Εφαρμογή iOS
Αποκτήστε το στο App Store

Εφαρμογή Android
Αποκτήστε το στο Google Play







Καιρός από το kairos123.gr



Εορτολόγιο  
Al Jazeera
Al Jazeera - programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Επαναστατική Μόρφωση
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Δημοσιεύσεις
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Ανατολή 101
09:00Το χαλιφάτο - κύκλος 1
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Γυναίκες φέρνουν την αλλαγή
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30Μάρτυρας
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Μάρκο Πόλο: Ένα σύγχρονο ταξίδι
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Μιλώντας στο Al Jazeera
18:00Newsgrid
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Counting the Cost
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Το Ρεύμα
23:00Η μεγάλη εικόνα
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30Επιστήμη σε μια χρυσή εποχή
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Μάρκο Πόλο: Ένα σύγχρονο ταξίδι
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News - programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Έξω από τα δόντια
07:00Τα νέα του BBC World
07:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
07:45Τα νέα του BBC World
08:00Τα νέα του BBC World
08:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
08:45Τα νέα του BBC World
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Τα νέα του BBC World
09:45Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00Τα νέα του BBC World
10:30BBC Business Live
11:00Τα νέα του BBC World
11:10Τα επιχειρηματικά νέα της Αφρικής
11:30Έξω από τα δόντια
12:00GMT
12:30Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
13:00GMT
13:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45Τα σπορ σήμερα
14:00GMT
14:30GMT
15:00Νέα για την Ασία
15:30Νέα για την Ασία
16:00Νέα για την Ασία
16:30Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00Νέα για την Ασία
17:30Έξω από τα δόντια
18:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45Τα σπορ σήμερα
20:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:30Το BBC στην Αφρική
21:00Εξωτερική πηγή
21:30Παγκόσμια Αθλητικά Νέα
22:00Εξωτερική πηγή
22:30Έξω από τα δόντια
23:00Εξωτερική πηγή
23:30Εξωτερική πηγή
00:00Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00Ημέρα ειδήσεων
01:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45Τα σπορ σήμερα
02:00Ημέρα ειδήσεων
02:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45Τα σπορ σήμερα
03:00Ημέρα ειδήσεων
03:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45Τα σπορ σήμερα
04:00Τα νέα του BBC World
04:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45Τα σπορ σήμερα
05:00Τα νέα του BBC World
05:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45Τα σπορ σήμερα
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg - programma tv
07:00Οι αγορές στο Bloomberg
08:00Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30Οι αγορές στο Bloomberg
11:00Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00Ξημερώνει στην Αμερική
17:00Οι αγορές στο Bloomberg
18:00Οι αγορές στο Bloomberg
19:00Οι αγορές στο Bloomberg
20:00Τσάρλι Ρόουζ
21:00Οι αγορές στο Bloomberg
22:30Τι χάσατε;
00:00Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00Ξημερώνει στην Αυστραλία (Ζ)
02:00Ξημερώνει στην Ασία
04:00Οι αγορές στο Bloomberg
CNBC
CNBC - programma tv
07:00Cash Flow
08:00Squawk Box Europe
11:00Σημάδια από το δρόμο
12:00Worldwide Exchange
13:00Η.Π.Α. Squawk Box
16:00Squawk On The Street
18:00Squawk Alley
19:00Fast Money Half Time Report
20:00US Power Lunch
22:00US Closing Bell
00:00Managing Asia
00:30΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00Asia Squawk Box
05:00Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο γητευτής των αλόγων
09:10Η καρδιά του δράκου 3: Η κατάρα του μάγου
10:50Κάρμεν
13:30Κέντρο ευφυΐας
15:20Ντάμπο, το ελεφαντάκι
16:40Το αόρατο αγόρι
18:30Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα
21:00John Carter: Ανάμεσα σε δυο κόσμους
23:20Υποψίες
01:10Creepy
03:30Εκδίκηση
05:00Η Ίρις, το παράθυρο της ψυχής
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 - προγραμμα τηλεορασης
06:00Η απρόσκλητη
07:30The Extra Mile
09:00Όνειρο θερινής νυκτός
10:40Ο παράδεισος είναι μακριά
12:30Η πριγκίπισσα το 'σκασε
14:15Ένας άλλος κόσμος
16:20Ατίθασες
18:15Aeon Flux
20:00Δέκα χιλιάδες Άγιοι
22:00Grease live!
