Εφαρμογή Android: Αποκτήστε το στο Google Play





Καιρός από το kairos123.gr




Παρασκευή, 21/04
ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:45Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Εκπομπή Euronews
13:30Εναέριες Διαδρομές
14:00Europa League ΕΡΤ
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:40Η μηχανή του χρόνου
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Πολιτιστικό Δελτίο
22:15Μαρτυρίες
23:15Στα άκρα
00:15ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:45The Newsroom
01:45Στα άκρα
02:45Στάση ΕΡΤ
04:10Η Ζωή μου, η Υγεία μου
04:40Αίθουσα Σύνταξης
06:00Εκπομπή Euronews
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:25Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
07:00Σιντ, ο μικρός επιστήμονας
07:30Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια
08:00Ντετέκτιβ Νόντι
08:15Ντετέκτιβ Νόντι
08:30Ολίβια
08:45Ολίβια
09:00Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
09:15Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
09:30Λούλου Ζίπαντου
09:45Λούλου Ζίπαντου
10:00Γεώργιος Βιζυηνός - Η Σιωπή των Αγγέλων
11:15Γεώργιος Βιζυηνός - Η Σιωπή των Αγγέλων
12:15Εδώ Που Τα Λέμε
13:30Γεύσεις από Ελλάδα
14:15Εντός Αττικής - κύκλος 1
14:30Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1
15:00Η Πεντάμορφη και το Τέρας
16:00Απαγωγή
17:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
18:15Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
19:00Οι έξι αδελφές
20:00Οι έξι αδελφές
21:00Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Αναντολού Εφές (Ζ)
23:00Euroleague show
01:00Εδώ Που Τα Λέμε
02:15Γεύσεις από Ελλάδα
03:00Γεώργιος Βιζυηνός - Η Σιωπή των Αγγέλων
04:00Γεώργιος Βιζυηνός - Η Σιωπή των Αγγέλων
04:45Η Πεντάμορφη και το Τέρας
05:45Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Τα φιλαράκια
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
16:30Μοιραία έλξη - κύκλος 1
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Μπρούσκο
21:00So You Think You Can Dance
23:00Ταμάμ
00:00Vice
01:00Daddy Cool - κύκκλος 1
02:00Φιλί ζωής
03:15Το καφέ της Χαράς
04:15Vice
05:00Έρωτας - κύκλος 1
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:10Περί ανέμων και υδάτων
08:10Επτά κακά της μοίρας μου
09:20Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
10:40Η πολυκατοικία
12:30Μαρία, η άσχημη
14:00Εραστής δυτικών προαστίων
14:50Στο παρά πέντε
15:50Στο παρά πέντε
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00Καν'το όπως ο Άκης
17:50Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:50Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
20:00Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος
21:00Είσαι το ταίρι μου
22:00Κάτω Παρτάλι - 1ος κύκλος
23:00Resident Evil 5: Η τιμωρία 3D
01:00Υπέρτατη πρόκληση
03:00The Tudors
04:00Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
07:35Tree Fu Tom
08:00Bahar - κύκλος 1
09:00Bahar - κύκλος 1
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:009 μήνες
15:10Shopping Star
16:35Blind taste
17:45STAR News
17:55AR3NA - κύκλος 1
18:50Ο τροχός της τύχης
19:50STAR News
21:00Τιτανικός
01:00Αδιακρισίες
03:30La Femme Nikita - 1ος κύκλος
05:15Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00Η μικρή γιατρός
07:30Σοφία, η πριγκίπισσα
07:55Η μπουτίκ της Μίνι
08:00Happy Day στον Alpha
11:00TV Mall
11:20Εντιμότατοι... κερατάδες
12:20Eurodata
12:30Ειδήσεις
13:00Ελένη
16:00Έλα ν' αγαπηθούμε
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00MadWalk 2017
23:40Φως στο τούνελ
02:1510η εντολή
03:15Eurodata
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Grand hotel
05:00Εικόνες
05:45Θα σε δω στο πλοίο
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00ΣΚΑΪ στις 3
16:00Survivor Πανόραμα
17:40Δελτίο στη Νοηματική
17:50Rodeo!
18:50Κάνε παζάρι
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00Η αρπαγή 2
23:00Apocalypto
02:15Rodeo!
03:00Προδοσίες - κύκλος 1
03:45Survivor Πανόραμα
05:15Κάνε παζάρι
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Ο θρίαμβος της αγάπης
07:30Close Up
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00Η αγορά σήμερα
18:00Λαός και Κολωνάκι
19:45Όλα καλά
21:30Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
22:30Sex and the City
23:00Sex and the City
23:30Φυγόκεντρος
00:30Mayday
01:30Vice
02:30Sex and the City
03:00Φυγόκεντρος
04:00Celebrity Legacies
04:45Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
07:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
08:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
10:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
11:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
12:00Wags - κύκλος 2
13:00Wags - κύκλος 2
14:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
16:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
17:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
19:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
20:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
21:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
22:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
23:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
00:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ
01:00E! News
02:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
03:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
10:00Κοινοβουλευτικό έργο
18:00Κοινοβουλευτικό έργο
22:00Εδώ Λονδίνο 1939-2005: Η αρχή και το τέλος
22:30Το Πολιτιστικό Έγκλημα της Χούντας
23:15Xούντα- Πολυτεχνείο
23:30Θυμάμαι: Η Αρχή και το Τέλος μιας Τυραννίας
01:00Θυμάμαι: Η Αρχή και το Τέλος μιας Τυραννίας
02:30Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
07:45ΔΕΛΤΙΟ EURONEWS
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
10:00ΔΕΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS
13:30ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00EUROPA LEAGUE ΕΡΤ
15:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
16:00ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
17:30Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ-ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
19:40Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:45Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΚΑΙΡΟΣ
21:00EUROLEAGUE PLAYOFFS
22:00ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
22:15ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
23:00EUROLEAGUE SHOW
23:15ΣΤΑ ΑΚΡΑ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
00:15ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:45THE NEWSROOM (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:00ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
01:45ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02:15ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
02:45ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
03:00«ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ» Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:10Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
04:40ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
05:00Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
07:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00Ο ΦΑΡΟΣ
15:00ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
16:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
18:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45ΚΑΙΡΟΣ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20:00ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
21:00ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
22:00Ο ΗΛΙΘΙΟΣ
23:00ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
00:00ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
01:40ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
02:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