Εφαρμογή iOS
Αποκτήστε το στο App Store

Εφαρμογή Android
Αποκτήστε το στο Google Play




Καιρός από το kairos123.gr




Al Jazeera
Al Jazeera - programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Μάρτυρας
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Το Ρεύμα
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Counting the Cost
09:00Ο Κόσμος του Al Jazeera: Τα Άλογα της Κακοτυχίας
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Το Ρεύμα
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30Επιστήμη σε μια χρυσή εποχή
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Περιπλάνηση στη Ρωσία του Πούτιν
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Το Ρεύμα
18:00Newsgrid
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Γούκαν: Το Πείραμα Δημοκρατίας της Κίνας
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Το Ρεύμα
23:00Ο Κόσμος του Al Jazeera: Φαράχ
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30TechKnow
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Περιπλάνηση στη Ρωσία του Πούτιν
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News - programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Έξω από τα δόντια
07:00Τα νέα του BBC World
07:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
07:45Τα νέα του BBC World
08:00Τα νέα του BBC World
08:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
08:45Τα νέα του BBC World
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Τα νέα του BBC World
09:45Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00Τα νέα του BBC World
10:30BBC Business Live
11:00TBA
11:30Έξω από τα δόντια
12:00GMT
12:30Ιστορίες συγγραφέων: βιβλία μαγειρικής - κύκλος 1
13:00GMT
13:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45Τα σπορ σήμερα
14:00GMT
14:30GMT
15:00Νέα για την Ασία
15:30Νέα για την Ασία
16:00Νέα για την Ασία
16:30Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00Νέα για την Ασία
17:30Έξω από τα δόντια
18:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45Τα σπορ σήμερα
20:00Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:30Το BBC στην Αφρική
21:00100 Ημέρες
21:30100 Ημέρες
22:00Εξωτερική πηγή
22:30Έξω από τα δόντια
23:00Εξωτερική πηγή
23:30Εξωτερική πηγή
23:45Τα σπορ σήμερα
00:00Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00Ημέρα ειδήσεων
01:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45Τα σπορ σήμερα
02:00Ημέρα ειδήσεων
02:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45Τα σπορ σήμερα
03:00Ημέρα ειδήσεων
03:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45Τα σπορ σήμερα
04:00Τα νέα του BBC World
04:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45Τα σπορ σήμερα
05:00Τα νέα του BBC World
05:30Ταξιδεύοντας
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg - programma tv
07:00Οι αγορές στο Bloomberg
08:00Ξημερώνει στην Ευρώπη
09:30Οι αγορές στο Bloomberg
11:00Bloomberg Επαγρύπνηση
14:00Ξημερώνει στην Αμερική
17:00Οι αγορές στο Bloomberg
18:00Οι αγορές στο Bloomberg
19:00Οι αγορές στο Bloomberg
20:00Τσάρλι Ρόουζ
21:00Οι αγορές στο Bloomberg
22:30Τι χάσατε;
00:00Τεχνολογία στο Bloomberg
01:00Ξημερώνει στην Αυστραλία (Ζ)
02:00Ξημερώνει στην Ασία
04:00Οι αγορές στο Bloomberg
CNBC
CNBC - programma tv
07:00Cash Flow
08:00Squawk Box Europe
11:00Σημάδια από το δρόμο
12:00Worldwide Exchange
13:00Η.Π.Α. Squawk Box
16:00Squawk On The Street
18:00Squawk Alley
19:00Fast Money Half Time Report
20:00US Power Lunch
22:00US Closing Bell
00:00Στην κόψη
00:30΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:30NBC Νυχτερινές ειδήσεις
02:00Asia Squawk Box
05:00Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 - προγραμμα τηλεορασης
07:15Αλαντίν: Οι νέες περιπέτειες
09:10Όλα για τα λεφτά
11:15Ο μπαμπάς γύρισε
13:20Approaching the unknown
15:00Be somebody
16:40Σνόουντεν
19:00Rings: Σήμα κινδύνου 3
21:00Babs
22:4513 Ώρες: Οι μυστικοί πράκτορες της Βεγγάζης
01:15Βασίλισσα της Γης
02:50Επάγγελμα ζιγκολό
04:50Need for speed
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 - προγραμμα τηλεορασης
06:05Take Care
07:40Απόδραση από το Αλκατράζ
09:40Η Ζαζί στο μετρό
11:15Ριφιφί
13:20Grease live!