00:20Η ολοκαίνουργια... Καινή Διαθήκη
02:20Μαθήματα πιάνου
04:30Έγκλημα ψάχνει άλλοθι
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 - προγραμμα τηλεορασης
06:25Όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι
07:55Ο ζηλιαρόγατος
09:50Ένας τρελός... τρελός αεροπειρατής
11:35Γκαρσονιέρα για δέκα
13:40Όταν οι γυναίκες αγαπούν
15:20Οι προικοθήρες
17:00Ζητιάνος μιας αγάπης
18:35Το πρόσωπο της ημέρας
20:20Επιχείρηση Απόλλων
22:00Μικροί μεγάλοι εν δράσει
23:50Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
01:20Ο μπαμπάς μου κι εγώ
03:00Ο Μικές παντρεύεται
04:35Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 - προγραμμα τηλεορασης
09:00Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
17:00The great indoors - κύκλος 1
17:30The great indoors - κύκλος 1
18:00Happy Valley - κύκλος 2
19:00Happy Valley - κύκλος 2
20:00Broken - κύκλος 1
21:00Broken - κύκλος 1
22:00Private Eyes - κύκλος 1
23:00Twin Peaks - κύκλος 1
00:10From dusk till dawn - κύκλος 3
01:10UnReal - κύκλος 1
02:00Twin Peaks - κύκλος 1
02:55Twin Peaks - κύκλος 1
04:00From dusk till dawn - κύκλος 3
04:50Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 - programma tv
06:00Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Σουόνσι
08:00Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Χάντερσφιλντ
10:00Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Λίβερπουλ
12:00Ποδόσφαιρο: Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον - Μάντσεστερ Σίτι
14:00Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ
16:00Αγγλικό Πρωτάθλημα 2017-18 - Ανασκόπηση της Κυριακής
17:00Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Τότεναμ
19:00Ποδόσφαιρο: Ο καλύτερος αγώνας της εβδομάδας
21:00Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μπέρνλι
23:00Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Λίβερπουλ
01:00Αγγλικό Πρωτάθλημα 2017-18 - Ανασκόπηση της Κυριακής
02:00Ποδόσφαιρο: Γουέστ Μπρομ - Μπόρνμουθ
04:00Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Στόουκ
06:00Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Στόουκ
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 - programma tv
07:00Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Ατλέτικο Μαδρίτης
09:00Ποδόσφαιρο: Μίλαν - Μπολόνια
11:00Ποδόσφαιρο: Εϊμπάρ - Σπόρτινγκ Χιχόν
13:00Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Φιορεντίνα
15:00Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Ατλέτικο Μαδρίτης
17:00Ιταλικό Πρωτάθλημα 2016-17 - Ανασκόπηση
18:00Ισπανικό Πρωτάθλημα 2017-18 - Στιγμιότυπα
19:00Ποδόσφαιρο: Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης
21:00Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Νάπολι
23:00Ποδόσφαιρο: Σεβίλη - Οσασούνα
01:00Ποδόσφαιρο: Παλέρμο - Έμπολι
03:00Ποδόσφαιρο: Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Λας Πάλμας
05:00Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Νάπολι
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 - programma tv
06:00Ποδόσφαιρο: Γκρόιτερ Φιρτ - Αρμίνια Μπίλεφελντ
07:55Beach Soccer: Ελβετία - Ελλάδα
09:05Bundesliga Clubs 2017-18
10:25Bundesliga Clubs 2017-18
11:45Bundesliga Clubs 2017-18
13:05Bundesliga 2017-18 - Στιγμιότυπα
14:05Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Άουγκσμπουργκ
16:00Ποδόσφαιρο: Τοντέλα - Πόρτο
18:00Ποδόσφαιρο: Γκρόιτερ Φιρτ - Αρμίνια Μπίλεφελντ
20:00UEFA Youth League 2016-17 - Ανασκόπηση
20:30Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Λειψία
22:20Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Λεβερκούζεν
00:10Beach Soccer: Βραζιλία - Ρωσία
01:30UEFA Youth League 2016-17 - Ανασκόπηση
