
09:45Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00Ειδήσεις
14:00Το ψώνιο
16:00Quizdom the show
17:00Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
17:50Στο δρόμο
18:00Το σόι σου - 1ος κύκλος
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
21:00Real steel
23:40Με το κεφάλι ψηλά
01:15Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:3010η εντολή
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Κόκκινος κύκλος
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Η αδελφή, της αδελφής της αδελφής μου
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00Ακραίως
11:30Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:007 ημέρες κόσμος
12:307 ημέρες επιστήμη
13:00Goal χωρίς σύνορα
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:307 ημέρες Ελλάδα
15:15Masterclass
16:15Traction
17:00Δελτίο στη Νοηματική
17:15Μαγείρισσα Άμεσης Βοήθειας
18:00Τζάκποτ στον έρωτα
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:50Survivor
00:00Kick off
01:45Rodeo!
02:45Dexter - 6ος κύκλος
03:45Vikings - 2ος κύκλος
04:30Masterclass
05:307 ημέρες Ελλάδα
06:00Πρώτη γραμμή
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Τα πέντε κλειδιά
08:00Close Up
08:30Γεύσεις και Οίνος
09:30Food IQ
10:00Η αγορά σήμερα
12:30Όλα καλά
13:30Vivere
14:00Η αγορά σήμερα
20:00Mayday
21:00Γεύσεις και Οίνος
22:00Οι γυναίκες του Στέπφορντ
00:00Απρόθυμος ήρωας
01:30Sex and the City
02:30Sex and the City
03:00Vice
04:00Φυγόκεντρος
04:45Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00Στη Νέα Υόρκη με τον EJ - κύκλος 1
06:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
07:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
08:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
09:00Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2
09:30Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2
10:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
11:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
12:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
13:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
14:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
15:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
16:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
17:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
18:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
19:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
20:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
21:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
22:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
23:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
00:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
01:00E! News
02:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ
03:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Η συναυλία της Κυριακής
11:00Κάρτα μέλους
12:30Βουλή επί 7
14:00Βουλής Βήμα
15:30Ο υπέροχος κόσμος των βιβλίων
16:00Φωτογραφία - κύκλος 1
16:30Λόγω τέχνης - κύκλος 1
17:00Ταινία
18:30Η Λεηλασία των Ναζί: Η Περιπέτεια Τριών Αριστουργημάτων της Μοντέρνας Τέχνης
19:30Γουότεργκέιτ
20:30Παλέτες που έγραψαν ιστορία
21:00Σκάρλετ Πίμπερνελ
22:00Η Όπερα της Κυριακής
01:00Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:30ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ – ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
07:00ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:10ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
08:30ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
12:10ΕΠΩΝΥΜΩΣ
13:10ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ- ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
17:0028 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ- ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:30ANIMΕΡΤ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
19:00ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
20:00ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ (ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ) - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:30ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00THE BRIDGE (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:45ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:45ΕΠΩΝΥΜΩΣ
03:40ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ (ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ) - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
04:30ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΕΙ ΜΟΣΧΑ
05:30ANIMΕΡΤ
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
06:30ΔΙΑΣΠΟΡΑ
08:00Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:30ΔΙΓΑΜΜΑ
09:30Η ΜΑΡΘΑ ΑΡΓΚΕΡΙΧ ΚΑΙ Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ
11:3024 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
12:30ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ
15:00FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΛΟΝΗ - ΑΡΗΣ
17:00ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18:30THEY MADE IT
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
20:00ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
21:00ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΣΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ
22:00ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ
23:45ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
00:40ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
01:30ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΣΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ
02:3024 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
03:30ΔΙΓΑΜΜΑ
04:30Η ΜΑΡΘΑ ΑΡΓΚΕΡΙΧ ΚΑΙ Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