ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00Εκπομπή Euronews
06:30Εναέριες Διαδρομές
07:00Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00Πάμε Αλλιώς
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30Επτά
13:30Europe
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στους Ήχους του Μπιγκ Μπεν
17:00Η μηχανή του χρόνου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30Social Growth
19:00Εντός Αττικής - κύκλος 1
19:15Στοργή στο Λαό
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Φτηνά τσιγάρα
00:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:10Ο υπνωτιστής
02:30Στους Ήχους του Μπιγκ Μπεν
03:30Επτά
04:30Europe
05:50Social Growth
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:25Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
07:00Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό
07:30Ολίβια
07:45Ολίβια
08:00Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
08:15Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
08:30Λούλου Ζίπαντου
08:45Λούλου Ζίπαντου
09:00Οι Περιπέτειες της Ζωής
09:15Οι Περιπέτειες της Ζωής
09:30Γιακαρί
09:45Γιακαρί
10:00Πίπη Φακιδομύτη
10:30Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1
11:30Ομιλία του Γ.Γ. του ΚΚΕ κου. Δημήτρη Κουτσούμπα
12:00Αγωνία
13:30Ενόργανη Γυμναστική: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζ)
17:00Η ιστορία των χρόνων μου
17:30Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1
18:30Τοπικές κουζίνες - κύκλος 1
19:30Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
20:00Στα παιδιά ο λόγος
22:00Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15Η μελωδία της καρδιάς
00:00Ερωτικές διακοπές μιας Σαραντάρας
01:30Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1
02:30Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1
03:30Η ιστορία των χρόνων μου
04:00Στα παιδιά ο λόγος
06:00Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
ANT1
ANT1 - programma tv
06:15Τα μαχαιρώματα
07:00Πάτερ ημών
07:45Λίφτινγκ
08:45Υγεία πάνω απ' όλα
09:45ΣουΚου
13:00Ant1 news
13:45Εγκλήματα - 2ος κύκλος
14:45Wipe out
15:45Η κύρια δήμαρχος
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Lucky Room
19:00Ant1 news
20:00Ζητείται επειγόντως γαμπρός
22:15Γάμος αλά πλάγια
01:15Vice
02:15Κλεμμένη ζωή
03:15Η εκδρομή
04:15Vice
05:15Όσο υπάρχει αγάπη
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:00Μην φοβάσαι τη φωτιά
08:00Σκορπιός
09:00Drop Dead Diva - 1ος κύκλος
09:50Η Τζίνι και το τζίνι
10:20Παιδική χαρά
11:00Ένας γαμπρός πολλά ελαφρύς
13:00Μπαμπά μην τρέχεις
14:00Το κόκκινο δωμάτιο
15:00Κοίτα ποιος μιλάει 2
16:40Η χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου
17:407 θανάσιμες πεθερές
20:00Taxi Girl
21:00Μυστικός πράκτορας Σαρπ. Επιχείρηση μαζορέτες
23:00Κραυγές αγωνίας
00:50Rollerball
02:50Σίνα: Η βασίλισσα της ζούγκλας
03:50Breaking in
04:10Fantasy Island
05:10Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:20Teen titans
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:15Τόμας, το τρενάκι
07:30Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50Super Wings!
