...
ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1STARALPHAΣΚΑΪMEGA
Open BeyondΕΡΤ3NickelodeonTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑMADΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
...προηγούμενες εκπομπές...
05:30ΑΝΝΑ ΜΕ «Α» - B ΚΥΚΛΟΣ (E)🔍[ANNE WITH AN 'E'] Oικογενειακή σειρά, παραγωγής Καναδά 2017-2019. Ο αγαπημένος κόσμος της Άννας στα Πράσινα Αετώματα διευρύνεται, καθώς εμφανίζονται νέα πρόσωπα και εκείνη παίρνει μαθήματα για την αγάπη και την απώλεια καθώς βαδίζει προς την ενη... Πρωταγωνιστούν: Άμιμπεθ Μακνάλντι, Τζεραλντίν Τζέιμς, Ρ. Χ. Τόμσον, Νταλιλά Μπέλα, Κορρίν Κόσλο, Ομερικ Τζετ Μοντάζ, Λούκας Ζούμαν, Κάιλα Μάθιους, Μιράντα Μακκιον, Ίαν Κλάρκ Παραγωγή - Σκηνοθεσία: Μόιρα Γουόλι Μπέκετ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ (Ξένη σειρά)
05:40ΑΝΝΑ ΜΕ «Α»  (Β' ΚΥΚΛΟΣ)🔍
07:00ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ🔍Eπεισόδιο 2 - «Καινοτομίες στον κόσμο»
08:00ΓΙΑΚΑΡΙ  (Ε' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Επεισόδια 17ο: «Το μυστικό του άγριου Άνεμου» & 18ο: «Το ιπτάμενο αρκουδάκι» & 19ο: «Κάτω απ’ το Ράμφος του Αετού»
08:30ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΤΙ🔍Επεισόδια 16ο: «Το μεγάλο κοράκι» & 17ο: «Έχω όρεξη να φάω ένα παιδί»
08:45Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΛΑΓΟΣ🔍Επεισόδια 15ο: «Γυναικεία λέσχη» & 16ο: «Το μπαλόνι» & 17ο: «Άρρωστοι»
09:10ΝΤΙΓΚΜΠΙ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΡΑΚΟΣ  (Β' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Επεισόδια 15ο: «Eπιστήμη εναντίον μαγείας» & 16ο: «Ο καλύτερος φίλος της Γκρίζελ» & 17ο: «Η μυρωδιά του Τσιπς»
09:45ΑΡΙΘΜΟΚΥΒΑΚΙΑ  (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Επεισόδια 1ο: «Κρυφά ταλέντα» & 2ο: «Το όνομά μου» & 3ο: «Το γυμναστήριο του Δέκα» & 4ο: «Η Γέφυρα Ισορροπίας» & 5ο: «Το Δεκαέξι» & 6ο: «H λέσχη τετραγώνων» & 7ο: «To Δεκαεπτά» & 8ο: «Το Δεκαοκτώ»
10:25ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ🔍Επεισόδια 49ο: «Κρυφτό με τις κουκουβάγιες» & 50ο: «Ο ψύλλος του Μόσι» & 51ο: «Το ραντεβού του Μπέρνι» & 52ο: «Βοηθώντας τα σκαθάρια»
10:55Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ🔍Επεισόδια 31ο: «Το τίμημα της δόξας» & 32ο: «Ζήτω η Δύση» & 33ο: «Όρεξη για πάρτι»
11:30ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΑΦΑΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΙ🔍Επεισόδια 1ο: «Σκίουροι» & 2ο: «Σουρικάτες»
12:00MR. BEAN ANIMATED  (Α' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Επεισόδια 19ο & 20ο & 21ο
13:00ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ  (Ε' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Eπεισόδιο 10 - «Λένα Μαντά, βαλσάμικο Πελοποννήσου, φασόλια Κατταβιάς Ρόδου, φιρίκι Πηλίου»
14:00Ο ΛΕΦΤΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)🔍
15:30ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ  (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Επεισόδια 20ο: «Εκλογές» (Election) & 21ο: «Χρυσή Σοδειά - Μέρος Α'» (Gold Country - Part 1)
17:00ΜΑΜΑ-ΔΕΣ  (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Eπεισόδιο 7 - «Mαρία Γεωργιάδου, Πέτρος Ίμβριος»
18:00ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ  (Β' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Eπεισόδιο 8 - «Τάρτα του Κρίτωνα με νεκταρίνι και κύμινο & Χουρμαδάτες μπουκιές χωρίς ζάχαρη».
19:00ΤΕΤΡΑΠΟΔΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ - ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)🔍
20:30MR. BEAN ANIMATED  (Α' ΚΥΚΛΟΣ)🔍Eπεισόδιο 22
21:00ART WEEK (2021-2022)🔍Eπεισόδιο 14 - «Robert Wilson»
22:00Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (2021-2022)🔍Eπεισόδιο 18 - «Αφιέρωμα στον Γιώργο Μητσάκη»
00:00Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (2021-2022)🔍Eπεισόδιο 6 - «Φίλιππος Πλιάτσικας»
01:00Η ΒΟΓΚ ΓΟΥΪΛΙΑΜΣ ΕΡΕΥΝΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)🔍Eπεισόδιο 11 - «Διεμφυλικοί μαχητές» (Transgender Warriors)
02:00ART WEEK (2021-2022)🔍
03:00ΜΑΜΑ-ΔΕΣ  (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)🔍
04:00Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (2021-2022)🔍
05:00ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ  (Ε' ΚΥΚΛΟΣ)🔍

Εφαρμογή iOS
Αποκτήστε το στο App Store
Εφαρμογή Android
Αποκτήστε το στο Google Play