Εφαρμογή iOS
Αποκτήστε το στο App Store

Εφαρμογή Android
Αποκτήστε το στο Google Play




Καιρός από το kairos123.gr



Εορτολόγιο  
Nickelodeon
Nickelodeon - programma tv
06:00DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
06:30DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
07:00BIG TIME RUSHΚωμική σειρά
07:30ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΠαιδική σειρά
08:00WALLYKAZAM!Παιδική εκπομπή
08:30Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΠαιδική σειρά
09:00RUSTY RIVETSΠαιδική σειρά
09:30PAW PATROLΠαιδική σειρά
10:00ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣΠαιδική εκπομπή
10:30SUNNY DAYΠαιδική σειρά
11:00ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝΠαιδική σειρά
11:30LEGO FRIENDSΠαιδική σειρά
12:00REGAL ACADEMYΠαιδική σειρά
12:30Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINXΚινούμενα σχέδια
13:00Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣΠεριπέτειες στην Πόλη
13:30PUMPKIN REPORTSΠαιδική σειρά
14:00ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣΠαιδική σειρά
14:30TOON MARTYΠαιδική σειρά
15:00ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣΠαιδική σειρά
15:30ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝΟικογενειακή σειρά
16:00HUNTER STREETΚωμική σειρά
16:30ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣΟικογενειακή σειρά
17:00GAME SHAKERSΠαιδική σειρά
17:30MAGGIE & BIANCAΚωμική σειρά
18:00THE MOJICONSΠαιδική σειρά
18:30Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΠαιδική σειρά
19:00ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣΠαιδική σειρά
19:30ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣΠαιδική σειρά
20:00JINXEDΟικογενειακή ταινία
21:00ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣΠαιδική σειρά
21:30ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣΠαιδική σειρά
22:00ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑΠαιδική σειρά
22:30ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑΠαιδική σειρά
23:00ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚΚωμωδία
23:30HUNTER STREETΚωμική σειρά
00:00DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
00:40DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
01:00BIG TIME RUSHΚωμική σειρά
01:25VICTORIOUSΚωμική σειρά
01:50ICARLYΚωμική σειρά
02:15ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣΟικογενειακή σειρά
02:40ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣΟικογενειακή σειρά
03:05THE THUNDERMANSΟικογενειακή σειρά
03:30THE THUNDERMANSΟικογενειακή σειρά
03:55SUPAH NINJASΚοινωνική σειρά
04:20SUPAH NINJASΚοινωνική σειρά
04:45TRUE JACKSONΚωμική σειρά
05:10TRUE JACKSONΚωμική σειρά
05:35THE TROOPΚωμική σειρά
06:00DRAKE AND JOSHΚωμική σειρά
Al Jazeera
Al Jazeera - programma tv
06:00Ειδήσεις ζωντανά
06:30Counting the Cost
07:00Ειδήσεις ζωντανά
07:30Upfront
08:00Ειδήσεις ζωντανά
08:30Ρήγματα
09:00Το χαλιφάτο - κύκλος 1
10:00Ειδήσεις ζωντανά
10:30Μέσα στο θέμα
11:00Ειδήσεις ζωντανά
11:30Μιλώντας στο Al Jazeera
12:00Ειδήσεις ζωντανά
12:30TechKnow
13:00Η ώρα των ειδήσεων
14:00Ειδήσεις ζωντανά
14:30Μέσα στο θέμα
