Εφαρμογή Android: Αποκτήστε το στο Google Play

ΕΡΤ1ΕΡΤ2ANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑEpsilon TVΒΟΥΛΗ
ΕΡΤ HDΕΡΤ3
ΕΡΤ1
ΕΡΤ1 - programma tv
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00Πρωϊνή Ζώνη
07:45Δελτίο Euronews
08:00Πρωϊνή Ζώνη
10:0010 Στην Ενημέρωση
12:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00Εκπομπή Euronews
13:30Εναέριες Διαδρομές
14:00Ο κόσμος του αύριο - κύκλος 1
15:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00Στάση ΕΡΤ
17:30Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15Αίθουσα Σύνταξης
19:40Η μηχανή του χρόνου
20:45Ο καιρός στην ώρα του
20:55Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00Πολιτιστικό Δελτίο
22:15Ξένο Ντοκιμαντέρ
23:00Συναντήσεις με αξιοσημείωτους ανθρώπους
00:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30The Newsroom
01:30Στάση ΕΡΤ
02:50Η Ζωή μου, η Υγεία μου
03:20Αίθουσα Σύνταξης
04:45Ο κόσμος του αύριο - κύκλος 1
05:45Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:00ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
ΕΡΤ2
ΕΡΤ2 - programma tv
06:25Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
07:00Σιντ, ο μικρός επιστήμονας
07:30Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια
08:00Ντετέκτιβ Νόντι
08:15Ντετέκτιβ Νόντι
08:30Ολίβια
08:45Ολίβια
09:00Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
09:15Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
09:30Λούλου Ζίπαντου
09:45Λούλου Ζίπαντου
10:00Ταξίδι στη Γεύση
11:00Εντός Αττικής - κύκλος 1
11:15Γεώργιος Βιζυηνός - Η Σιωπή των Αγγέλων
12:15Εδώ Που Τα Λέμε
13:30Γεύσεις από Ελλάδα
14:15Ρομπέν των δασών: περιπέτειες στο Σέργουντ - κύκλος 1
14:30Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1
15:00Η Πεντάμορφη και το Τέρας
16:00Αν ήμουν πλούσιος!
17:30Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
18:15Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
19:00Οι έξι αδελφές
20:00Οι έξι αδελφές
21:00Τα μυστικά της μουσικής
22:00Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
22:40Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
23:00Euroleague show
01:00Εδώ Που Τα Λέμε
02:15Γεύσεις από Ελλάδα
03:00Ταξίδι στη Γεύση
03:45Εντός Αττικής - κύκλος 1
04:00Γεώργιος Βιζυηνός - Η Σιωπή των Αγγέλων
04:45Η Πεντάμορφη και το Τέρας
05:45Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Τα φιλαράκια
07:00Καλημέρα Ελλάδα
10:00Το Πρωινό
13:00Ant1 news
14:00Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
16:30Μοιραία έλξη - κύκλος 1
17:30ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1
19:00Ant1 news
20:00Μπρούσκο
21:00Οι συμμαθητές
22:00Οι συμμαθητές
23:00Daddy Cool - κύκκλος 1
00:15Τhe 2night Show
02:30Φιλί ζωής
03:15Το καφέ της Χαράς
04:15Vice
05:00Έρωτας - κύκλος 1
06:00Τα φιλαράκια
MEGA
MEGA - programma tv
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
07:10Περί ανέμων και υδάτων
08:10Επτά κακά της μοίρας μου
09:20Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
10:40Η πολυκατοικία
12:30Μαρία, η άσχημη
14:00Εραστής δυτικών προαστίων
14:50Στο παρά πέντε
15:50Στο παρά πέντε
16:50Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00Καν'το όπως ο Άκης
17:50Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:50Ζωές παράλληλες - κύκλος 1
20:00Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος
21:00Είσαι το ταίρι μου
22:00Κάτω Παρτάλι - 1ος κύκλος
23:00Αποστολή για ήρωες
01:00Το έβδομο σημάδι
03:00Damages
04:00Fantasy Island
05:00Παράλληλοι δρόμοι
06:00Τα μυστικά της Εδέμ
STAR
STAR - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ο τροχός της τύχης
06:45Transformers: Robots in Disguise
07:10Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
07:35Tree Fu Tom
08:00Bahar - κύκλος 1
09:00Bahar - κύκλος 1
10:00Live U
12:00Αλήθειες με τη Ζήνα
14:009 μήνες
15:10Shopping Star
16:35Blind taste
17:45STAR News
17:55AR3NA - κύκλος 1
18:50Ο τροχός της τύχης
19:50STAR News
21:00Modern Family - 1ος κύκλος
21:30Modern Family - 1ος κύκλος
22:00Η κληρονομιά του Μπορν
00:45Ομάδα NCIS - 8ος κύκλος
01:45The mentalist
02:45Dance with him
05:15Mike and Molly - κύκλος 6
06:00Ο τροχός της τύχης
ALPHA
ALPHA - προγραμμα τηλεορασης
06:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00Η μικρή γιατρός
07:30Σοφία, η πριγκίπισσα
07:55Η μπουτίκ της Μίνι
08:00Happy Day στον Alpha
11:00TV Mall
11:20Εντιμότατοι... κερατάδες
12:20Eurodata
12:30Ειδήσεις
13:00Ελένη
16:00Βασικά... καλησπέρα σας
17:50Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00Deal
19:00Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00Έλα στη θέση μου - κύκλος 1
21:00Το σόι σου - 1ος κύκλος
21:50Το φιλί της ζωής
00:00Στο δρόμο
01:00Μεθυσμένο ημερολόγιο
03:20Eurodata
03:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:00Grand hotel
05:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15Εικόνες
05:45Θα σε δω στο πλοίο
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Πρώτη γραμμή
10:00Σκάι τώρα
12:00Αταίριαστοι
14:00Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00ΣΚΑΪ στις 3
16:00Survivor Πανόραμα
17:40Δελτίο στη Νοηματική
17:50Rodeo!
18:50Κάνε παζάρι
20:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00Survivor
00:30Οτινάναι
01:15Rodeo!
01:30Rodeo!
02:15Προδοσίες - κύκλος 1
03:00Happy traveller
03:45Survivor Πανόραμα
05:15Κάνε παζάρι
06:00Πρώτη γραμμή
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:30Ο θρίαμβος της αγάπης
07:30Close Up
08:30Όλα καλά
10:00Η αγορά σήμερα
12:00Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00Η αγορά σήμερα
16:30Ιπποδρομίες
18:00Ο Σταμάτης και ο Γρήγορης
19:45Όλα καλά
21:30Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
22:30Sex and the City
23:00Sex and the City
23:30Φυγόκεντρος
00:30Mayday
01:30Vice
02:30Sex and the City
03:00Φυγόκεντρος
04:00Celebrity Legacies
04:45Mayday
05:30Close Up
Epsilon TV
Epsilon TV - programma tv
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
07:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
08:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00So Cosmo - κύκλος 1
10:00So Cosmo - κύκλος 1
11:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
12:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
13:00Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3
14:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
16:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
17:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
19:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
20:00Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1
21:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
22:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
23:15Η ιστορια του στιλ των διασημων
00:00Μέντιουμ του Χόλιγουντ
01:00E! News
02:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
03:00Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14
04:00E! News
05:00Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - programma tv
09:00Πρωινή ανάγνωση
09:30Κοινοβουλευτικό έργο
17:00Κοινοβουλευτικό έργο
23:00Βουλής Βήμα
00:30Επανάληψη προγράμματος
05:00Επανάληψη προγράμματος
ΕΡΤ HD
ΕΡΤ HD - programma tv
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
07:45ΔΕΛΤΙΟ EURONEWS
08:00ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ
10:00ΔΕΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
12:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00ΕΚΠΟΜΠΗ EURONEWS
13:30ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
15:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
16:00ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
17:30Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18:00ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ-ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
19:40Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
20:45Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20:55ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / ΚΑΙΡΟΣ
22:00ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
22:15ΑΦΑΝΕΙΣ ΗΡΩΕΣ
23:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:30THE NEWSROOM (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:30ΣΤΑΣΗ ΕΡΤ
02:50Η ΖΩΗ ΜΟΥ, Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
03:20ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ
04:45Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ - A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:45ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:00ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
ΕΡΤ3
ΕΡΤ3 - programma tv
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
07:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
08:00Ο ΦΑΡΟΣ
09:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ
13:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00Ο ΦΑΡΟΣ
15:00ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
16:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30Η ΦΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
17:45ΚΑΙΡΟΣ
18:00Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20:00ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
22:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΜΕΡΗ
23:00ΕΦΗΜΕΡΗ ΠΟΛΗ
00:30ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
01:30ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΜΕΡΗ
02:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
06:00ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