15:40Παρίσι - Τέξας
18:10Παιχνίδια ολέθρου
20:15Αεροπλάνα, λιμουζίνες και τρένα
22:00Ant-Man
00:1099 σπίτια
02:10Μάχη με τον χρόνο
03:40Zoolander Νο. 2
05:20Χαρταετοί πάνω απ' την πόλη
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 - προγραμμα τηλεορασης
06:25Όχι κύριε Τζόνσον
08:00Νόμος 4000
09:40Δύο μοντέρνοι γλεντζέδες
11:15Κορίτσια στον ήλιο
12:45Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
14:15Ο Αλή Πασάς και η κυρά Φροσύνη
15:452.000 ναύτες κι ένα κορίτσι
17:10Αγάπησα και πόνεσα
18:50Το πιθάρι
20:25Κρεβατομουρμούρα
22:00Μια ελληνίδα στο χαρέμι
23:50Κατήφορος
01:30Κυλισμένη στο βούρκο
02:50Πανδώρα
04:30Στέλλα
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 - προγραμμα τηλεορασης
09:00Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
17:00Conviction - season 1
18:00Private Eyes - κύκλος 1
19:00Hooten & the Lady - κύκλος 1
20:00Hooten & the Lady - κύκλος 1
21:00Madam Secretary - κύκλος 1
22:00Madam Secretary - κύκλος 1
23:00Madam Secretary - κύκλος 1
00:00Madam Secretary - κύκλος 1
00:50The last Kingdom
01:45Conviction - season 1
02:35Hooten & the Lady - κύκλος 1
03:25Hooten & the Lady - κύκλος 1
04:15Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 - programma tv
06:00Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Ριέκα
07:55Ποδόσφαιρο: Ριέκα - Ολυμπιακός
09:50Ποδόσφαιρο: Στόουκ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
11:45UEFA Champions League Magazine 2017-18
12:15Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ
14:15Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Χάντερσφιλντ
16:15Αγγλικό Πρωτάθλημα 2017-18 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
17:15Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Ριέκα
19:15Ποδόσφαιρο: Ριέκα - Ολυμπιακός
21:15UEFA Champions League Magazine 2017-18
21:45UEFA Champions League 2017-18 - Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
23:45Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
01:45Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βασιλεία
03:45Στιγμιότυπα
04:00Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Γκάραμπαγκ
06:00Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 - programma tv
06:00Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε - Τζένοα
08:00Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι - Κροτόνε
10:00Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης
12:00Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Ρόμα
14:00UEFA Champions League Magazine 2017-18
14:30Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Εσπανιόλ
16:30Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Κιέβο
18:25Serie A TIM 2017-18 - Στιγμιότυπα
18:55Ισπανικό Πρωτάθλημα 2017-18 - Στιγμιότυπα
20:00UEFA Champions League Show 2017-18 (Ζ)
21:45Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Ζ)
23:45UEFA Champions League Show 2017-18 (Ζ)
02:00Στιγμιότυπα
02:30Serie A TIM 2017-18 - Στιγμιότυπα
03:00Ποδόσφαιρο: Μπενεβέντο - Τορίνο
05:00Ποδόσφαιρο: Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 - programma tv
06:00SportShow
08:45Ποδόσφαιρο: Νυρεμβέργη - Σαν Πάουλι
10:45Bundesliga 2017-18 - Στιγμιότυπα
11:45SportShow
14:30UEFA Champions League 2017-18 - Στιγμιότυπα
15:00UEFA Champions League 2017-18 - Στιγμιότυπα
15:30Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Λεβερκούζεν
17:30Ποδόσφαιρο: Φεϊρένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