02:00Ποδόσφαιρο: Γκρόιτερ Φιρτ - Αρμίνια Μπίλεφελντ
04:00Κύπελλο Ελλάδας 2016-17 - Ανασκόπηση
05:00Γερμανικό Πρωτάθλημα 2016-17 - Ανασκόπηση
06:00Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι - Ντινάμο Δρέσδης
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 - programma tv
06:00Μπάσκετ: Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
08:05Μπάσκετ: Βενέτσια - Αβελίνο
09:55Μπάσκετ: Μπασκόνια - Βαλένθια
11:50Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
13:45Μπάσκετ: Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
15:50Μπάσκετ: Βενέτσια - Αβελίνο
17:35Μπάσκετ: Μπεσίκτας - Αναντολού Εφές
19:30Μπάσκετ: Μινεσότα Λινξ - Ατλάντα Ντριμ
21:30Αφιέρωμα: Γιάννης Αντετοκούνμπο
00:15Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
02:00Μπάσκετ: Μπεσίκτας - Αναντολού Εφές
03:55Μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο - Τρέντο
06:00Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 - προγραμμα τηλεορασης
06:002017 Red Bull Air Race World Championship
08:05Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2017
10:10Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
13:402017 Red Bull Air Race World Championship
16:00WRC Μαγκαζίνο 2017
16:30Formula E 2016-17
18:20Formula E 2016-17
20:15Moto3 2017
21:35Moto2 2017
22:55MotoGP 2017
00:30GP Confidential 2017
01:002017 Red Bull Air Race World Championship
03:05Formula E 2016-17
05:00Formula E 2016-17
06:002017 Red Bull Air Race World Championship
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 - προγραμμα τηλεορασης
06:00Beach Volley: FIVB Παγκόσμια Πρωταθλήματα 2017
07:00Beach Volley: FIVB Παγκόσμια Πρωταθλήματα 2017
08:15Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
10:45Τένις: WTA 2017
13:00Beach Volley: FIVB Παγκόσμια Πρωταθλήματα 2017
14:15Beach Volley: FIVB Παγκόσμια Πρωταθλήματα 2017
15:30Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
18:00Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 (Ζ)
00:00Στιγμιότυπα
00:15Υδάτινα Σπορ: 2017 Icarus Action
00:30Watersports: 2017 Speed Catamarans GC32
01:00Beach Volley: FIVB World Tour 2017
02:00Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 (Ζ)
05:30Στιγμιότυπα
06:00Beach Volley: FIVB Παγκόσμια Πρωταθλήματα 2017
Deutsche Welle
Deutsche Welle - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Κίνο (αγγλικά)
06:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
07:15Διεθνή θέματα, διεθνείς ρεπόρτερ - στα αγγλικά
07:30Τέχνες 21(αγγλικά)
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Κίνο (αγγλικά)
08:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
09:00Ειδήσεις στην DW
10:00Ειδήσεις στην DW
10:30Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
11:00Ειδήσεις στην DW
11:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
13:00Ειδήσεις στην DW
13:30EcoAfrica - Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
14:00Ειδήσεις στην DW
14:15Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
14:30PopXport (αγγλικά)
15:00Ειδήσεις στην DW
15:30Τέχνες 21(αγγλικά)
16:00Ειδήσεις στην DW
16:15Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
16:30Οδήγησέ το (αγγλικά)
17:00Ειδήσεις στην DW
18:00Ειδήσεις στην DW
18:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
19:00Ειδήσεις στην DW
19:30Ταξιδιωτικός Οδηγός
20:00Ειδήσεις στην DW
20:15Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
20:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
21:00Ειδήσεις στην DW
22:00Ειδήσεις στην DW
22:15Close Up (αγγλικά)
22:45Αλλαγή - Η ζωή στην ψηφιακή εποχή (στα αγγλικά)
23:00Ειδήσεις στην DW
23:30Οι Ειδήσεις της Ημέρας
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
