Animal PlanetBoomerangChasse & PecheDiscovery ChannelDisney ChannelDisney XDEuroSport1EuroSport2FoxlifeMAD
MGMMotors TVNational GeographicNovaCinema1NovaCinema2NovaCinema3NovaSports HighlightsNovaSports1NovaSports2NovaSports3
NovaSports4NovaSports5NovaSports6NovaSports7The History ChannelTravel Channel
Είδος προγράμματος
Animal Planet
Animal Planet - programma tv
06:10Η βρετανική φιλοζωΐκή οργάνωση RSPCA
06:35Τα άγρια ζώα εκπέμπουν SOS
07:00Η άγρια πλευρά της Φύσης
07:25Σαλόνι ομορφιάς σκύλων
08:15Cats 101
09:10Ο νικ Μπέικερ & τα παράξενα της Φύσης
10:05'Aγρια Αρκτική
11:00Χιούστον: η αστυνομία των ζώων
11:55Ανεπιθύμητα ζώα: καλέστε τον ειδικό
12:20Τα άγρια ζώα εκπέμπουν SOS
12:50Κτηνίατρος χωρίς σύνορα
13:45Η γειτονιά των ζώων
14:40'Aγρια Αρκτική
15:30Πόλεμος στη χώρα των πίθηκων
16:00Η άγρια πλευρά της Φύσης
16:30Cats 101
17:25Οι πιο απίστευτες στιγμές των ζώων
18:20Επιχείρηση `κουτάβι`
18:45Επιχείρηση `κουτάβι`
19:15Η ζωή με τους πιθήκους
19:40Ο κτηνίατρος του μπονταΪ
20:10Ανεπιθύμητα ζώα: καλέστε τον ειδικό
20:35Το νησί των ουραγκοτάγκων
21:05'Aγρια Αρκτική
22:00Στην καρδιά μιας αγέλης
22:55Ο Νάιτζελ μάρβεν στην άγρια Κίνα
23:50Μαϊάμι: η αστυνομία των ζώων
00:45Ανθρωποφάγα ζώα
01:35'Aγρια & αληθινά
02:25'Aγρια Αρκτική
03:15Στην καρδιά μιας αγέλης
04:05Ο Νάιτζελ μάρβεν στην άγρια Κίνα
04:55Ανεπιθύμητα ζώα: καλέστε τον ειδικό
05:20Το νησί των ουραγκοτάγκων
05:45Κτηνίατρος χωρίς σύνορα
Boomerang
Boomerang - programma tv
06:00Ha ha hairies
06:25Μπανάνες με πιτζάμες
06:50Lazy town
07:15Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
07:40Baby Looney Tunes
08:05Τζέραλντ μακμποΪνγκ-Μπόινγκ
08:30Τα κλασικά παραμύθια του cartoonito
08:55Lazy town
09:45Baby Looney Tunes
10:10Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
10:35Τα κλασικά παραμύθια του cartoonito
11:00Jelly jamm
11:25Τζέραλντ μακμποΪνγκ-Μπόινγκ
11:50Lazy town
12:40Jelly jamm
13:00Οι μικροί τομ & Τζέρι
13:25'Eνας σκύλος που τον έλεγαν Scooby-doo
13:50Μουμίν
14:20Σιλβέστερ & τουίτι: ιστορίες μυστηρίου
14:45TINY Toon Adventures
15:10Τα 13 φαντάσματα του Scooby-doo
15:35Taz-mania
16:00Οι ιστορίες των τομ & Τζέρι
16:25Μουμίν
16:50Garfield
17:15The Looney Tunes show
17:40TINY Toon Adventures
18:05Taz-mania
18:30Σιλβέστερ & τουίτι: ιστορίες μυστηρίου
18:55Τα 13 φαντάσματα του Scooby-doo
19:20Ο ροζ πάνθηρας & οι φίλοι του
19:45The Looney Tunes show
20:10Taz-mania
20:35Puppy in my Pocket
21:00Τι τρέχει Scooby-doo;
21:25Looney Tunes
21:50Το εργαστήριο του ντέξτερ
22:15Οι ιστορίες των τομ & Τζέρι
23:05Ο ροζ πάνθηρας & οι φίλοι του
23:30Ο ροζ πάνθηρας & οι φίλοι του
23:55Μουμίν
00:45Wacky races
01:35Duck dodgers
02:00Duck dodgers
02:25Ντάσταρντλι & μάτλεϊ
02:50Ντάσταρντλι & μάτλεϊ
03:00Το εργαστήριο του ντέξτερ
03:30Wacky races
03:55Σιλβέστερ & τουίτι: ιστορίες μυστηρίου
04:20Τομ & Τζέρι
04:45Garfield
05:00Μπανάνες με πιτζάμες
05:25Τζέραλντ μακμποΪνγκ-Μπόινγκ
05:45Jelly jamm
06:00Ha ha hairies
Discovery Channel
