Εφαρμογή Android: Αποκτήστε το στο Google Play

ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:45Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Εκπομπή Euronews
13:30Εναέριες Διαδρομές
14:00Tribes of Himalayas
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:40Η μηχανή του χρόνου
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00Αθλητική Τετάρτη
00:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30Μαύρες Χήρες - κύκλος 1
01:15Στάση ΕΡΤ
02:40Η Ζωή μου, η Υγεία μου
03:10Αίθουσα Σύνταξης
04:40Tribes of Himalayas
05:40Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:30Λούλου Ζίπαντου
06:45Λούλου Ζίπαντου
07:00Ο Μουκ
07:15Ο Μουκ
07:30Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
07:45Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
08:00Λούλου Ζίπαντου
08:15Λούλου Ζίπαντου
08:30Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια
08:45Κλιματική αλλαγή: συζητώντας με τα ζώα
09:45Φάκελος διατροφή
10:15Φάκελος διατροφή
10:45Βότανα, μυστικά και θεραπείες
11:15Όλα για τον κήπο
11:45Χωρίς Αποσκευές
12:15Εδώ Που Τα Λέμε
13:30Γεύσεις από Ελλάδα
14:15Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
14:30Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1
15:00Η Πεντάμορφη και το Τέρας
16:00Ο παραμυθάς
17:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
18:15Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
19:00Οι έξι αδελφές
20:00Οι έξι αδελφές
21:00Η εποχή των εικόνων
22:00Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15Μονόγραμμα
22:45Ιβ Σεν Λοράν
00:30Black out
01:00Black out
01:30Εδώ Που Τα Λέμε
02:45Γεύσεις από Ελλάδα
03:30Κλιματική αλλαγή: συζητώντας με τα ζώα
04:15Φάκελος διατροφή
04:35Φάκελος διατροφή
05:00Η Πεντάμορφη και το Τέρας
06:00Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Τα φιλαράκια
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
16:30Το καφέ της Χαράς
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Μπρούσκο
21:00Οι συμμαθητές
22:00Ένας άφραγκος Ωνάσης
00:15Τhe 2night Show
02:15Επιθυμίες
03:15Το καφέ της Χαράς
04:15Vice
05:15Έρωτας - κύκλος 1
06:00Τα φιλαράκια
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:00Βέρα στο δεξί
08:00Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
09:10Περί ανέμων και υδάτων
10:10Big bang
11:10Η πολυκατοικία
13:00Μαρία, η άσχημη
13:35Μαρία, η άσχημη
14:10Μαρία, η άσχημη
14:50Στο παρά πέντε
15:50Στο παρά πέντε
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00Καν'το όπως ο Άκης
17:50Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:50Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
20:00Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος
21:10Είσαι το ταίρι μου
22:10Κλείσε τα μάτια
23:10Η άκρη του νήματος
01:20Στρατιώτες του σύμπαντος: Η εισβολή
03:10Unforgettable
04:00Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Beware the Batman
07:35Tree Fu Tom
08:00Bahar - κύκλος 1
09:00Bahar - κύκλος 1
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00Master Chef
15:10Shopping Star
16:35Blind taste
17:45STAR News
17:55AR3NA - κύκλος 1
18:50Ο τροχός της τύχης
19:55STAR News
21:00Master Chef
22:20Η οργή των Τιτάνων
00:30Master Chef
01:45The mentalist
02:45Χριστουγεννιάτικη χιονοθύελλα
04:30Psych - 2ος Κύκλος
06:00Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
07:30Σοφία, η πριγκίπισσα
07:55Η μπουτίκ της Μίνι
08:00Happy Day στον Alpha
11:10Το καλύτερο ζευγάρι
12:05Eurodata
12:15Ειδήσεις
13:00Ελένη
15:50Ready, Steady, Cook
16:50Το καλύτερο ζευγάρι
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00Το σόι σου - 1ος κύκλος
21:50Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40Η απαγωγή του κυρίου Heineken
00:45Στο δρόμο
01:45Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:00Eurodata
03:15Θυρίδα Τηλεπώλησης
03:45Grand hotel
04:45Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00Εικόνες
05:45Θα σε δω στο πλοίο
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00ΣΚΑΪ στις 3
16:00Survivor Πανόραμα
17:50Δελτίο στη Νοηματική
18:00Rodeo!
19:00Κάνε παζάρι
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00Survivor
00:30Celebrity Travel
01:30Rodeo!
02:15Elementary - 1ος Κύκλος
03:00America's next top model
03:45Κάνε παζάρι
04:30Survivor Πανόραμα
06:00Πρώτη γραμμή
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Ο θρίαμβος της αγάπης
07:30Close Up
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00Η αγορά σήμερα
18:00Ο Σταμάτης και ο Γρήγορης
19:45Όλα καλά
21:30Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
22:30Celebrity Legacies
23:30Φυγόκεντρος
00:30Mayday
01:30Vice
02:30Φυγόκεντρος
03:30Celebrity Legacies
04:30Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00La Clippers dance squad - κύκλος 1
07:00La Clippers dance squad - κύκλος 1
08:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00Wags Miami - κύκλος 1
10:00Wags Miami - κύκλος 1
11:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
12:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
13:00Second Wives Club - κύκλος 1
14:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
16:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
17:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
19:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
20:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
21:00Rob and Chyna - κύκλος 1
22:00Rob and Chyna - κύκλος 1
23:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
00:00Μεντιουμ του Χόλιγουντ
01:00E! News
02:00Rob and Chyna - κύκλος 1
03:00Rob and Chyna - κύκλος 1
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00La Clippers dance squad - κύκλος 1
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
10:00Κοινοβουλευτικό έργο
18:00Κοινοβουλευτικό έργο
22:00Τα μυστήρια της Βίβλου
23:00Η νοημοσύνη των ζώων
00:00Επανάληψη προγράμματος
01:00Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
07:45ΔΕΛΤΙΟ EURONEWS
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
10:00ΔΕΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS
13:30ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00TRIBES OF HIMALAYAS
15:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
16:00ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
17:30Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:15ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
19:40Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:45Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:45ΜΑΥΡΕΣ ΧΗΡΕΣ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ )
01:15ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
02:40Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
03:10ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
04:40TRIBES OF HIMALAYAS
05:40ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
07:00ΔΙΑΛΟΓΟΣ
07:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00Ο ΦΑΡΟΣ
15:00Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
16:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
18:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45ΚΑΙΡΟΣ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20:00ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
21:00ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
22:00ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
23:00ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00ALLERT3
01:00ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
02:00Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
03:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