00:30Υφήλιος 3000 (αγγλικά)
01:00Ειδήσεις στην DW
01:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
01:30Euromaxx (αγγλικά)
02:00Ειδήσεις στην DW
02:05Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
02:15Αλλαγή - Η ζωή στην ψηφιακή εποχή (στα αγγλικά)
02:30Kick Off! (αγγλικά)
03:00Ειδήσεις στην DW
03:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
03:30Euromaxx (αγγλικά)
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
04:15Close Up (αγγλικά)
04:45Αλλαγή - Η ζωή στην ψηφιακή εποχή (στα αγγλικά)
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
05:30Kick Off! (αγγλικά)
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews - προγραμμα τηλεορασης
06:00All News Edition
06:15All News Edition
06:25All News Edition
06:35All News Edition
06:50All News Edition
07:00All News Edition
07:15All News Edition
07:25All News Edition
07:35All News Edition
07:50All News Edition
08:00All News Edition
08:15All News Edition
08:25All News Edition
08:35All News Edition
08:50All News Edition
09:00All News Edition
09:10All News Edition
09:25All News Edition
09:35All News Edition
09:45All News Edition
10:00All News Edition
10:10All News Edition
10:25All News Edition
10:35All News Edition
10:50All News Edition
11:00News of the Day
11:20News of the Day
11:30News of the Day
11:40News of the Day
11:50News of the Day
12:10News of the Day
12:25News of the Day
12:35News of the Day
12:45News of the Day
13:00News of the Day
13:10News of the Day
13:25News of the Day
13:35News of the Day
13:50News of the Day
14:00News of the Day
14:20News of the Day
14:35News of the Day
14:45News of the Day
15:00News of the Day
15:10News of the Day
15:25News of the Day
15:35News of the Day
15:50News of the Day
16:00News of the Day
16:10News of the Day
16:25News of the Day
16:35News of the Day
16:45News of the Day
17:00News of the Day
17:15News of the Day
17:30News of the Day
17:45News of the Day
18:00News of the Day
18:10News of the Day
18:25News of the Day
18:35News of the Day
18:45News of the Day
19:00News of the Day
19:10News of the Day
19:35News of the Day
19:45News of the Day
20:00Prime Edition
20:15Prime Edition
20:30Prime Edition
20:45Prime Edition
21:00Prime Edition
21:15Prime Edition
21:30Prime Edition
21:45Prime Edition
22:00Prime Edition
22:15Prime Edition
22:30Prime Edition
22:45Prime Edition
23:00Prime Edition
23:15Prime Edition
23:30Prime Edition
23:45Prime Edition
00:00Prime Edition
00:15Prime Edition
00:30Prime Edition
00:45Prime Edition
01:00Prime Edition
01:10Prime Edition
01:25Prime Edition
01:35Prime Edition
01:50Prime Edition
02:00Late Edition
02:10Late Edition
02:25Late Edition
02:40Late Edition
03:00Late Edition
03:15Late Edition
03:30Late Edition
03:45Late Edition
04:00Late Edition
04:15Late Edition
04:30Late Edition
04:45Late Edition
05:00All News Edition
05:20All News Edition
05:35All News Edition
05:50All News Edition
06:00All News Edition
FOX
FOX - programma tv
06:15New Girl - 5ος Κύκλος
06:40Project Runway - 13ος Κύκλος
07:20The Crazy Ones -1ος Κύκλος
07:40New Girl - 5ος Κύκλος
08:05Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
08:50Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
09:35Scandal - 4ος Κύκλος
10:20Scandal - 4ος Κύκλος
11:05Project Runway - 13ος Κύκλος
11:50Modern Family - 8ος Κύκλος
12:10Modern Family - 8ος Κύκλος
12:35Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
13:20Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
14:05Devious maids - 4ος κύκλος
14:50Fashion Startup - 1ος Κύκλος
15:35The Crazy Ones -1ος Κύκλος
16:00The muppets - 1ος κύκλος