15:00Ο Κόσμος του Al Jazeera: Ο Βασιλιάς Χουσεΐν της Ιορδανίας
16:00Η ώρα των ειδήσεων
17:00Ειδήσεις ζωντανά
17:30Δημοσιεύσεις
18:00Newsgrid
19:00Ειδήσεις ζωντανά
19:30Ανατολή 101
20:00Ειδήσεις ζωντανά
20:30Μέσα στο θέμα
21:00Η ώρα των ειδήσεων
22:00Ειδήσεις ζωντανά
22:30Μιλώντας στο Al Jazeera
23:00Μέχρι την Τελευταία Σταγόνα
00:00Η ώρα των ειδήσεων
01:00Ειδήσεις ζωντανά
01:30Μάρτυρας
02:00Η ώρα των ειδήσεων
03:00Ειδήσεις ζωντανά
03:30Μέσα στο θέμα
04:00Ο Κόσμος του Al Jazeera: Ο Βασιλιάς Χουσεΐν της Ιορδανίας
05:00Η ώρα των ειδήσεων
06:00Ειδήσεις ζωντανά
BBC World News
BBC World News - programma tv
06:00Τα νέα του BBC World
06:30Κλικ
07:00Τα νέα του BBC World
07:30TBA
08:00Τα νέα του BBC World
08:30TBA
09:00Τα νέα του BBC World
09:30Ταξιδεύοντας
10:00Τα νέα του BBC World
10:10Τα επιχειρηματικά νέα της Αφρικής
10:30TBA
11:00Τα νέα του BBC World
11:10Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
12:00Τα νέα του BBC World
12:10Η τέχνη του να ζεις στην ιαπωνία
13:00Τα νέα του BBC World
13:10Η εβδομάδα στον κόσμο
13:30TBA
14:00Τα νέα του BBC World
14:10Τα επιχειρηματικά νέα της Αφρικής
14:30Βραδιά ειδήσεων
15:00Τα νέα του BBC World
15:30Ταξιδεύοντας
16:00Τα νέα του BBC World
16:15Τα σπορ σήμερα
16:30Κλικ
17:00Τα νέα του BBC World
17:30Φιλιππίνες: νησιωτικός θησαυρός
18:00Τα νέα του BBC World
18:10TBA
19:00Τα νέα του BBC World
19:30Βραδιά ειδήσεων
20:00Τα νέα του BBC World
20:30TBA
21:00Τα νέα του BBC World
21:15Τα σπορ σήμερα
21:30Κλικ
22:00Τα νέα του BBC World
22:10Η εβδομάδα στον κόσμο
22:30TBA
23:00Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30Φιλιππίνες: νησιωτικός θησαυρός
00:00Τα νέα του BBC World
00:10Η τέχνη του να ζεις στην ιαπωνία
01:00Ημέρα ειδήσεων
01:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45Τα σπορ σήμερα
02:00Ημέρα ειδήσεων
02:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45Τα σπορ σήμερα
03:00Ημέρα ειδήσεων
03:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45Τα σπορ σήμερα
04:00Τα νέα του BBC World
04:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45Τα σπορ σήμερα
05:00Τα νέα του BBC World
05:30Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45Τα σπορ σήμερα
06:00Τα νέα του BBC World
Bloomberg
Bloomberg - programma tv
06:00Οι αγορές στο Bloomberg
07:00Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
07:30Bloomberg ETF IQ
08:00Οι Αναζητήσεις στο Bloomberg
08:30Συζήτηση με τον Rafael Reif
09:00Παγκόσμια επιχείρηση
10:00Τα Καλύτερα του Bloomberg
11:00Bloomberg ETF IQ
11:30Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
12:00Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ3
12:30Οι Αναζητήσεις στο Bloomberg
13:00Τεχνολογία στο Bloomberg
14:00Bloomberg Businessweek
15:00Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
15:30Συζήτηση με τον Rafael Reif
16:00RC44 Class Championship 2017
16:30Συζήτηση με...
17:00Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ3
17:30Όσοι πετούν ψηλά Κ6
18:00Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
18:30Bloomberg ETF IQ
19:00Οι αγορές στο Bloomberg: Κανόνες απόδοση
19:30Συζήτηση με τον Rafael Reif
20:00Πανέξυπνες ιδέες
20:30Συζήτηση με...