19:30Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου
21:45Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Γιουβέντους (Ζ)
23:45Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
01:45Στιγμιότυπα
02:00Ποδόσφαιρο: Ίνγκολσταντ - Άουε
04:00Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
06:00Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Τσάβες
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 - programma tv
06:00Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
07:55Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Τόφας
09:55Μπάσκετ: Βενέτσια - Αβελίνο
11:40Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1
12:35Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
14:30Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Τόφας
16:30Μπάσκετ: Βενέτσια - Αβελίνο
18:15Fiba: Ο κόσμος του μπάσκετ
18:45AntetokounBros Event 2017 - Θεσσαλονίκη
21:45Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Ατλέτικο Μαδρίτης (Ζ)
23:45Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
01:45Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1
03:00Μπάσκετ: Playoff NBA Γυναικών 2017 (Ζ)
05:30Fiba: Ο κόσμος του μπάσκετ
06:00Μπάσκετ: Ανδόρρα - Ρεάλ Μαδρίτης
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 - προγραμμα τηλεορασης
06:00Formula E 2016-17
07:55WRC 2017
09:00WRC 2017
10:35WRC 2017
11:352017 Red Bull Air Race World Championship
13:102017 Red Bull Air Race World Championship
15:25MotoGP 2017
17:00Formula E 2016-17
18:00Formula 1 2017
20:30Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
21:45Ποδόσφαιρο: Σέλτικ - Παρί Σεν Ζερμέν (Ζ)
23:45Red Bull Air Race 2016-17 - Magazine
00:45ERC 2017 - Magazine
01:15Formula E 2016-17
03:20GP Confidential 2017
03:50WRC 2017
05:25WRC 2017
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 - προγραμμα τηλεορασης
06:00Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
06:50Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
07:35Χάντμπολ: Μαγδεβούργο - Χούτενμπεργκ
09:05Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
10:05Τένις: Λούκας Λάτσκο - Τζον Ίσνερ
11:40Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2017
12:40Τένις: Νταμίρ Τζουμχούρ - Χίον Τσουνγκ
14:00Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
15:00Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1
15:55Χάντμπολ: Μαγδεβούργο - Χούτενμπεργκ
17:25Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
18:25Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
19:15Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
20:00Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
21:00Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2017
21:45Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βασιλεία (Ζ)
23:45Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1
01:00Τένις: 2016 ATP World Tour Masters 1000
02:00Topspin
03:25Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
04:15Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
05:00Τένις: 2017 ATP World Tour 500
06:00Beach Volley: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2017
Deutsche Welle
Deutsche Welle - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
06:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
07:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
08:15Close Up (αγγλικά)
08:45Αλλαγή - Η ζωή στην ψηφιακή εποχή (στα αγγλικά)
09:00Ειδήσεις στην DW
10:00Ειδήσεις στην DW
10:30Kick Off! (αγγλικά)