Discovery Channel - programma tv
06:10Εντυπωσιακές Μεταμορφώσεις Αυτοκινήτων
07:00Πώς Κατασκευάζονται
07:25Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
08:15American Chopper
09:10Βρώμικα Επαγγέλματα
10:05Επικίνδυνη Ψαριά
10:55Ο Απόλυτος Οδηγός Επιβίωσης
11:50Πώς Δημιουργήθηκαν;
12:15Πώς Κατασκευάζονται
12:40Mega Builders
13:35Διαδρομές
14:30Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
15:00Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα
15:25American Chopper
16:20Μύθος ή Πραγματικότητα
17:15Βρώμικα Επαγγέλματα
18:10Επικίνδυνη Ψαριά
19:05Ο Απόλυτος Οδηγός Επιβίωσης
20:00Πώς Κατασκευάζονται
20:30Πώς Κατασκευάζονται
21:00Extreme Fishing
22:00Παράνομες Αυτοκρατορίες
23:00Τα Μυστικά των Γκάνγκστερ
00:00Επικίνδυνη Ψαριά
01:00Το Επικίνδυνο Ψάρεμα του Ξιφία
01:55Στον Πυρετό του Χρυσού
02:50Υποβρύχιοι Κυνηγοί Χρυσού
03:50Κάρβουνο
04:50Επικίνδυνη Ψαριά
05:45Πώς Δημιουργήθηκαν;
Disney Channel
Disney Channel - programma tv
06:00Η Λέσχη του Μίκυ
06:25Η Μικρή Γιατρός
06:40'Oστιν και Άλι
07:05'Oστιν και Άλι
07:30Παιδιά - Τσακάλια!
07:55Τζέσι
08:20Τζέσι
08:45Καλή Τύχη Τσάρλυ
09:10Καλή Τύχη Τσάρλυ
09:35'Oστιν και Άλι
10:00'Oστιν και Άλι
10:25Κουνήσου στο Ρυθμό
10:50Κουνήσου στο Ρυθμό
11:15Σκανδαλιές στο Καράβι
11:40Σκανδαλιές στο Καράβι
12:05Χάνα Μοντάνα
12:30Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
12:55Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
13:20Τζέσι
13:45Παιδιά - Τσακάλια!
14:10Παιδιά - Τσακάλια!
14:35'Oστιν και Άλι
15:00'Oστιν και Άλι
15:25Καλή Τύχη Τσάρλυ
15:50Τζέσι
16:15Κουνήσου στο Ρυθμό
16:40Παιδιά - Τσακάλια!
17:00'Oστιν και Άλι
17:30'Oστιν και Άλι
17:55Σκανδαλιές στο Καράβι
18:20Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
18:45Ρέιβεν, Μια 'Eφηβη...Μέντιουμ
19:10Οι Περιπέτειες στο Λευκό Οίκο
19:35Καλή Τύχη Τσάρλυ
20:00Τζέσι
20:25Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
20:50Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
21:15Ο Φιλ από το Μέλλον
21:40Χάνα Μοντάνα
22:05Τζόνας
22:30Σόνυ
22:55Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
23:20Οι Μάγοι του Γουέβερλυ
23:45Χάνα Μοντάνα
00:10Χάνα Μοντάνα
00:35Η Μπράντι και ο Κύριος Γουίσκερς
01:00Η Μπράντι και ο Κύριος Γουίσκερς
01:25Οι Αντικαταστάτες
01:50Οι Αντικαταστάτες
02:15Ο Αυτοκράτορας Πάει Σχολείο
02:40Ο Αυτοκράτορας Πάει Σχολείο
03:05Η Μπράντι και ο Κύριος Γουίσκερς
03:30Η Μπράντι και ο Κύριος Γουίσκερς
03:55Οι Αντικαταστάτες
04:20Οι Αντικαταστάτες
04:45Ο Αυτοκράτορας Πάει Σχολείο
05:10Ο Αυτοκράτορας Πάει Σχολείο
05:35Η Μπράντι και ο Κύριος Γουίσκερς
06:00Η Λέσχη του Μίκυ
Disney XD
Disney XD - προγραμμα τηλεορασης
07:00Γεννημένος για το καράτε
07:20Φινεας και φερμπ
07:45Φινεας και φερμπ
08:10Ζωάκια με λίγα ρουχαλάκια
08:35Σλαγκτέρα, η υπόγεια πόλη
09:00Σκιουρο-φοβίες
09:25Σπάιντερμαν, ο άνθρωπος αράχνη
09:50Ζικ και Λούθερ
10:15Κικ μπατόφσκυ, διαβολάκος προαστίων
10:40Σκανδαλιές στο καράβι
11:05Πόκεμον
11:30Η αχτύπητη ομάδα
