ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:45Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Εκπομπή Euronews
13:30Αφανείς Ήρωες - 1
14:00Κάπου στη γη - κύκλος 1
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:45Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00Πολιτιστικό Δελτίο
22:15Ειδικές Αποστολές
23:15Social Growth
23:45Εντός Αττικής - κύκλος 1
00:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30Η γέφυρα - 1oς κύκλος
01:20Στάση ΕΡΤ
02:45Η Ζωή μου, η Υγεία μου
03:20Αίθουσα Σύνταξης
04:45Κάπου στη γη - κύκλος 1
05:45Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:00Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
06:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
07:00Μάγια η μέλισσα
07:15Μάγια η μέλισσα
07:30Ζου
07:45Ζου
08:00Τρένο δεινοσαύρων
08:30Νομάδες της θάλασσας - κύκλος 1
09:30Η Ευτυχία Βρίσκεται Στο Πιάτο
10:00Φάκελος διατροφή
10:30Ο εξυπνάκιας
12:15Εδώ Που Τα Λέμε
13:30Γεύσεις από Ελλάδα
14:15Η Δε Πόλις Ελάλησεν - κύκλος 1
14:40Εποχές και Συγγραφείς
15:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
16:20Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
17:15Μοιραία Φεγγάρια
17:50Μοιραία Φεγγάρια
18:25Μοιραία Φεγγάρια
19:00Οι έξι αδελφές
20:00Οι έξι αδελφές
21:00Γιώργος Σεφέρης: 80 Χρόνια από τη Γέννηση του
21:50Ο ανθός της λίμνης
23:00Euroleague show
01:00Εδώ Που Τα Λέμε
02:15Γεύσεις από Ελλάδα
03:00Η Δε Πόλις Ελάλησεν - κύκλος 1
03:30Μοιραία Φεγγάρια
04:10Μοιραία Φεγγάρια
04:50Μοιραία Φεγγάρια
05:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Εκείνες κι εγώ
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Το καφέ της Χαράς
16:30Μοιραία έλξη - κύκλος 1
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Lucky Room
21:00Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:15Μπρούσκο
22:15Οι συμμαθητές
23:15Daddy Cool - κύκκλος 1
00:15Όλα ξεκόλλα
02:15Φιλί ζωής
03:15Το καφέ της Χαράς
04:15Vice
05:00Έρωτας - κύκλος 1
06:00Εκείνες κι εγώ
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:00Λάκης ο γλυκούλης
08:10Επτά κακά της μοίρας μου
09:00Οι Βασιλιάδες
10:30Η πολυκατοικία
12:30Μαρία, η άσχημη
14:00Εραστής δυτικών προαστίων
14:50Ευτυχισμένοι μαζί
15:50Ευτυχισμένοι μαζί
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00Καν'το όπως ο Άκης
17:40Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:50Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή; - 1ος κύκλος
20:00Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος
21:00L.A.P.D.
22:00Το κόκκινο δωμάτιο
23:00Εθνική Ελλάδος
00:00Ανακαλύπτοντας τον Φόρεστερ
02:40Hex
03:40Παντρεμένοι με παιδιά
04:00Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
07:35Η Μία κι εγώ
08:00Μαύρο τριαντάφυλλο - 1ος κύκλος
09:00Μαύρο τριαντάφυλλο - 1ος κύκλος
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος
15:00Shopping Star
16:25Blind taste
17:30STAR News
17:459 μήνες
18:50Ο τροχός της τύχης
19:50STAR News
21:00Blindspot - 1ος κύκλος
22:00Το ακρωτήρι της βίας
00:15Η χαρτοπαίχτρα
02:303096 μέρες
04:45Psych - 2ος Κύκλος
06:00Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00Η Γκόλντι και το Αρκουδάκι
07:30Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
08:00Happy Day στον Alpha
11:00TV Mall
11:20Νόστιμη γη
12:20Eurodata
12:30Ειδήσεις
13:00Ελένη
16:00Το σόι σου - 1ος κύκλος
16:50Κάτι ψήνεται
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
21:50Στο δρόμο
22:50Ελληνοφρένεια
23:30Αυτοψία
01:15Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:3010η εντολή
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Κόκκινος κύκλος
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Μπερδέματα
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00ΣΚΑΪ στις 3
16:30Δελτίο στη Νοηματική
16:40Chef στον αέρα
17:40Rodeo!
18:50Κάνε παζάρι
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00Survivor
00:00Ιστορίες
01:15Rodeo!
02:00NCIS: Los Angeles - 5ος κύκλος
02:15Προδοσίες - κύκλος 1
03:00Paranormal Experience
03:15Happy traveller
04:15Chef στον αέρα
04:30Rodeo!
05:15Κάνε παζάρι
06:00Πρώτη γραμμή
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Έρωτας κλέφτης
07:30Close Up
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00Η αγορά σήμερα
18:00Έρωτας κλέφτης
19:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
19:45Όλα καλά
21:30Close Up
22:00Τα πέντε κλειδιά
23:00Sex and the City
23:30Mayday
00:30Mayday
01:30Vice
02:30Sex and the City
03:00Vice
04:00Mayday
04:45Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
07:00Στη Νέα Υόρκη με τον EJ
08:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
10:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
11:00Keeping up with the kardashians - κύκλος 12
12:00Keeping up with the kardashians - κύκλος 12
13:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
14:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00So Cosmo - κύκλος 1
16:00So Cosmo - κύκλος 1
17:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00Keeping up with the kardashians - κύκλος 12
19:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
20:00So Cosmo - κύκλος 1
21:00So Cosmo - κύκλος 1
22:00So Cosmo - κύκλος 1
23:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
00:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ
01:00E! News
02:00So Cosmo - κύκλος 1
03:00So Cosmo - κύκλος 1
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Στη Νέα Υόρκη με τον EJ
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
10:00Κοινοβουλευτικό έργο
18:00Κοινοβουλευτικό έργο
22:00Παλέτες που έγραψαν ιστορία
22:30Φωτογραφία - κύκλος 1
23:00Με Ένα Δολάριο
00:00Και γλώσσα εγένετο
01:00Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
07:45ΔΕΛΤΙΟ EURONEWS
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
10:00ΔΕΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ- ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS
13:30ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
14:00ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
16:00ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
17:30Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ-ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
19:45ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ (ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ) - Α΄ΚΥΚΛΟΣ
20:45Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
22:15ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
23:15SOCIAL GROWTH (NEA ΕΚΠΟΜΠΗ)
23:45ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:30THE BRIDGE (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:20ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
02:45Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
03:20ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
04:45ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ
05:45ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
07:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ?
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ
12:30ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΚΑΙ … ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00Ο ΦΑΡΟΣ
15:00ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΑΙ;
16:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ?
18:45Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20:00ΑΓΡΟweek
21:0033.333: Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
22:30ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΦΑΙΡΑ
00:00ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
01:00ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ
01:30ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΑΙ;
02:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