08:20Dinotrux
08:50Timmy Time
09:10Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30Baby Looney Tunes
10:00Ben and Holly
10:30Σον, το πρόβατο
10:50Garfield
11:10Super hero girls
11:20Η Μπάρμπι στη Νεραϊδοχώρα
12:00Μπομπ ο μάστορας
12:30Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα
13:00Transformers: Robots in Disguise
13:30Επιστροφή στο μέλλον
15:45Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:15Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος
16:45How I Met Your Mother - 1ος κύκλος
17:10How I Met Your Mother - 1ος κύκλος
17:40Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50The mysteries of Laura - κύκλος 1
18:50The Big Bang Theory - 8ος κύκλος
19:20The Big Bang Theory - 8ος κύκλος
19:50STAR News
21:00Ταξίδι 2: Το μυστηριώδες νησί
22:50Ο Πέρσι Τζάκσον και η θάλασσα των τεράτων
01:00Νίντζα
02:45Gossip girl
04:30Psych - 2ος Κύκλος
05:30The secret circle
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
08:00Σοφία, η πριγκίπισσα
08:55Η μπουτίκ της Μίνι
09:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
09:45Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00Ειδήσεις
14:00Βασικά... καλησπέρα σας
16:00Νόστιμη γη
17:00Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
18:00Το σόι σου - 1ος κύκλος
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1
21:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
22:00Στην υγειά μας ρε παιδιά
01:45Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:35Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Grand hotel
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Θα σε δω στο πλοίο
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00Σαββατοκύριακο με δράση
11:30Eco news
12:00Goal χωρίς σύνορα
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30Chef στον αέρα
15:30Κορίτσια για φίλημα
17:45Δελτίο στη Νοηματική
18:00Happy traveller
19:00Γλυκές αλχημείες
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00Ο πλανήτης των πιθήκων
23:30Αλυσιδωτή αντίδραση
01:45Rodeo!
02:45Προδοσίες - κύκλος 1
03:45Happy traveller
04:45Σαββατοκύριακο με δράση
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Ο θρίαμβος της αγάπης
08:00Όλα καλά
09:30Vivere
10:00Η αγορά σήμερα
13:30Close Up
14:00Γεύσεις και Οίνος
15:00Η αγορά σήμερα
20:00Τα πέντε κλειδιά
21:00Τα πέντε κλειδιά
22:00Μη χάσεις το ρυθμό
00:30Η αγορά σήμερα
02:30Sex and the City
03:00Vice
04:00Φυγόκεντρος
04:45Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
07:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
08:15Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2
09:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
10:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
11:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
12:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
13:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
14:00E! News
14:30Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
15:00So Cosmo - κύκλος 1
16:00So Cosmo - κύκλος 1
17:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
18:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
19:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
20:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
21:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
22:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
23:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
00:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
01:00E! News
02:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
03:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Η συναυλία του Σαββάτου
11:00Αυτή είναι η όπερα - κύκλος 1
12:00Βουλή επί 7
12:30Οι Κοινοβουλευτικοί Διαμορφωτές της Σύγχρονης Ελλάδας
13:30Κάρτα μέλους
14:30Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1
15:00Μουσικές μορφές - κύκλος 1
16:30Χορός
18:15Η σιωπηλή σχολή της Χάλκης
19:05Ο λόγος της γραφής
19:40Στο ακαδημαϊκό τέταρτο
20:00Βραδεμβούργια Κονσέρτα
20:30Μουσεία - Η άγνωστη ιστορία των έργων τέχνης
21:30Παλέτες που έγραψαν ιστορία
22:00Συνάντηση
23:00Μετά τη Λουτσία
00:30Επανάληψη προγράμματος
05:00Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
06:30ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:00ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00ΨΗΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΧΙΤΛΕΡ
13:30ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΚΛΟΥΖ 2017
15:30ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΚΛΟΥΖ 2017
16:45Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
17:00Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
17:30ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:30SOCIAL GROWTH (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
19:00ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
19:15ΣΤΟΡΓΗ ΣΤΟ ΛΑΟ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΦΤΗΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ (ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
00:30Ο ΥΠΝΩΤΙΣΤΗΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ - CINE AFTER)
02:30ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
03:30ΕΠΤΑ
04:30EUROPE
05:50SOCIAL GROWTH
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
07:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ
09:30ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:30BORDERS
11:30ΔΙΑΣΠΟΡΑ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30ΑΓΡΟweek
14:30THEY MADE IT
15:00FOOTBALL LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
17:00ΓΛΕΝΤΙ, ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ
18:30ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30ΔΙΑΛΟΓΟΣ
20:00ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
21:00ΟΠΕΡΑ: ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
00:00ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
02:00ΟΠΕΡΑ: ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
05:00BORDERS
06:00ΔΙΑΣΠΟΡΑ