11:55Ο αμερικανικός δράκος
12:20Δίδυμοι βασιλιάδες
12:45Ζικ και Λούθερ
13:10Κουπ εναντίον γάτας
13:35Είμαι στο συγκρότημα
14:00Σπάιντερμαν, ο άνθρωπος αράχνη
14:25Ζωάκια με λίγα ρουχαλάκια
14:50Ρέκιτ, το κουνέλι
15:15Δίδυμοι βασιλιάδες
15:40Ο Κύριος Γιανγκ
16:05Οι βιονικοι μου φίλοι
16:30Σλαγκτέρα, η υπόγεια πόλη
17:00Η νταντά - βαμπίρ
17:25Σκιουρο-φοβίες
17:50Φινεας και φερμπ
18:15Φινεας και φερμπ
18:40FORT boyard
19:05Η νταντά - βαμπίρ
19:30Σπάιντερμαν, ο άνθρωπος αράχνη
20:00Disney xd
EuroSport1
EuroSport1 - προγραμμα τηλεορασης
09:30Ράλι raid: Abu dhabi Challenge
09:45All sports
10:45'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
12:15'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
14:00All sports
15:00All sports
16:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
17:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
18:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
20:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
21:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
23:00Μαχητικά Σπορ
00:00Πόκερ
01:00Στον κόσμο των αυτοκινήτων τουρισμού
01:30Ράλι raid: Abu dhabi Challenge
01:45'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
02:30Eurosport
EuroSport2
EuroSport2 - προγραμμα τηλεορασης
06:00All sports
07:00Τένις: τουρνουά WTA
07:30Τένις: τουρνουά WTA
09:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
10:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
11:00Ποδόσφαιρο: afc champions League
12:00Τένις: τουρνουά WTA
13:00Τένις: τουρνουά WTA
23:00Μπρα ντε φέρ
23:30Fmx Night of The jumps
00:30Fmx Night of The jumps
01:30All sports
02:00Τένις: τουρνουά WTA
04:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
05:00'Aρση Βαρών: ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
06:00All sports
Motors TV
Motors TV - προγραμμα τηλεορασης
06:20Asphalt rally Championship
07:10West Cork rally
08:00Best of crash
08:25Prototype lites Series
09:20Volkswagen Racing cup uk
09:45Βρετανικό πρωτάθλημα gt
10:35Ιταλικά αυτοκίνητά τουρισμού
11:55Πρωτάθλημα Grand American road Racing
13:35Best of crash
14:00D1 Professional drift gp Series
14:55Αγωνιστική μέρα Motors tv
16:35Prototype lites Series
17:30Volkswagen Racing cup uk
17:55Ιταλικά αυτοκίνητά τουρισμού
19:15Fim μχ3 / παγκ. πρωτάθλημα mx γυναικών
19:40Fmx Night of The jumps
20:30Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
20:55Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
21:20Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
21:50Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
22:15Αγώνες μοτοσικλέτας thundersport Elite
23:05Aprilia Challenge
23:55Ο Nick Sanders σε νέες περιπέτειες
00:25Ο Nick Sanders σε νέες περιπέτειες
00:50D1 Professional drift gp Series
01:40Ιταλικά αυτοκίνητά τουρισμού
02:55Prototype lites Series
03:45Παγκόσμιο πρωτάθλημα ENDURO
04:10Fim μχ3 / παγκ. πρωτάθλημα mx γυναικών
04:40Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
