ΕΡΤ1ΕΡΤ2ΕΡΤHDANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:40Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00Πρωϊνή Ζώνη
10:00Από τον Καλλικράτη στον Καλατράβα
11:00Εραστές της περιπέτειας - 7ος κύκλος
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30Επτά
13:30Europe
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Ποδόσφαιρο: Ελβετία - Πολωνία (Ζ)
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Euro Euro όλοι
19:00Ποδόσφαιρο: Ουαλία - Βόρεια Ιρλανδία (Ζ)
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Ποδόσφαιρο: Κροατία - Πορτογαλία (Ζ)
01:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:30Un beau dimanche
03:10Επτά
04:05Από τον Καλλικράτη στον Καλατράβα
05:05Εραστές της περιπέτειας - 7ος κύκλος
06:00Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:15Ο φωτογράφος του χωριού - κύκλος 1
06:35Ο φωτογράφος του χωριού - κύκλος 1
07:00Κουκλομπελάδες
08:00Σιντ, ο μικρός επιστήμονας
08:30Τρένο δεινοσαύρων
09:00Η Μπέτσυ στο Νηπιαγωγείο
09:30Ο Μουκ
10:00Golden Flowers Singing for the Spring
10:30Κάστρα και μουσεία της Γαλλίας
11:00Ο φωτογράφος του χωριού - κύκλος 1
11:30Ο φωτογράφος του χωριού - κύκλος 1
12:00Παράθυρο στον ήλιο
13:00Duo Fina - κύκλος 1
14:05Οικογένεια Μπέιλι - κύκλος 1
15:00Οικογένεια Μπέιλι - κύκλος 1
16:00Η ιστορία της μαύρης μουσικής
17:00Αγία και Μεγάλη Σύνοδος - Πεντηκοστή
19:30Κάστρα και μουσεία της Γαλλίας
20:00Η Ρωσία Αλλιώς
21:00Βόλεϊ: Ελλάδα - Κατάρ (Ζ)
23:00Εγώ, ο εαυτός μου και η μαμά
00:30Η ιστορία της μαύρης μουσικής
01:30Golden Flowers Singing for the Spring
02:00Κάστρα και μουσεία της Γαλλίας
02:30Παράθυρο στον ήλιο
03:30Ο φωτογράφος του χωριού - κύκλος 1
04:00Ο φωτογράφος του χωριού - κύκλος 1
04:30Οικογένεια Μπέιλι - κύκλος 1
05:15Οικογένεια Μπέιλι - κύκλος 1
06:00Κουκλομπελάδες
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Της Ελλάδος τα παιδιά
07:00Οι μεν και οι δεν
08:00Τύχη βουνό
09:00Τα κορίτσια του μπαμπά
10:00Πρωινό ΣουΚου
13:00Ant1 news
13:30TV Quiz
14:00Υγεία πάνω απ' όλα
14:45Τρώμε μαζί
15:00Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
16:45ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:00Εγκλήματα
19:00Ant1 news
20:00Χτυποκάρδια στο θρανίο
22:45Πρωινό ξύπνημα
01:15Without a Paddle: Nature's Calling
03:15Vice
04:15Vice
05:15Λόλα
06:00Της Ελλάδος τα παιδιά
MEGA
MEGA - programma tv
06:45MEGA Σαββατοκύριακο
10:00Οι αταίριαστοι
11:00Τηλεμπόρα
12:00Jenny Jenny
14:00Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:50My life
16:00Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
16:50Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
17:35Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
17:40Σ' αγαπώ - μ' αγαπάς
18:50Από την πόλη έρχομαι
20:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00Celebrity Game Night
22:10Έλα στο θείο
00:10Οπλισμένος σταυροφόρος
02:30Hawthorne
03:30Fantasy Island
05:00Φιλοδοξίες
05:45Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:20Teen titans
06:45Transformers Prime
07:20Τόμας, το τρενάκι
07:35Tree Fu Tom
08:00Οι περιπέτειες του MAX
08:30Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45Ben and Holly
09:15Garfield
09:45Σον, το πρόβατο
10:10Baby Looney Tunes
10:40Barbie Fairytopia: Το μυστικό του ουράνιου τόξου
11:30Littlest Pet Shop
12:00Οι περιπέτειες του Γάτου Σπιρουνάτου
12:30Ο Scooby Doo και ο κολλητός του
13:00Transformers: Robots in Disguise
13:30Αυτό που θέλει το κορίτσι
15:45Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:15Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:40The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:10The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:40Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50Two and a Half Men - season 11
18:20Two and a Half Men - season 11
18:45Ραντεβού!
19:50STAR News
21:00Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος
21:45Garfield 2: A tail of two kitties
23:45Υδάτινος κόσμος
02:30Περιπέτειες στην Κόστα Ρίκα
04:15Ανεξιχνίαστες υποθέσεις - 6ος κύκλος
05:15Ραντεβού!
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:00The delicious Miss Dahl
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00TV Mall
09:00Μην αρχίζεις την μουρμούρα
09:45Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00Ειδήσεις
13:10Γουόλ - Υ
15:40Ανειδίκευτος εργάτης
16:45Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 4
17:30Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 4
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Quizdom the show
21:00Στην υγειά μας ρε παιδιά
00:45Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:00Quizdom the show
04:00Αστραφτερά σπίτια
04:45Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00Εικόνες
06:00The delicious Miss Dahl
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00Σαββατοκύριακο με δράση
11:30Eco news
12:00Goal χωρίς σύνορα
14:00Ζω καλύτερα
14:45Ο τζαναμπέτης
16:45Happy traveller
17:45X in the City
18:00Δελτίο στη Νοηματική
18:15Ένα τραπέζι Ελλάδα
19:15Ελληνικό πρόγραμμα
20:00Γλυκές αλχημείες
21:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:15Λεόν
00:15X in the City
00:30Deadly Women
01:25On the road
01:30Nurse Jackie - 2ος Κύκλος
02:00Grey's anatomy
03:00Ποδόσφαιρο: Copa America 2016 (Ζ)
05:00Cineλθετε
05:30Σαββατοκύριακο με δράση
06:00Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:15Monserrat
08:00Ντενεκές
08:30Puppy in my pocket
09:00Puppy in my pocket
09:30Γεύσεις και Οίνος
10:30Ομορφιά στην υγεία
11:00Η αγορά σήμερα
13:00Όλα καλά
15:00Η αγορά σήμερα
20:00Ειδήσεις
20:30Celebrity Legacies
22:00Ταινία
01:00Η αγορά σήμερα
03:00Vice
04:00Close Up
04:30Mayday
05:30House and home
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
08:00Επανάληψη Προγράμματος
10:00Αστικό τοπίο
10:40Στο ακαδημαϊκό τέταρτο
11:00Βουλή επί 7
12:30Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1
13:00Σύμη
13:40Από Πηλό
14:30Το πανόραμα μιας επταετίας: Χούντα είναι, θα περάσει
15:00Ο Πολιτικός και Διανοούμενος Κώστας Φιλίνης
17:00Τα αρχεία αποκαλύπτουν
17:30Ο μυστικός κόσμος των πουλιών
18:00Κάρτα μέλους
19:30Η γυναίκα του καμπαρέ
21:00Ο Δικός μας Νίξον
22:00Συνάντηση
23:15Κονσέρτο για την Ευρώπη 2006
00:30Κατρίν Ντενέβ
01:30Επανάληψη Προγράμματος
05:00Επανάληψη Προγράμματος