11:00Ειδήσεις στην DW
11:30Υφήλιος 3000 (αγγλικά)
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
13:00Ειδήσεις στην DW
13:30Euromaxx (αγγλικά)
14:00Ειδήσεις στην DW
14:15Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
14:30Kick Off! (αγγλικά)
15:00Ειδήσεις στην DW
15:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
16:00Ειδήσεις στην DW
16:15Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
16:30Euromaxx (αγγλικά)
17:00Ειδήσεις στην DW
18:00Ειδήσεις στην DW
18:15Close Up (αγγλικά)
18:45Αλλαγή - Η ζωή στην ψηφιακή εποχή (στα αγγλικά)
19:00Ειδήσεις στην DW
19:30Kick Off! (αγγλικά)
20:00Ειδήσεις στην DW
20:15Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
20:30Υφήλιος 3000 (αγγλικά)
21:00Ειδήσεις στην DW
22:00Ειδήσεις στην DW
22:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
23:00Ειδήσεις στην DW
23:30Οι Ειδήσεις της Ημέρας
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Θησαυροί του κόσμου - Κληρονομιά της ανθρωπότητας (αγγλικά)
00:30Χώρα κατασκευής: Γερμανία (στα αγγλικά)
01:00Ειδήσεις στην DW
01:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
01:30Euromaxx (αγγλικά)
02:00Ειδήσεις στην DW
02:05Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
02:15Κίνο (αγγλικά)
02:30Οδήγησέ το (αγγλικά)
03:00Ειδήσεις στην DW
03:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
03:30Euromaxx (αγγλικά)
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
04:15Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Οι Ειδήσεις της Ημέρας
05:30Οδήγησέ το (αγγλικά)
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews - προγραμμα τηλεορασης
06:00All News Edition
06:20All News Edition
06:35All News Edition
07:00All News Edition
07:15All News Edition
07:30All News Edition
07:45All News Edition
08:00All News Edition
08:15All News Edition
08:35All News Edition
08:50All News Edition
09:00All News Edition
09:15All News Edition
09:30All News Edition
09:45All News Edition
10:00All News Edition
10:20All News Edition
10:35All News Edition
10:50All News Edition
11:00News of the Day
11:20News of the Day
11:30News of the Day
11:45News of the Day
12:00News of the Day
12:15News of the Day
12:25News of the Day
12:40News of the Day
13:00News of the Day
13:15News of the Day
13:25News of the Day
13:35News of the Day
13:50News of the Day
14:00News of the Day
14:20News of the Day
14:40News of the Day
15:00News of the Day
15:15News of the Day
15:30News of the Day
15:45News of the Day
16:00News of the Day
16:15News of the Day
16:30News of the Day
16:45News of the Day
17:00News of the Day
17:15News of the Day
17:30News of the Day
17:45News of the Day
18:00News of the Day
18:15News of the Day
18:30News of the Day
18:45News of the Day
19:00News of the Day
19:15News of the Day
19:30News of the Day
19:45News of the Day
20:00Prime Edition
20:20Prime Edition
20:40Prime Edition
21:00Prime Edition
21:20Prime Edition
21:40Prime Edition
22:00Prime Edition
22:20Prime Edition
22:40Prime Edition
23:00Prime Edition
23:20Prime Edition
23:40Prime Edition
00:00Prime Edition
00:20Prime Edition
00:40Prime Edition
01:00Prime Edition
01:15Prime Edition
01:30Prime Edition
01:45Prime Edition
02:00Late Edition
02:15Late Edition
02:30Late Edition
02:45Late Edition
03:00Late Edition
03:20Late Edition
03:40Late Edition
04:00Late Edition
04:20Late Edition
04:40Late Edition
05:00All News Edition
05:20All News Edition
05:35All News Edition
06:00All News Edition
