...προηγούμενες εκπομπές... |
07:00 | Οικογένεια Ασβοπούλου-Αλεπουδέλη🔍Επεισόδια 50ο: «Το μετάλλιο» & 51ο: «Η Μπέρι μαρτυράει» & 52ο: «Η υπόσχεση του Μπάζιλ» |
07:35 | Ομάδα Πτήσης (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Επεισόδια 40ο: «Χονγκ Κονγκ, Κίνα» & 41ο: «Σπήλαιο Γουαϊτόμο, Νέα Ζηλανδία» |
08:00 | Τα Ζωάκια του Άντι🔍Eπεισόδιο 18 - «Κρυψώνες» |
08:10 | Πάφιν Ροκ🔍Επεισόδια 69ο: «Ένα ξεχωριστό κοχύλι» & 70ο: «Χελωνοταξί» & 71ο: «Οι καινούργιοι γείτονες» |
08:30 | Οι Μεγάλοι Χορευτές της Φύσης🔍Eπεισόδιο 2 - «Ο χορός της ζωής» (τελευταίο) |
09:30 | Ιατρική και Λαϊκές Παραδόσεις
(Γ'
Kύκλος)🔍Eπεισόδιο 10 - «Indie» - τελευταίο |
10:00 | Οι Άγνωστες Περιπέτειες της Τζοάνα Λάμλεϊ🔍Eπεισόδιο 2 - «Από το Ουζμπεκιστάν στην Ινδία» (Uzbekistan to India) |
11:00 | Το Μεσογειακό Βιβλίο Μαγειρικής του Εϊνσλι🔍Eπεισόδιο 5 - «Μαρακές - Α΄ Μέρος» (Marrakesh - Part 1) |
12:00 | Κάτι Γλυκό
(Β'
Kύκλος)🔍Eπεισόδιο 5 - «Crumble αχλαδιού με χαρούπι & Παστέλι από σπίτι» |
13:00 | Δες και Βρες🔍«Καλεσμένοι: Θανάσης Βισκαδουράκης, Ηλίας Βρεττός, Ορφέας Παπαδόπουλος και Άρης Πλασκασοβίτης» |
14:00 | Μην Είδατε Τον Παναή (Ελληνική Ταινία)🔍 |
15:30 | Οι Υδάτινες Περιπέτειες του Άντι🔍Επεισόδια 17ο: «Θαλάσσια Λιοντάρια» & 18ο: «Άλμπατρος» |
16:00 | KooKooLand🔍«Χρόνια Πολλά!» |
16:28 | Γεια σου, Ντάγκι
(Α'
Kύκλος)🔍Επεισόδια 27ο: «Το σήμα των προβάτων» & 28ο: « Το σήμα του αρκούδου» & 29ο: «To σήμα της έκπληξης» |
16:45 | Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει🔍Eπεισόδιο 10 - «Συναυλία από πεταλούδες» |
17:15 | Δυο Ζωές (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Επεισόδια 94ο & 95ο |
19:10 | Μονοπάτια της Επιστήμης (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍Eπεισόδιο 10 - «Κόστα Ρίκα – Αναζητώντας γενικό αντιδηλωτικό» (τελευταίο) |
20:00 | Στα Άκρα (2020-2021) (Νέο Επεισόδιο)🔍«Αντώνης Φωστιέρης» - Μέρος 2ο |
21:00 | Ο Ρόμες Ρανγκανέϊθαν σε Περιπέτειες
(Α'
Kύκλος)🔍Eπεισόδιο 2 - «Αιθιοπία» |
22:00 | Κακός Σαμαρείτης🔍 |
00:00 | Η Μεγάλη Ουτοπία (Α' Τηλεοπτική Μετάδοση)🔍 |
01:40 | Δες και Βρες🔍 |
02:50 | Στα Άκρα🔍 |
04:00 | Μονοπάτια της Επιστήμης🔍 |
05:00 | Δυο Ζωές🔍 |