05:05Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
05:30Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
05:55Ιταλικό πρωτάθλημα μοτοσικλέτας
National Geographic
National Geographic - programma tv
06:00Οι καλύτερες φωτογραφίες του nat Geo 2
06:30Βαθυσκάφος TRIESTE: η απόλυτη κατάδυση
07:00Υπέρ-εργοστάσια
08:00Ο γητευτής των σκύλων 9
09:00Δευτερόλεπτα πριν την τραγωδία 5
10:00Οι καλύτερες φωτογραφίες του nat Geo 2
10:30Βαθυσκάφος TRIESTE: η απόλυτη κατάδυση
11:00Οι χουτεριτες της Αμερικής
12:00Τραγωδία στον αέρα 4
13:00Δευτερόλεπτα πριν την τραγωδία 6
14:00Παραφυσικα φαινόμενα 2
15:00Δευτερόλεπτα πριν την τραγωδία 6
16:00Οι χουτεριτες της Αμερικής
17:00Τραγωδία στον αέρα 4
18:00Ο γαλαζοπτερος του Ατλαντικού
19:00Ποιος βύθισε το `Μπίσμαρκ`;
20:00`Σκουπίδια` αξίας
20:30Οι `πειρατές` των κατεδαφίσεων
21:00Επιχείρηση `διάλυση αυτοκινήτων`
22:00Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά
23:00Κατασκευαστές ενυδρείων
00:00Taboo 9
01:00Επιχείρηση `διάλυση αυτοκινήτων`
02:00Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά
03:00Κατασκευαστές ενυδρείων
04:00Taboo 9
05:00Ποιος βύθισε το `Μπίσμαρκ`;
06:00Ο γαλαζοπτερος του Ατλαντικού
NovaCinema1
NovaCinema1 - programma tv
08:15Κυνηγός μαγισσών
09:45Five
11:15Action zone
11:40New year`s eve
13:40My future Boyfriend
15:00'Eχετε κάνει κράτηση;
16:50Αγώνες Πείνας
19:20Mad on novacinema
20:00Το κρησφύγετο
22:00Μια φανταστική φιλία
23:35Ατίθαση συντροφιά
01:25Φύλακας Αγγέλων
03:35Apollo 18
05:05Παράνομος κόσμος
NovaCinema2
NovaCinema2 - programma tv
06:55'Aπιστη
09:00Κινηματογραφικά νέα
10:00Ο πρώτος εκδικητής: Captain America
12:10Fantastic four
14:00Στενά περιθώρια
15:45Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
16:20Νερό για Ελέφαντες
18:25Η περίπτωση Λάρι Κραουν
20:10Poker face
22:00Η γυναίκα με τα μαύρα
23:45Ο Αγγελος του πάθους
01:25Super 8
03:20Κινηματογραφικά νέα
04:00Margaret
NovaCinema3
NovaCinema3 - programma tv
06:00Novacinema3
19:10Ττ: αδρεναλίνη στο κόκκινο
21:00Ο τρομοκράτης
23:00The following - 9. Love hurts
23:50Κινηματογραφικά νέα
01:00Lustful Housewives
04:00Novacinema3
06:00Novacinema3
NovaSports Highlights
NovaSports Highlights - προγραμμα τηλεορασης
09:00Novasports highlights
18:00Ώρα 6
18:10Novasports highlights
21:00Η ώρα των πρωταθλητών
22:05Novasports highlights
01:00Ώρα 12
01:10Novasports highlights
NovaSports1
NovaSports1 - προγραμμα τηλεορασης
07:00Champions live!
08:00Αργεντίνικο πρωτάθλημα `Torneo Final`
09:00Αργεντίνικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
11:00Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
13:00Super League ΟΠΑΠ 2012-13
15:00Champions live!
16:00Αργεντίνικο πρωτάθλημα `Torneo Final`
17:00Ο κόσμος των freesports
17:30Ο κόσμος της Premier League
18:00Ώρα 6
18:10Today
18:30Euroleague: 1ος αγώνας playoffs
20:10Ο κόσμος του ποδοσφαίρου
20:40Today
21:00Η ώρα των πρωταθλητών
22:05Λάτσιο - Φενέρμπαχτσε
00:00Europa League live!