FOX
FOX - programma tv
06:40Project Runway - 14ος Κύκλος
07:25Modern Family - 1ος κύκλος
07:45Modern Family - 1ος κύκλος
08:10Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος
08:50Secrets and Lies - 1ος Κύκλος
09:35Scandal - 6ος Κύκλος
10:20Scandal - 6ος Κύκλος
11:05Project Runway - 14ος Κύκλος
11:50New Girl - 5ος Κύκλος
12:10New Girl - 5ος Κύκλος
12:35Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος
13:20Secrets and Lies - 1ος Κύκλος
14:05The Mick - 1ος Κύκλος
14:25The Mick - 1ος Κύκλος
14:50Devious maids - 4ος κύκλος
15:35Modern Family - 1ος κύκλος
16:00Modern Family - 1ος κύκλος
16:25Scandal - 6ος Κύκλος
17:10Scandal - 6ος Κύκλος
17:55Project Runway - 14ος Κύκλος
18:40New Girl - 5ος Κύκλος
19:05New Girl - 5ος Κύκλος
19:30Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος
20:15Quantico - 1ος Κύκλος
21:00The Mick - 1ος Κύκλος
21:25The Mick - 1ος Κύκλος
21:50Devious maids - 4ος κύκλος
22:40Save with Jamie - 2ος Κύκλος
23:30The Mick - 1ος Κύκλος
23:55The Mick - 1ος Κύκλος
00:20Devious maids - 4ος κύκλος
01:05Save with Jamie - 2ος Κύκλος
01:55New Girl - 5ος Κύκλος
02:20New Girl - 5ος Κύκλος
02:45Project Runway - 14ος Κύκλος
03:30Stitchers - 2ος Κύκλος
04:15Mistresses - 4ος Κύκλος
05:00Scandal - 6ος Κύκλος
05:45Scandal - 6ος Κύκλος
Fashion TV
Fashion TV - programma tv
06:00Εσώρουχα
06:30Εσώρουχα
07:00Μαγιό
07:30Μαγιό
08:00Μαγιό
08:30Μαγιό
09:00Fashion Flix
09:30Fashion Flix
10:00Fashion Flix
10:30Fashion Flix
11:00Φωτογράφοι
11:30Φωτογράφοι
12:00Φωτογράφοι
12:30Φωτογράφοι
13:00Μαγιό
13:30Μαγιό
14:00Μαγιό
14:30Μαγιό
15:00Fashion Flix
15:30Fashion Flix
16:00Fashion Flix
16:30Fashion Flix
17:00Φωτογράφοι
17:30Φωτογράφοι
18:00Φωτογράφοι
18:30Φωτογράφοι
19:00Μαγιό
19:30Μαγιό
20:00Εβδομάδα Μόδας - Άνοιξη/Καλοκαίρι 2018
20:30Σχεδιαστές
21:00Φωτογράφοι
21:30Φωτογράφοι
22:00Μαγιό
22:30Μαγιό
23:00Εσώρουχα
23:30Εσώρουχα
00:00Midnite Haute
00:30Midnite Haute
01:00Midnite Haute
01:30Midnite Haute
02:00Midnite Haute
02:30Midnite Haute
03:00Midnite Haute
03:30Midnite Haute
04:00Midnite Haute
04:30Midnite Haute
05:00Εσώρουχα
05:30Εσώρουχα
06:00Εσώρουχα
France 24 Fr
France 24 Fr - programma tv
06:00Νέα
06:15Ματιά στην Αφρική
06:25Ρεπορτάζ
06:30Νέα
06:45Πρόσβαση στην Ασία
07:00Νέα
07:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
07:20Αποδελτίωση
07:25Σπορ
07:30Νέα
07:45Επίκεντρο
07:50Σπορ
08:00Νέα
08:15Πρωτοσέλιδα
08:20Στον Γαλλικό Τύπο
08:30Νέα
08:45Επίκεντρο
08:50Σπορ
09:00Νέα
09:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
09:20Αποδελτίωση
09:30Νέα
09:45Επίκεντρο
09:55Νέα
10:00Νέα
10:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
10:20Στον Παγκόσμιο Τύπο
10:30Νέα
10:45Επίκεντρο
10:55Νέα
11:00Νέα
11:15Το 51 τοις Εκατό
11:30Νέα
11:45Σπορ
11:50Μόδα
12:00Νέα
12:10Ευρώπη Τώρα
12:30Νέα
12:40Ευρώπη Τώρα
13:00Νέα
13:10Βρίσκεστε Εδώ
13:15Encore
13:30Νέα
13:40Επανεξέταση
14:00Νέα
14:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
14:20Στον Τύπο
14:30Νέα
14:45Νέα
14:50Σπορ
15:00Νέα
15:15Κριτικοί Τέχνης
15:20Σπορ
15:30Νέα
15:45Επίκεντρο
15:50Νέα
16:00Νέα
16:10Down to Earth
16:15Η Γαλλία στο Επίκεντρο
16:30Ρεπόρτερς
17:00Νέα
17:15Πρόσβαση στην Ασία
17:30Νέα
17:45Πολιτική Ενημέρωση
18:00Νέα
18:15Encore
18:30Νέα
18:45Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
19:00Νέα
19:15Πρώτο Θέμα
19:30Νέα
19:45Οικονομία και Επιχειρήσεις
19:50Σπορ
20:00Νέα
20:10France 24 διάλογος
20:30France 24 διάλογος
21:00Νέα
21:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
21:20Σπορ
21:30Νέα
21:45Μια ματιά στα media
21:50Επίκεντρο
22:00Νέα
22:15Πρωτοσέλιδα
22:20Οικονομία και Επιχειρήσεις
22:30Νέα
22:45Ματιά στην Αφρική
23:00Νέα
23:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
23:20Μια ματιά στα media
23:30Νέα
23:45Ματιά στην Αφρική
00:00Νέα
00:15Οικονομία και Επιχειρήσεις
00:30Νέα
00:45Σπορ
00:50Επίκεντρο
01:00Νέα
01:10France 24 διάλογος
01:30France 24 διάλογος
02:00Νέα
02:15Επίκεντρο
02:20Αθλητικό Χρονικό
02:25Ρεπορτάζ
02:30Νέα
02:45Encore
03:00Νέα
03:15Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
03:30Νέα
03:45Ματιά στην Αφρική
03:55Ρεπορτάζ
04:00Νέα
04:10France 24 διάλογος
04:30France 24 διάλογος
05:00Νέα
05:15Οι Παρατηρητές
05:20Down to Earth
05:30Νέα
05:45Ζητήματα της Μέσης Ανατολής
06:00Νέα
MAD Hits
MAD Hits - programma tv
06:00Mixer
07:00All New Mixer
08:00Greeks Only Mixer
09:00Music for Your MP3 Player
10:00Greeks Only Mixer
12:00Mixer
13:00Greeks Only Mixer
14:00Music for Your MP3 Player
15:00Greeks Only Mixer
17:00All New Mixer
18:00Mixer
19:00Greeks Only Mixer
20:00Music for Your MP3 Player
21:00All New Mixer
22:00Greeks Only Mixer
00:00All New Mixer
01:00Greeks Only Mixer
02:00Music for Your MP3 Player
03:00Greeks Only Mixer
05:00Mixer
06:00Greeks Only Mixer
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild - προγραμμα τηλεορασης
06:15Άγρια Νότια Αφρική - κύκλος 1
07:00Αγώνας Επιβίωσης - κύκλος 1
07:25Αγώνας Επιβίωσης - κύκλος 1
07:50Η άνοδος του μαύρου λύκου
08:35Ολέθρια έλξη
09:25Η επιστροφή του λονταριού
10:15Ψάρια-τέρατα
11:05Φίδια στην πόλη
11:55Γεννημένοι δολοφόνοι - 5ος Κύκλος
12:40Η επιστροφή του λονταριού
13:25Άγρια Κολομβία
14:15Η άνοδος του μαύρου λύκου
15:05Ολέθρια έλξη
15:50Παράξενοι βάτραχοι
16:35Το κυνήγι του πύθωνα
17:25Αετός, ο κυρίαρχος των αιθέρων
18:10Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
19:00Grizzly Empire
19:50Ψάρια-τέρατα
20:35Αμαρτήματα στο Ζωικό Βασίλειο
21:25Grizzly Empire
22:15Γεννημένοι δολοφόνοι - 5ος Κύκλος
23:05Ψάρια-τέρατα
23:50Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
00:40Ολέθρια έλξη
01:30Παράξενοι βάτραχοι
02:20Το κυνήγι του πύθωνα
03:05Αετός, ο κυρίαρχος των αιθέρων
03:55Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο
04:40Η επιστροφή του λονταριού
05:25Ψάρια-τέρατα
Russia Today
Russia Today - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πολιτικές εικόνες με τον Τομ Χάρτμαν
07:00Νέα σε τίτλους
07:30Ντοκιμαντέρ
08:00Νέα σε τίτλους
08:30Boom Bust
09:00Νέα σε τίτλους
09:30Ντοκιμαντέρ
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Ρεπορτάζ Keiser
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Ντοκιμαντέρ
12:00Νέα σε τίτλους
12:30Boom Bust
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Ντοκιμαντέρ
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Ρεπορτάζ Keiser
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Ντοκιμαντέρ
16:00Νέα σε τίτλους
16:30Boom Bust
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Ντοκιμαντέρ
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Ρεπορτάζ Keiser
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Ντοκιμαντέρ
20:00Στο Παρόν
20:30Boom Bust
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Ντοκιμαντέρ
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Ρεπορτάζ Keiser
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Ντοκιμαντέρ
00:00Νέα σε τίτλους
00:30Ρεπορτάζ Keiser