16:25Scandal - 4ος Κύκλος
17:10Scandal - 4ος Κύκλος
17:55Project Runway - 13ος Κύκλος
18:40Modern Family - 8ος Κύκλος
19:05Modern Family - 8ος Κύκλος
19:30Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
20:15Grey's anatomy - 13ος Κύκλος
21:00Jamie's Super Food Family Classics - 1ος Κύκλος
21:50Fashion Startup - 1ος Κύκλος
22:40Save with Jamie - 1ος Κύκλος
23:30Jamie's Super Food Family Classics - 1ος Κύκλος
00:20Fashion Startup - 1ος Κύκλος
01:05Save with Jamie - 1ος Κύκλος
01:55Modern Family - 8ος Κύκλος
02:15Modern Family - 8ος Κύκλος
02:40Project Runway - 13ος Κύκλος
03:20Salem - 3ος Κύκλος
04:10You're the worst - 3ος Κύκλος
04:35Simply Nigella - 1ος Κύκλος
05:05Scandal - 4ος Κύκλος
05:50Scandal - 4ος Κύκλος
Fashion TV
Fashion TV - programma tv
06:00Dessous
06:30Dessous
07:00Μπικίνι
07:30Μπικίνι
08:00Φωτογράφοι
08:30Φωτογράφοι
09:00Fashion Flix
09:30Fashion Flix
10:00Μπικίνι
10:30Μπικίνι
11:00Φωτογράφοι
11:30Φωτογράφοι
12:00Fashion Flix
12:30Fashion Flix
13:00Μπικίνι
13:30Μπικίνι
14:00Φωτογράφοι
14:30Φωτογράφοι
15:00Fashion Flix
15:30Fashion Flix
16:00Μπικίνι
16:30Μπικίνι
17:00Φωτογράφοι
17:30Φωτογράφοι
18:00Fashion Flix
18:30Fashion Flix
19:00Μπικίνι
19:30Μπικίνι
20:00Φωτογράφοι
20:30Φωτογράφοι
21:00FTV Fresh
21:30FTV TOP 20
22:00Αριστουργήματα
22:30Αριστουργήματα
23:00Dessous
23:30Dessous
00:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
00:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
01:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
02:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
02:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
03:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
03:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
04:00Μεταμεσονύκτια μυστικά
04:30Μεταμεσονύκτια μυστικά
05:00Dessous
05:30Dessous
06:00Dessous
France 24 Fr
France 24 Fr - programma tv
06:00Νέα
06:15Γυναίκες της Επιστήμης
06:30Νέα
06:45Συνέντευξη
07:00Νέα
07:15Νέα
07:20Επίκεντρο
07:30Νέα
07:45Επίκεντρο
07:50Σπορ
08:00Νέα
08:15Νέα
08:20Στον Γαλλικό Τύπο
08:30Νέα
08:45Επίκεντρο
08:50Σπορ
09:00Νέα
09:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20Αποδελτίωση
09:30Νέα
09:45Επίκεντρο
09:50Σπορ
10:00Νέα
10:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20Στον Παγκόσμιο Τύπο
10:30Νέα
10:45Επίκεντρο
10:50Σπορ
11:00Νέα
11:15Γυναίκες της Επιστήμης
11:30Νέα
11:45Σπορ
11:50Down to Earth
12:00Νέα
12:15Η Γαλλία στο Επίκεντρο
12:30Νέα
12:45Τεχνολογία 24
13:00Νέα
13:15Encore
13:30Νέα
13:45Μόδα
13:50Down to Earth
14:00Νέα
14:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:20Στον Τύπο
14:30Νέα
14:45Επίκεντρο
14:50Σπορ
15:00Νέα
15:15Νέα
15:20Στον Τύπο
15:30Νέα
15:45Επίκεντρο
15:50Σπορ
16:00Νέα
16:10Επανεξέταση
16:30Νέα
16:40Γυναίκες της Επιστήμης
16:50Γαλλικοί Δεσμοί
17:00Νέα
17:10Μιλάμε για την Ευρώπη
17:30Νέα
17:40Μιλάμε για την Ευρώπη
18:00Νέα
18:15Encore
18:30Νέα
18:45Πρόσβαση στην Ασία
19:00Νέα
19:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:20Αθλητικό Χρονικό
19:30Νέα
19:45Οικονομία και Επιχειρήσεις
20:00Νέα
20:10France 24 διάλογος
20:30Νέα
20:40France 24 διάλογος
21:00Νέα
21:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20Αθλητικό Χρονικό
21:30Νέα
21:45Μια ματιά στα media
21:50Επίκεντρο
22:00Νέα
22:15Πρωτοσέλιδα
22:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30Νέα
22:45Ματιά στην Αφρική
23:00Νέα
23:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20Μια ματιά στα media
23:30Νέα
23:45Ματιά στην Αφρική
00:00Νέα
00:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30Νέα
00:45Αθλητικό Χρονικό
00:50Επίκεντρο
01:00Νέα
01:10France 24 διάλογος
01:30Νέα
