...
ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1STARALPHAΣΚΑΪMEGA
Open BeyondΕΡΤ3NickelodeonTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑMADΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
...προηγούμενες εκπομπές...
05:00Δυο Ζωές🔍
07:00Λέο Ντα Βίντσι🔍Eπεισόδιο 2
07:35Ομάδα Πτήσης (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Επεισόδια 21ο: «Απαγορευμένη Πόλη, Κίνα» & 42ο: «Λίμνη Ρέτμπα, Σενεγάλη»
08:00Τα Ζωάκια του Άντι🔍Eπεισόδιο 20 - «Ώρα για μεσημεριανό»
08:10Λάμα Λάμα   (Α' Kύκλος)🔍Eπεισόδιο 2
08:30Ζώα Ιδιοφυΐες🔍Eπεισόδιο 2 - «Ειδικοί στην επικοινωνία»
09:30Οδηγός Υγιεινής Διατροφής🔍Eπεισόδιο 2 - «Good Cut»
10:00Αρχιτεκτονικά Στολίδια🔍Eπεισόδιο 1
11:00Το Μεσογειακό Βιβλίο Μαγειρικής του Εϊνσλι🔍Eπεισόδιο 7 - «Σεβίλλη» (Seville)
12:00ΠΟΠ Μαγειρική  (Δ' Kύκλος)🔍Eπεισόδιο 13 - «Λίλα Μπακλέση, κοπανιστή, κατσικάκι Ελασσόνας, ελληνικά βερύκοκα»
13:00Δες και Βρες🔍Eπεισόδιο 62
14:00Ο Καλός μας Άγγελος (Ελληνική Ταινία)🔍
15:30Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι🔍Επεισόδια 28ο: «Καπνογλάρονο» & 29ο: «Κιχλίδες»
16:00KooKooLand (Νέο Επεισόδιο)🔍«Μια πολύ κακή μέρα!»
16:28Γεια σου, Ντάγκι  (Α' Kύκλος)🔍Επεισόδια 42ο: «Το σήμα της μεγάλης παρέλασης» 43ο: «Το σήμα του να είσαι προσεκτικός» & 44ο: «To σήμα των πρώτων βοηθειών»
16:45Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει🔍Eπεισόδιο 12 - «Βιντεοπαιχνίδια και στην τούρτα»
17:15Δυο Ζωές (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Επεισόδια 98ο & 99ο
19:10Αρχιτεκτονικά Στολίδια (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Eπεισόδιο 2
20:00Η Εποχή των Εικόνων (2022-2023)🔍Eπεισόδιο 5 - «The Gift-Το Δώρο: Η δωρεά της συλλογής Δημήτρη Δασκαλόπουλου σε τέσσερα διεθνή μουσεία Δημήτρης Δασκαλόπουλος-Richard Armstrong-Maria Balshaw CBE-Κατερίνα Γρέγου-Madeleine Grynsztejn-Ιωάννα Βρυζάκη»
21:00Ο Ρόμες Ρανγκανέϊθαν σε Περιπέτειες  (Α' Kύκλος)🔍Eπεισόδιο 4 - «Αρκτική» (τελευταίο)
22:00Ο Φαντομάς🔍
23:50Η Τέχνη του Εγκλήματος  (Β' Kύκλος) (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Επεισόδια 3ο & 4ο: «Ένας πληγωμένος άνδρας» (Un homme blesse) - Μέρος 1ο & 2ο
01:30Δες και Βρες (E)🔍Τηλεπαιχνίδι με τον Νίκο Κουρή. Το αγαπημένο τηλεπαιχνίδι «Δες και βρες», με παρουσιαστή τον Νίκο Κουρή, συνεχίζουν να απολαμβάνουν οι τηλεθεατές μέσα από τη συχνότητα της ΕΡΤ2, κάθε μεσημέρι την ίδια ώρα, στις 13:00. Καθημε... Παρουσίαση: Νίκος Κουρής Σκηνοθεσία: Δημήτρης Αρβανίτης Αρχισυνταξία: Νίκος Τιλκερίδης Καλλιτεχνική διεύθυνση: Θέμης Μερτύρης Διεύθυνση φωτογραφίας: Χρήστος Μακρής Διεύθυνση παραγωγής: Άσπα Κουνδουροπούλου Οργάνωση παραγωγής: Πάνος Ράλλης Παραγωγή: Γιάννης Τζέτζας Εκτέλεση παραγωγής: ABC Productions Παρουσίαση: Νίκος Κουρής Ψυχαγωγία (Τηλεπαιχνίδι)
02:00Δες και Βρες🔍
02:20Η Εποχή των Εικόνων (2022-2023) (E)🔍Έτος παραγωγής: 2022 Σειρά εκπομπών για την Σύγχρονη Τέχνη, με την Κατερίνα Ζαχαροπούλου. «Η Εποχή των Εικόνων», η μοναδική εκπομπή για την σύγχρονη τέχνη στην Ελληνική τηλεόραση συμπληρώνει 19 χρόνια παρουσίας (2003-2022) μέσα από τη Δημόσια τηλεό... Εταιρεία Παραγωγής: Blackbird Production Σκηνοθέτης: Δημήτρης Παντελιάς Καλλιτεχνική Επιμέλεια: Παναγιώτης Κουτσοθεόδωρος Παραγωγός: Ελένη Κοσσυφίδου Ντοκιμαντέρ (Τέχνες - Γράμματα)
03:05Η Εποχή των Εικόνων (2022-2023)🔍
03:15Ο Ρόμες Ρανγκανέϊθαν σε Περιπέτειες - Α Κύκλος (E)🔍[The Misadventures of Romesh Ranganathan] Έτος παραγωγής: 2018 Παραγωγή: ΒΒC 2018. Ο Βρετανός κωμικός Ρόμες Ρανγκανέιθαν ερευνά αν τα συνεχιζόμενα στερεότυπα για συγκεκριμένα μέρη του κόσμου είναι αποτέλεσμα υπερβολής.... Παρουσίαση: Romesh Ranganathan Ντοκιμαντέρ
04:10Το Μεσογειακό Βιβλίο Μαγειρικής του Εϊνσλι🔍
05:00Δυο Ζωές (E)🔍[Dos Vidas] Έτος παραγωγής: 2021 Ξένη σειρά, ισπανικής παραγωγής 2021-2022. Η Χούλια, μια γυναίκα που ζει όπως έχουν σχεδιάσει τη ζωή της η μητέρα της και ο μελλοντικός της σύζυγος. Λίγο πριν από το γάμο της, ανακαλύπτει ένα μεγάλο οικογενειακό μυστικό που... Πρωταγωνιστούν: Αμπάρο Πινιέρο, Λόρα Λεντέσμα, Αίντα ντε λα Κρουθ, Σίλβια Ακόστα, Ιβάν Μέντεθ, Ιάγο Γκαρσία, Όλιβερ Ρουάνο, Γκλόρια Καμίλα, Ιβάν Λαπαντούλα, Αντριάν Εσπόζιτο, Ελένα Γκαγιάρντο, Μπάρμπαρα Γκονθάλεθ, Σέμα Αδέβα, Εσπεράνθα Γκουαρντάδο, Κριστίνα δε Ίνζα, Σεμπαστιάν Άρο, Μπορέ Μπούλκα, Κενάι Γουάιτ, Μάριο Γκαρθία, Μιγέλ Μπρόκα, Μαρ Βιδάλ. Ψυχαγωγία (Ξένη σειρά)

Εφαρμογή iOS
Αποκτήστε το στο App Store
Εφαρμογή Android
Αποκτήστε το στο Google Play