01:00Νέα σε τίτλους
01:30Ντοκιμαντέρ
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Boom Bust
03:00Νέα σε τίτλους
03:30Με τη ματιά τού γερακιού
04:00Νέα σε τίτλους
04:30Εξέταση
05:00Νέα σε τίτλους
05:30Ντοκιμαντέρ
06:00Πολιτικές εικόνες με τον Τομ Χάρτμαν
TLC
TLC - προγραμμα τηλεορασης
06:15Νέιτ και Τζερεμάια: Διακοσμητές-Σύζυγοι - κύκλος 1
07:00Cake boss
07:25Το αφεντικό της κουζίνας
07:45Είπε κόκκινο
08:10Γαμπροί για μπελάδες
08:30Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
08:55Μέντιουμ στο Λονγκ Άιλαντ
09:15Συνεχίζοντας το μέτρημα - κύκλος 1
10:05Νταϊάνα: Τραγωδία ή Προδοσία;
11:00Είπε κόκκινο
11:25Νύφες με καμπύλες
11:55Cake boss
12:20Το αφεντικό της κουζίνας
12:5090 Μέρες πριν τον Γάμο: Κι Έζησαν Αυτοί Καλά;
13:45Μικρή Μις Ατλάντα - κύκλος 1
14:40Νέιτ και Τζερεμάια: Διακοσμητές-Σύζυγοι - κύκλος 1
15:3590 Μέρες πριν τον Γάμο: Κι Έζησαν Αυτοί Καλά;
16:30Νήπια και στέμματα
17:2590 Μέρες πριν τον Γάμο: Κι Έζησαν Αυτοί Καλά;
18:20Είπε κόκκινο
18:45Νύφες με καμπύλες
19:15Cake boss
19:40Το αφεντικό της κουζίνας
20:1090 Μέρες πριν τον Γάμο: Κι Έζησαν Αυτοί Καλά;
21:05Οι 7 Μικροί Τζόνστον - κύκλος 1
22:00Έτσι είναι η ζωή - κύκλος 1
22:55Νταϊάνα: Τραγωδία ή Προδοσία;
23:50Γάμος αλά...Τσιγγάνικα
00:45Οι 7 Μικροί Τζόνστον - κύκλος 1
01:40Έτσι είναι η ζωή - κύκλος 1
02:30Νταϊάνα: Τραγωδία ή Προδοσία;
03:1590 Μέρες πριν τον Γάμο: Κι Έζησαν Αυτοί Καλά;
04:00Είπε κόκκινο
04:25Νύφες με καμπύλες
04:45Cake boss
05:10Το αφεντικό της κουζίνας
05:30Νήπια και στέμματα
Village Cinema
Village Cinema - προγραμμα τηλεορασης
10:15Ξανά Μαζί σας μετά τις 14:00
14:05Ταξίδι στο κέντρο της γης
15:45Skyline
17:25Τελευταία κλήση
19:1050/50
21:00Cosmopolis
22:55Ζήτημα τιμής
01:10Κόκκινη αρένα
02:55Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD - programma tv
07:00Ζωντανά στο The Metro Theatre - κύκλος 1
07:55The Kooks - Ζωντανά από το Buffalo Bar
09:00Ζωντανά στο Enmore Theatre - κύκλος 1
10:00Lovebox Festival - κύκλος 1
11:00Tupac - Live at the House Of Blues
12:35Ζωντανά στο Hordern Pavilion - κύκλος 1
14:00Tom Petty - Συναυλία για την 30ή Επέτειο
16:00Front and center - κύκλος 1
16:55Morrissey 25: Live
18:30Ζωντανά στο The Metro Theatre - κύκλος 1
20:00Koko pop
21:00Lovebox Festival - κύκλος 1
22:00Tupac - Live at the House Of Blues
23:35Ζωντανά στο Hordern Pavilion - κύκλος 1
01:00Ζωντανά από το Χιούστον - κύκλος 1
02:00360 Sessions
03:00Maximo Park - Ζωντανά από το Brixton Academy
04:25Ζωντανά στο Enmore Theatre - κύκλος 1
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
13:30ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΡέα Γαλανάκη
15:00ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΜαθήματα ελληνικής πεζογραφίας Ιωάννα Καρυστιάνη
16:30ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣΛέμε την Κοινοβουλευτική Ιστορία από το 1821 έως σήμερα
17:30ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙΘεόφιλος Τσάντρε
18:45ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟΠαλαιά Βουλή "Εθνικό Ιστορικό Μουσείο"
19:15ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΓιώργος Κουμεντάκης
20:15ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟΆλκηστη
21:00Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΦΕ
22:00ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ, Ο «ΘΕΙΟΣ»
23:00ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟΆλκηστη
23:45ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