01:40Αθλητικό Χρονικό
01:45Πρόσβαση στην Ασία
02:00Νέα
02:15Επίκεντρο
02:20Αθλητικό Χρονικό
02:25Ρεπορτάζ
02:30Νέα
02:45Encore
03:00Νέα
03:15Πρόσβαση στην Ασία
03:30Νέα
03:45Ματιά στην Αφρική
03:55Ρεπορτάζ
04:00Νέα
04:10France 24 διάλογος
04:30Νέα
04:40Επίκεντρο
04:45Encore
05:00Νέα
05:15Το 51 τοις Εκατό
05:30Νέα
05:45Γυναίκες της Επιστήμης
06:00Νέα
MAD Hits
MAD Hits - programma tv
06:00All New Mixer
07:00Greeks Only Mixer
08:00Music for Your MP3 Player
09:00Greeks Only Mixer
11:00Mixer
12:00Greeks Only Mixer
14:00All New Mixer
15:00Greeks Only Mixer
16:00Music for Your MP3 Player
17:00Mixer
18:00Greeks Only Mixer
19:00Music for Your MP3 Player
20:00Greeks Only Mixer
22:00Mixer
23:00All New Mixer
00:00Greeks Only Mixer
02:00Mixer
03:00All New Mixer
04:00Music for Your MP3 Player
05:00Greeks Only Mixer
06:00Mixer
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild - προγραμμα τηλεορασης
06:15Ο Κόσμος ενός ελέφαντα
07:00'Δαμαστής' της Άγριας Αυστραλίας - κύκλος 1
07:25'Δαμαστής' της Άγριας Αυστραλίας - κύκλος 1
07:50Άγρια Αργεντινή - κύκλος 1
08:35Περιοχές των Κροκοδείλων
09:2520 Ζώα - Δολοφόνοι
10:15Ψάρια-τέρατα
11:05Ο Κόσμος ενός ελέφαντα
11:55Περιοχές των Κροκοδείλων
12:40Άγρια Αργεντινή - κύκλος 1
13:25Άγριος Καναδάς
14:1520 Ζώα - Δολοφόνοι
15:05Ο Κόσμος ενός ελέφαντα
15:50Τα πιο παράξενα στον κόσμο - 3ος κύκλος
16:35Τα πιο παράξενα στον κόσμο - 3ος κύκλος
17:25Τα πιο παράξενα στον κόσμο - 3ος κύκλος
18:10Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο - 2ος κύκλος
19:00Πρωταθλητές της φύσης - κύκλος 1
19:50Ψάρια-τέρατα
20:35Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής - 1ος κύκλος
21:25Πρωταθλητές της φύσης - κύκλος 1
22:1520 Ζώα - Δολοφόνοι
23:05Ψάρια-τέρατα
23:50Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο - 2ος κύκλος
00:40Πρωταθλητές της φύσης - κύκλος 1
01:30Περιοχές των Κροκοδείλων
02:2020 Ζώα - Δολοφόνοι
03:05Ψάρια-τέρατα
03:55Τα πιο φονικά ζώα της Αφρικής - 1ος κύκλος
04:40Τα πιο φονικά ζώα στον κόσμο - 2ος κύκλος
05:25Άγριος Καναδάς
Russia Today
Russia Today - προγραμμα τηλεορασης
06:00Νέα σε τίτλους
06:30Εξέταση
07:00Νέα σε τίτλους
07:30Ντοκιμαντέρ
08:00Νέα σε τίτλους
08:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
09:00Νέα σε τίτλους
09:30Σε βάθος
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Εξέταση
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Ντοκιμαντέρ
12:00Νέα σε τίτλους
12:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Σε βάθος
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Εξέταση
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Ντοκιμαντέρ
16:00Νέα σε τίτλους
16:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Σε βάθος
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Εξέταση
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Ντοκιμαντέρ
20:00Στο Παρόν
20:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Σε βάθος
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Εξέταση
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Ντοκιμαντέρ
00:00Νέα σε τίτλους
00:30Συνεντεύξεις με τη Σόφι
01:00Νέα σε τίτλους
01:30Ντοκιμαντέρ
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Εξέταση
03:00Νέα σε τίτλους
03:30Ντοκιμαντέρ
04:00Νέα σε τίτλους
04:30Boom Bust
05:00Εξέταση
05:30Ντοκιμαντέρ
06:00Πολιτικές εικόνες με τον Τομ Χάρτμαν
TLC
TLC - προγραμμα τηλεορασης
06:15Είπε κόκκινο
07:00Cake boss
07:25Το αφεντικό της κουζίνας
07:45Είπε κόκκινο
08:10Γαμπροί για μπελάδες
08:30Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
08:55Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
09:15Cake boss
09:40Cake boss
10:05Cake boss
