Παρασκευή, 16/08
ΝΕΡΙΤANT1MEGASTARALPHAΣΚΑΪTV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΒΟΥΛΗ
Είδος προγράμματος
ANT1
ANT1 - programma tv
06:00Για μια γυναίκα κι ένα αυτοκίνητο
07:00Πρωινό ΑΝΤ1
11:00Fthis TV
12:50TV Quiz
13:00Τα νέα του ΑΝΤ1
13:30TV Quiz
14:30Κωνσταντίνου και Ελένης
14:40TV Quiz
15:30Το καφέ της Χαράς
17:00Karadayi
18:00Τα νέα του ΑΝΤ1
18:10Blind date
19:10Εγκλήματα
20:00Τα νέα του ANT1
21:15Γιάννης ο όμορφος
22:15Η πρόβα του νυφικού
23:15The X-factor audition
00:00'Oλα HOT
01:00Entourage
02:00Ezel
04:00Το καφέ της Χαράς
05:00Τηλεμάρκετινγκ
05:20Για την Άννα
06:00Για μια γυναίκα κι ένα αυτοκίνητο
STAR
STAR - programma tv
06:00Office: An American workplace
06:20ΦΜ live
08:20Duck dodgers
08:45Tom & Jerry Kids
09:10Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
09:40Baby Looney Tunes
10:20Xiaolin showdown
10:45Πόκεμον
11:10'Eνας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
11:40Μπάτμαν: οι νέες περιπέτειες
12:10Σιλβέστερ & Τουίτι: Ιστορίες μυστηρίου
12:40Ben 10: Alien Force
13:00Generator Rex
13:30Road runner show
14:00Ο μικρός εφευρέτης
15:30Ο πρίγκηπας του Bel Air
16:00Ο πρίγκηπας του Bel Air
16:30Mike & Molly
17:00Mike & Molly
17:45Christine
18:15Christine
18:45Joey
19:15Joey
19:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:50Αθλητικές ειδήσεις
20:55Δελτίο καιρού
21:00Without a trace
22:00Πέραν πάσης υποψίας
00:15Cold Case
02:15Palais Royal!
06:00Office: An American Workplace
ALPHA
ALPHA - programma tv
06:00American Idol
07:00MacGyver
07:45Θυρίδα τηλεπώλησης
08:00Άκατα Μάκατα με τα ζουζούνια
09:30Θυρίδα τηλεπώλησης
09:45La patrona
10:45Θυρίδα τηλεπώλησης
11:00Avenida Brazil
12:00Ειδήσεις
12:50Τι θα φάμε σήμερα Μαμά; (Ε)
14:00Glee
15:00Πέδες
17:25Ειδήσεις
17:30Οικογενειακές ιστορίες (Ε)
18:30Ειδήσεις
20:00Avenida Brazil
21:00Δυο και κάτι... άντρες
22:00Glee
23:00Αληθινοί έρωτες (Ε)
00:00Ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα (Ε)
01:0010η εντολή (Ε)
02:00CSI: Miami
03:00Θυρίδα τηλεπώλησης
03:15Άλλαξέ το (Ε)
04:15Patras Aller Retour (Ε)
05:00Εικόνες (Ε)
06:00American Idol
ΣΚΑΪ
ΣΚΑΪ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ξενάγηση στο ζωικό βασίλειο
07:00Planet earth
08:00'Eνα τούνελ κάτω από το Βερολίνο
09:00Η διπλή δολοφονία της 'Eλλης
10:00Υπερκατασκευές
11:00Lonely Planet
12:00Μαγειρέματα
13:00Top chef
14:00It's me or the Dog
14:45Life Fish
15:45Αόρατοι κόσμοι
16:45Άριστη Κουζίνα
17:50Chef στον αέρα
18:45Traction
19:30Big, bigger, biggest
20:30Mystery files
21:00Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00Common law
23:00NCIS Λος Αντζελες
00:00The Good Wife
01:00Melrose place
02:00Last man Standing
03:00America' s Next top model
04:00Top chef
04:45Στην πράξη
05:30Banded Brothers
06:00Ξενάγηση στο ζωικό βασίλειο
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
TV ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - προγραμμα τηλεορασης
06:00Επιθυμίες
07:153,2,1
08:30Η αγορά σήμερα
12:35Αληθινή αγάπη
13:15'Aγγιγμα ψυχής
13:55Ειδήσεις
14:00Η αγορά σήμερα
18:00Ειδήσεις
18:45Πρωινός καφές
19:45Ciao
20:50Κλεμμένη ζωή
22:00Επιθυμίες
23:00'Eρωτας κλέφτης
00:00Η αγορά σήμερα
03:30Birth stories
04:00'Aγγιγμα ψυχής
04:50Κλεμμένη ζωή
05:45Η αγορά σήμερα
06:00Επιθυμίες
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - προγραμμα τηλεορασης
09:45Διακοπή Προγράμματος
17:45Διακοπή Προγράμματος
18:0015η Αυγούστου 1940: Ο Τορπιλισμός της 'Eλλης
18:40Παναγία η Προυσσιώτισσα, η Κυρά της Ρούμελης
19:10Εισαγωγή στη Θεία Λειτουργία
21:20Μουσικό Ταξίδι
22:30Βαθύ Μπλε
00:45Μουσικό Ταξίδι
01:45Διακοπή Προγράμματος