Εφαρμογή Android: Αποκτήστε το στο Google Play

Παρασκευή, 19/05
ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:45Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Εκπομπή Euronews
13:30Εναέριες Διαδρομές
14:00Tribes of Himalayas
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:40Η μηχανή του χρόνου
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Πολιτιστικό Δελτίο
22:15Modus - Ο δολοφόνος μέσα μας
23:15The Seventies - κύκλος 1
00:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30Μαύρες Χήρες - κύκλος 1
01:15Στάση ΕΡΤ
02:40Η Ζωή μου, η Υγεία μου
03:10Αίθουσα Σύνταξης
04:40Genius - κύκλος 1
05:40The Seventies - κύκλος 1
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:00Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
06:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
07:00Ο Μουκ
07:15Ο Μουκ
07:30Ντετέκτιβ Νόντι
07:45Ντετέκτιβ Νόντι
08:00Λούλου Ζίπαντου
08:15Λούλου Ζίπαντου
08:30Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια
08:45Μεγάλες μετακινήσεις ζώων
09:45Φάκελος διατροφή
10:15Φάκελος διατροφή
10:45Βότανα, μυστικά και θεραπείες
11:15Ό,τι φτιάχνεται, το φτιάχνετε - κύκλος 1
11:45Χωρίς Αποσκευές
12:15Εδώ Που Τα Λέμε
13:30Γεύσεις από Ελλάδα
14:15Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
14:30Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1
15:00Η Πεντάμορφη και το Τέρας
16:00Τα αστέρια λάμπουν για πάντα
17:00Euroleague show
18:30Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ολυμπιακός (Ζ)
20:30Euroleague show
21:30Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ)
23:30Euroleague show
01:00Εδώ Που Τα Λέμε
02:15Γεύσεις από Ελλάδα
03:00Μεγάλες μετακινήσεις ζώων
03:45Φάκελος διατροφή
04:45Φάκελος διατροφή
05:45Χωρίς Αποσκευές
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Τα φιλαράκια
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
16:30Το καφέ της Χαράς
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Μπρούσκο
21:00So You Think You Can Dance
23:00Επικίνδυνη αποστολή 4- Πρωτόκολλο: Φάντασμα
02:00Επιθυμίες
03:00Το καφέ της Χαράς
04:15Vice
05:15Έρωτας - κύκλος 1
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:00Βέρα στο δεξί
08:00Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
09:10Περί ανέμων και υδάτων
10:10Big bang
11:10Η πολυκατοικία
13:00Μαρία, η άσχημη
13:35Μαρία, η άσχημη
14:10Μαρία, η άσχημη
14:50Στο παρά πέντε
15:50Στο παρά πέντε
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00Καν'το όπως ο Άκης
17:50Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:50Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
20:00Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος
21:10Είσαι το ταίρι μου
22:10Κλείσε τα μάτια
23:10Η νύχτα των αποφοίτων
01:00Όχι άλλη χαζοαμερικάνικη ταινία
02:40The Tudors
04:10Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Beware the Batman
07:35Tree Fu Tom
08:00Bahar - κύκλος 1
09:00Bahar - κύκλος 1
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00Master Chef
15:10Shopping Star
16:35Blind taste
17:45STAR News
17:55AR3NA - κύκλος 1
18:50Ο τροχός της τύχης
19:55STAR News
21:00Master Chef
22:20Οι αναλώσιμοι 2
00:30Ο Ρωμαίος πρέπει να πεθάνει
03:00La Femme Nikita - 1ος κύκλος
04:45Psych - 2ος Κύκλος
05:30Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
07:30Σοφία, η πριγκίπισσα
07:55Η μπουτίκ της Μίνι
08:00Happy Day στον Alpha
11:10Το καλύτερο ζευγάρι
12:05Eurodata
12:15Ειδήσεις
13:00Ελένη
15:50Ready, Steady, Cook
16:50Το καλύτερο ζευγάρι
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00Παραμύθι αλλιώς - κύκλος 1
22:00Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1
23:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1
23:45Φως στο τούνελ
02:1510η εντολή
03:15Eurodata
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Grand hotel
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Θα σε δω στο πλοίο
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00ΣΚΑΪ στις 3
16:00Survivor Πανόραμα
17:50Δελτίο στη Νοηματική
18:00Rodeo!
19:00Κάνε παζάρι
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00The X Factor 2
00:00Εννέα μήνες
02:45Rodeo!
03:30Κάνε παζάρι
04:30Survivor Πανόραμα
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Ο θρίαμβος της αγάπης
07:30Close Up
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00Η αγορά σήμερα
18:00Κάλλιο πέντε και στο χέρι
19:45Όλα καλά
21:30Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
22:30Celebrity Legacies
23:30Φυγόκεντρος
00:30Mayday
01:30Vice
02:30Φυγόκεντρος
03:30Celebrity Legacies
04:30Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00La Clippers dance squad - κύκλος 1
07:00Δράμα στις Μπαχάμες
08:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
10:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
11:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
12:00Wags - κύκλος 2
13:00Wags - κύκλος 2
14:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
16:00Second Wives Club - κύκλος 1
17:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
19:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
20:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
21:00Second Wives Club - κύκλος 1
22:00Second Wives Club - κύκλος 1
23:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
00:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ
01:00E! News
02:00Second Wives Club - κύκλος 1
03:00Second Wives Club - κύκλος 1
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
10:00Κοινοβουλευτικό έργο
18:00Κοινοβουλευτικό έργο
21:00Μια Άγνωστη Ιστορία. Ο Αντιδικτατορικός Αγώνας στη Βόρειο Αμερική
22:00Κελί από χρυσάφι
23:45Ριγκομπέρτα Μεντσού
00:45Επανάληψη προγράμματος
05:00Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
07:45ΔΕΛΤΙΟ EURONEWS
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
10:00ΔΕΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS
13:30ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:00TRIBES OF HIMALAYAS
14:15Ο ΦΛΥΑΡΟΣ ΤΟΜ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
14:30Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:00Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:00ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
17:00EUROLEAGUE SHOW
17:30Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ-ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
18:30EUROLEAGUE - FINAL FOUR
19:40Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:30EUROLEAGUE SHOW
20:45Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΚΑΙΡΟΣ
21:30EUROLEAGUE - FINAL FOUR
22:00ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
22:15MODUS - Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΑΣ (Α΄ΚΥΚΛΟΣ) - A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:15THE SEVENTIES (A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ )
23:30EUROLEAGUE SHOW
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:30ΜΑΥΡΕΣ ΧΗΡΕΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:00ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
02:15ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
02:40Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
03:00ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΖΩΩΝ
03:10ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
03:45ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ
04:40TRIBES OF HIMALAYAS
05:40THE SEVENTIES (A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ )
05:45ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ (NEA ΕΚΠΟΜΠΗ)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
07:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00Ο ΦΑΡΟΣ
15:00Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
16:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
18:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45ΚΑΙΡΟΣ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20:00ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
21:00ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
22:00ΜΝΗΜΕΣ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ
00:00Ο ΡΟΜΠΕΡΤ ΜΙΤΣΑΜ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ
01:30Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
02:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