10:30Cake boss
11:00Είπε κόκκινο
11:25Γαμπροί για μπελάδες
11:55Cake boss
12:20Το αφεντικό της κουζίνας
12:50Η απόλυτη shopper
13:45Ο Ράντι σώζει την κατάσταση
14:40Είπε κόκκινο
15:35Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
16:00Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
16:30Η απόλυτη shopper
17:2590 μέρες πριν τον γάμο
18:20Είπε κόκκινο
18:45Γαμπροί για μπελάδες
19:15Cake boss
19:40Το αφεντικό της κουζίνας
20:10Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
20:35Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
21:05Απίστευτα σπιτάκια για παιδιά
22:00Νέιτ και Τζερεμάια: Διακοσμητές-Σύζυγοι - κύκλος 1
22:55Ξαφνικά πλούσιοι
23:50Σώματα με ατέλειες - Ολλανδία
00:45Απίστευτα σπιτάκια για παιδιά
01:40Νέιτ και Τζερεμάια: Διακοσμητές-Σύζυγοι - κύκλος 1
02:30Ξαφνικά πλούσιοι
03:15Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
03:40Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
04:00Είπε κόκκινο
04:25Γαμπροί για μπελάδες
04:45Cake boss
05:10Το αφεντικό της κουζίνας
05:30Η απόλυτη shopper
Village Cinema
Village Cinema - προγραμμα τηλεορασης
10:10Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:10Το τανγκό των Χριστουγέννων
15:00Έρωτας δίχως παρόν
16:45The Matrix revolutions
19:00Η αόρατη γυναίκα
21:00Blitz
22:50Blade: Trinity
01:00Βλέπω το θάνατό σου 3
02:35Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD - programma tv
07:05Ζωντανά στο The Metro Theatre - κύκλος 1
08:15360 Sessions
09:00Ζωντανά στο Enmore Theatre - κύκλος 1
10:00Avril Lavigne - Try to shut me up tour
11:00Guitar Center Sessions - Bad Religion
11:55Live From Red Rocks - κύκλος 1
14:00Ζωντανά στο Enmore Theatre - κύκλος 1
15:20Ζωντανά στο Montreux - Alanis Morissette
17:00Σε απόσταση αναπνοής από... - κύκλος 1
17:55London Live
18:35A pocket party - κύκλος 1
19:30Ζωντανά στο South by Southwest
20:05London Live
21:00Avril Lavigne - Try to shut me up tour
22:00Guitar Center Sessions - Bad Religion
22:55Live From Red Rocks - κύκλος 1
01:00A pocket party - κύκλος 1
02:00London Live
03:00Ζωντανά από το Τέξας
04:30Ζωντανά στο Montreux - Alanis Morissette
05:50Ζωντανά από το Χιούστον - κύκλος 1
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑΓιάννης Τσιγάντες
10:00ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΜαθήματα Ιστορίας Τέχνης, Νίκος Ζίας
11:00ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟΔιαγωνισμοί και αριστεία
11:30ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣΟι Έλληνες στην Αζοφική
12:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟΠαλαιά Βουλή "Εθνικό Ιστορικό Μουσείο"
12:30ΤΑΫΓΕΤΟΣ… ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΜαθήματα Ιστορίας Τέχνης, Νίκος Ζίας
14:00ΚΥΚΛΑΔΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
14:30ΦΑΙΑΚΩΝ ΓΕΥΣΕΙΣ
15:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ: ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΑΜΟΝΤΕΡΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗ – ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Η ΤΕΧΝΗ;
16:00«ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΜΟ»
17:00ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙΤόλης Χάρμας - Ρεμπέτης
18:00ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑΜεταλλεία Λαυρίου Α'
18:30ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΒΕΡΕΝΙΚΗ
19:00ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
19:30ΟΠΕΡΑΝτόκτορ Ατόμικ
22:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΓιώργος Χρονάς - Αντώνης Φωστιέρης
23:00Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΦΕ
00:00ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