Παρασκευή, 28/04
ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:45Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Εκπομπή Euronews
13:30Εναέριες Διαδρομές
14:00Ο κόσμος του αύριο - κύκλος 1
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:40Η μηχανή του χρόνου
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Πολιτιστικό Δελτίο
22:15Αφανείς Ήρωες - 1
23:15Στα άκρα
00:15ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:45The Newsroom
01:4528 φορές Ευρώπη - κύκλος 1
02:45Στα άκρα
03:45Στάση ΕΡΤ
05:10Η Ζωή μου, η Υγεία μου
05:45Extreme trains - κύκλος 1
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
07:00Ολίβια
07:15Ολίβια
07:30Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
07:45Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
08:00Λούλου Ζίπαντου
08:15Λούλου Ζίπαντου
08:30Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια
08:455 Μέτρα από την Επιφάνεια της Θάλασσας
09:45Φάκελος διατροφή
10:15Φάκελος διατροφή
10:45Ομιλία του Γ.Γ. του ΚΚΕ κου. Δημήτρη Κουτσούμπα
11:15Όλα για τον κήπο
11:45Χωρίς Αποσκευές
12:15Εδώ Που Τα Λέμε
13:30Γεύσεις από Ελλάδα
14:15Εντός Αττικής - κύκλος 1
14:30Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1
15:00Η Πεντάμορφη και το Τέρας
15:50Υιέ μου, υιέ μου
17:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
18:15Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
19:00Οι έξι αδελφές
20:00Η συμφωνία της σιωπής - κύκλος 1
21:30Η συμφωνία της σιωπής - κύκλος 1
23:00Euroleague show
00:30Το δικό μας βαλς
02:30Εδώ Που Τα Λέμε
03:45Γεύσεις από Ελλάδα
04:30Η Πεντάμορφη και το Τέρας
05:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Τα φιλαράκια
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
16:30Μοιραία έλξη - κύκλος 1
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Μπρούσκο
21:00So You Think You Can Dance
23:00Ταμάμ
00:00Vice
01:00Daddy Cool - κύκκλος 1
02:00Φιλί ζωής
03:15Το καφέ της Χαράς
04:15Vice
05:00Έρωτας - κύκλος 1
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:10Περί ανέμων και υδάτων
08:10Επτά κακά της μοίρας μου
09:20Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
10:40Η πολυκατοικία
12:30Μαρία, η άσχημη
14:00Εραστής δυτικών προαστίων
14:50Στο παρά πέντε
15:50Στο παρά πέντε
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00Καν'το όπως ο Άκης
17:50Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:50Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
20:00Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος
21:00Είσαι το ταίρι μου
22:00Κάτω Παρτάλι - 1ος κύκλος
23:00Σκότωσε για μένα
01:00Ultraviolet
02:40The Tudors
03:40The Big C
04:00Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Beware the Batman
07:35Tree Fu Tom
08:00Bahar - κύκλος 1
09:00Bahar - κύκλος 1
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:009 μήνες
15:10Shopping Star
16:35Blind taste
17:45STAR News
17:55AR3NA - κύκλος 1
18:50Ο τροχός της τύχης
19:50STAR News
21:0050 Αποχρώσεις του Greece
23:30Chinese Zodiac
02:00La Femme Nikita - 1ος κύκλος
03:45Psych - 2ος Κύκλος
04:45Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00Η μικρή γιατρός
07:30Σοφία, η πριγκίπισσα
07:55Η μπουτίκ της Μίνι
08:00Happy Day στον Alpha
11:00TV Mall
11:20Εντιμότατοι... κερατάδες
12:20Eurodata
12:30Ειδήσεις
13:00Ελένη
16:00Ψηλός, λιγνός και ψεύταρος
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00Σάμμυ 2
23:00Φως στο τούνελ
02:00Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:15Eurodata
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Grand hotel
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Θα σε δω στο πλοίο
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00ΣΚΑΪ στις 3
16:00Survivor Πανόραμα
17:50Δελτίο στη Νοηματική
18:00Rodeo!
19:00Κάνε παζάρι
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00The X Factor 2
00:00Σε εχθρικό έδαφος
02:15Rodeo!
03:00Προδοσίες - κύκλος 1
03:45Survivor Πανόραμα
05:15Κάνε παζάρι
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Ο θρίαμβος της αγάπης
07:30Close Up
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00Η αγορά σήμερα
18:00Κάλλιο πέντε και στο χέρι
19:45Όλα καλά
21:30Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
22:30Sex and the City
23:00Sex and the City
23:30Φυγόκεντρος
00:30Mayday
01:30Vice
02:30Sex and the City
03:00Φυγόκεντρος
04:00Celebrity Legacies
04:45Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
07:00Στη Νέα Υόρκη με τον EJ - κύκλος 1
08:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
10:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
11:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
12:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
13:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
14:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
15:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
16:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
17:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
18:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
19:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
20:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
21:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
22:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
23:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
00:00Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1
01:00E! News
02:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος
03:00Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
10:00Κοινοβουλευτικό έργο
18:00Κοινοβουλευτικό έργο
22:00Η αγελάδα που έπεσε από τον ουρανό
01:20Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
07:45ΔΕΛΤΙΟ EURONEWS
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
10:00ΔΕΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS
13:30ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
16:00ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
17:30ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ-ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
19:00ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ (Α΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ) – Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:40Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:45Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΚΑΙΡΟΣ
21:15EUROLEAGUE PLAYOFFS
22:00ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
22:15ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
23:15EUROLEAGUE SHOW
00:15ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:45THE NEWSROOM (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:00ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
01:4528 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
02:10ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
02:45ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ (NEA ΕΚΠΟΜΠΗ)
03:20± 5 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
03:45ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
04:20Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:10Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
05:20ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:45EXTREME TRAINS (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
07:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00Ο ΦΑΡΟΣ
15:00ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
16:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
18:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45ΚΑΙΡΟΣ
19:00FIBA CHAMPIONS LEAGUE F4: ΜΠΑΝΒΙΤ - ΜΟΝΑΚΟ
21:00ΕΝΑ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ
22:00FIBA CHAMPIONS LEAGUE F4: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΒΕΝΕΤΣΙΑ
00:00ΤΡΙΠΛΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
02:00ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
03:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