01:00Ώρα 12
01:10Super euroleague
02:30Ο κόσμος της Premier League
03:00Στιγμιότυπα NASCAR
04:00Η ώρα των πρωταθλητών
05:00Super League ΟΠΑΠ 2012-13
NovaSports2
NovaSports2 - προγραμμα τηλεορασης
06:00UEFA europa League: προημιτελικός
08:00Super League ΟΠΑΠ 2012-13
10:00Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
12:00Η ώρα των πρωταθλητών
13:00Αργεντίνικο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
15:00Super League ΟΠΑΠ 2012-13
17:00Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
19:00Ο κόσμος της Premier League
19:30UEFA champions League: προημιτελικός
21:45Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός
23:45Super euroleague
01:00Today
01:30Ο κόσμος του ποδοσφαίρου
02:00Super League ΟΠΑΠ 2012-13
04:00Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
06:00UEFA europa League: προημιτελικός
NovaSports3
NovaSports3 - προγραμμα τηλεορασης
09:00Novasports3
13:00Super euroleague
14:30Τουρνουά τένις: ATP masters 1000
15:30Volley League ΟΠΑΠ - play off
17:30Παγκόσμιο πρωτάθλημα FIA gt Series
19:00Ρούμπιν Καζάν - Τσέλσι
21:00Στιγμιότυπα γκολφ
21:30Ο κόσμος των freesports
22:05Νιούκαστλ - Μπενφίκα
00:00Volley League ΟΠΑΠ - play off
02:00Novasports3
NovaSports4
NovaSports4 - programma tv
12:30Ο κόσμος του γκολφ
13:20Τουρνουά τένις: ATP masters 1000
16:30Ο κόσμος του γκολφ
17:30ΠΑΟΚ - παμβοχαΪκος
19:30Παράξενα Σπορ του χειμώνα
21:00Στιγμιότυπα NASCAR
22:00Volley League ΟΠΑΠ - play off
00:00Ο κόσμος του γκολφ
01:00Novasports4
NovaSports6
NovaSports6 - programma tv
09:00Το κανάλι του `στοιχήματος`
16:00Στάνταρ 4
18:00Bet magazino
20:00Πριν από τη σέντρα
22:00Στο 90`
00:00Το κανάλι του `στοιχήματος`
NovaSports7
NovaSports7 - programma tv
20:00Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ολυμπιακός
22:00Novasports7
The History Channel
The History Channel - programma tv
06:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 3
07:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 6
07:30Τα πάντα στο σφυρί! 2
08:00Β`Παγκόσμιος πόλεμος: ανατολικό μέτωπο
09:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 5
09:30Αναπαλαιωνοντας αντικές 3
10:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 6
10:30Τα πάντα στο σφυρί! 2
11:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 3
12:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 4
13:00Οι άνδρες που έχτισαν την Αμερική
14:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 5
14:30Αναπαλαιωνοντας αντικές 3
15:00Β`Παγκόσμιος πόλεμος: ανατολικό μέτωπο
16:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 4
17:00Οι άνδρες που έχτισαν την Αμερική
18:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 5
18:30Αναπαλαιωνοντας αντικές 3
19:00Β`Παγκόσμιος πόλεμος: ανατολικό μέτωπο
20:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 6
20:30Τα πάντα στο σφυρί! 2
21:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 3
22:00Θεαματικές αναπαλαιώσεις
22:30Θεαματικές αναπαλαιώσεις
23:00Μεταμορφώνοντας σακαράκες
00:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 6
00:30Τα πάντα στο σφυρί! 2
01:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 3
02:00Θεαματικές αναπαλαιώσεις
02:30Θεαματικές αναπαλαιώσεις
03:00Μεταμορφώνοντας σακαράκες
04:00Β`Παγκόσμιος πόλεμος: ανατολικό μέτωπο
05:00Οικογένεια ενεχυροδανειστών 5
05:30Αναπαλαιωνοντας αντικές 3
06:00Εξωγήινοι της αρχαιότητας 3
Travel Channel
Travel Channel - προγραμμα τηλεορασης
06:00Γευστικές αναμετρήσεις
06:30Γευστικές αναμετρήσεις
07:00Παγκόσμιος οδοιπορος
08:00Νομάδες του κόσμου
09:00Αναχωρήσεις
10:00Παγκόσμιος οδοιπορος
11:00Ταξίδια για τολμηρούς
12:00Extreme chefs
13:00Γευστικές αναμετρήσεις
13:30Γευστικές αναμετρήσεις
14:00Αγοράζοντας σπίτι εκτός συνόρων
14:30Αγοράζοντας σπίτι εκτός συνόρων
15:00Με προορισμό την πολυτέλεια
16:00Παγκόσμιος οδοιπορος
17:00Ταξίδια για τολμηρούς
18:00Αγοράζοντας σπίτι εκτός συνόρων
18:30Αγοράζοντας σπίτι εκτός συνόρων
19:00Παγκόσμιος οδοιπορος
20:00Με προορισμό... τον καλύτερο καφέ
21:00Αναχωρήσεις
22:00Ταξιδιώτης των $100
23:00Παγκόσμιος οδοιπορος
00:00Με προορισμό την πολυτέλεια
01:00Νομάδες του κόσμου
02:00Αναχωρήσεις
03:00Ταξιδιώτης των $100
04:00Με προορισμό την πολυτέλεια
05:00Extreme chefs
06:00Γευστικές αναμετρήσεις


Προγραμμα Τηλεορασης