21:00Οι Αναζητήσεις στο Bloomberg
21:30Συζητήσεις με τον Ντέιβιντ Ρούμπεσταϊν Κ3
22:00Τα Καλύτερα του Bloomberg
23:00Πανέξυπνες ιδέες
23:30Bloomberg: Πραγματικές Αποδόσεις
01:00Ξημερώνει στην Ασία
03:00Οι αγορές στο Bloomberg
06:00Οι αγορές στο Bloomberg
CBS Reality
CBS Reality - προγραμμα τηλεορασης
06:00Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
07:00Η δικαστής Τζούντι Κ12
07:25Η δικαστής Τζούντι Κ12
07:50Θαλάσσια περιπολία Κ6
08:15Θαλάσσια περιπολία Κ6
08:40Θαλάσσια περιπολία Κ6
09:05Θαλάσσια περιπολία Κ6
09:30Medical Detectives Κ6
09:55Medical Detectives Κ6
10:20Μωρά: Νέες Αφίξεις Κ5
11:10Νοσηλευτές Κ1
11:35Νοσηλευτές Κ1
12:00Εφιαλτικοί γείτονες Κ2
12:50Ταχεία ανταπόκριση Κ6
13:15Ταχεία ανταπόκριση Κ6
13:40Cash and Cari Κ3
14:05Cash and Cari Κ1
14:30Η Δικαστής Τζούντι Κ14
14:55Η Δικαστής Τζούντι Κ14
15:20Η Δικαστής Τζούντι Κ14
15:45Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:10Η Δικαστής Τζούντι Κ14
16:35Κυνηγοί Επικηρυγμένων Κ1
17:00Φονική ταχύτητα: η εκδίκηση Κ1
17:25Φονική Ταχύτητα: Η Εκδίκηση Κ2
17:50Φονική Ταχύτητα: Η Εκδίκηση Κ2
18:15Φονική Ταχύτητα: Η Εκδίκηση Κ2
18:40Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
19:30Ταχεία ανταπόκριση Κ6
19:55Ταχεία ανταπόκριση Κ6
20:20Medical Detectives Κ6
20:45Medical Detectives Κ6
21:10Εφιαλτικοί γείτονες Κ2
22:00Η Φωνή ενός Κατά Συρροή Δολοφόνου Κ2
22:50Περιπέτειες διασήμων Κ1
23:40Περιπέτειες διασήμων Κ1
00:30Έφηβοι Δολοφόνοι Κ1
01:20Έφηβοι Δολοφόνοι Κ1
02:10Αποφυλακισμένοι με αναστολή Κ1
03:00Κυνηγοί Επικηρυγμένων Κ1
03:25Ιστορίες εγκλημάτων Κ10
04:15Δεν το έκανα Κ1
05:05Εφιαλτικοί γείτονες Κ2
06:00Donal MacIntyre: Άλυτες Υποθέσεις Κ1
CNBC
CNBC - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
06:30Πρωτοπόροι
07:00Managing Asia
07:30Παγκόσμιες Ευκαιρίες: Ιαπωνία
08:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
08:30Πρωτοπόροι
09:00Τζόελ Όστιν
09:30Απαντήσεις με τον Μπέιλες Κόνλεϊ
10:00Ενορία σε επαφή
10:30Η ενορία της νέας δημιουργίας με τον Τζόσεφ Πρινς
11:00Managing Asia
11:30Παγκόσμιες Ευκαιρίες: Ιαπωνία
12:00Gillette World Sports
12:30Mobil 1 The Grid
13:00CNBC Αθλητικά
15:00Dubai International Baja
15:30Formula E
16:00Managing Asia
16:30Παγκόσμιες Ευκαιρίες: Ιαπωνία
17:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
17:30Πρωτοπόροι
18:00Meet the press
19:00Managing Asia
19:30Παγκόσμιες Ευκαιρίες: Ιαπωνία
20:00Ψηφιακό πλεονέκτημα
20:30Πρωτοπόροι
21:00Meet the press
22:00΄The Tonight Show΄ με τον Τζίμι Φάλον
01:00Περιληπτικά
02:00Asia Squawk Box
05:00Σημάδια από το δρόμο
Cosmote Cinema 1
Cosmote Cinema 1 - προγραμμα τηλεορασης
06:40Ξημερώνει
08:15Στη χώρα των άλλων
09:50Μοντέρνοι Δον Κιχώτες
11:30Ληστεία αλά ιταλικά
13:15Homeward Bound II: Lost in San Francisco
14:50Γιατρός στο χωριό
16:45Το Σινικό τείχος
18:40Brooklyn
20:35Buzz
21:00Η μεγάλη υπόσχεση
23:20Rings: Σήμα κινδύνου 3
01:10The neon demon
03:10Ο ευεργέτης
04:45Μίλα της
Cosmote Cinema 2
Cosmote Cinema 2 - προγραμμα τηλεορασης
07:00Ντάμπο, το ελεφαντάκι
08:10Οι εξομολογήσεις
10:00Μπάτε σκύλοι αλέστε
11:30The muppets
13:20Η κληρονομιά του Μπορν
15:40Ο Κούμπο και οι 2 χορδές
17:30Μπεν-Χουρ
19:40Ο λαβύρινθος: Πύρινες δοκιμασίες
22:00Ηρακλής: Η αρχή του θρύλου
23:45Watchmen
02:30Creepy
04:40Knights of Badassdom
Cosmote Cinema 3
Cosmote Cinema 3 - programma tv
06:05Αστέρω
07:25Έλα στο θείο
08:55Η αδελφή μου θέλει ξύλο
10:10Ο Σταμάτης και ο Γρήγορης
11:40Ένας ντελικανής
13:20Ένας μεγάλος έρωτας
15:15Ο Μελέτης στην άμεσο δράση
16:50Το τεμπελόσκυλο
18:30Η ζούγκλα των πόλεων
20:20Η γυναίκα μου τρελάθηκε
22:00Ραντεβού στον αέρα
23:45Εκείνο το καλοκαίρι
01:05Το στραβόξυλο
02:40Ο αγαπητικός της βοσκοπούλας
04:05Έχει θειο το κορίτσι
05:30Γκόλφω
Cosmote Cinema 4
Cosmote Cinema 4 - programma tv
06:00Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ3
07:00Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ3
08:00Madam Secretary Κ4
09:00The Brave - κύκλος 1
10:00The Brave Κ1
11:00Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ3
12:00Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ3
13:00Madoff
15:00Madam Secretary Κ4
16:00The Good Fight Κ2
17:00Gone Κ1
18:00MacGyver - 2ος κύκλος
19:00Taken Κ2
20:10Last Week Tonight Κ5
20:50Better Things Κ2
21:20Vice Principals Κ2
22:00Taboo - κύκλος 1
23:05Law Order True Crime: The Menendez Murders
00:00The Late Late Show with James Corden Κ4
01:00Happy! Κ1
02:00Wynonna Earp - Κ2
03:00Gone Κ1
04:00Better Things Κ2
04:30Vice Principals Κ2
05:10The Late Late Show with James Corden Κ4
06:00Doctor Foster - κύκλος 2
Cosmote Sport 1
Cosmote Sport 1 - programma tv
06:45Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Λέστερ
09:00Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Μπόρνμουθ
11:15Sports Classics: ESPN 30 for 30
13:15Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι
15:30Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Άρσεναλ (Ζ)
17:30Στιγμιότυπα
18:00Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ (Ζ)
20:00UEFA Europa League 2017-18 - Στιγμιότυπα
21:00UEFA Champions League Magazine 2017-18
21:45Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Ρόμα (Ζ)
23:45Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ
01:45Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ - Λειψία
03:45UEFA Champions League Magazine 2017-18
04:15Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2017-18
04:45Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ - Λάτσιο
Cosmote Sport 2
Cosmote Sport 2 - programma tv
06:30Ποδόσφαιρο: Τζένοα - Κροτόνε
08:45Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
11:00Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Ίντερ
13:00Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Αλαβές (Ζ)
15:00Ποδόσφαιρο: Σεβίλη - Βιγιαρεάλ
17:15Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεβάντε (Ζ)
19:15Στιγμιότυπα
19:30Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Εσπανιόλ (Ζ)
21:30Στιγμιότυπα
21:45Ποδόσφαιρο: Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ)
23:45Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Μπενεβέντο
01:45Ποδόσφαιρο: Κιέβο - Τορίνο
03:45UEFA Europa League 2017-18 - Στιγμιότυπα
04:45Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Αλαβές
Cosmote Sport 3
Cosmote Sport 3 - προγραμμα τηλεορασης
06:00Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Αμβούργο
08:00Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Κολονία
10:15Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
12:30Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Γκλάντμπαχ
14:30Ποδόσφαιρο: Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη (Ζ)
16:30Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Ντόρτμουντ (Ζ)
18:30Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1
20:00Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Πόρτο (Ζ)
22:00Bundesliga 2017-18 - Στιγμιότυπα
01:15SportShow
04:00Ποδόσφαιρο: Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη
06:00SportShow
Cosmote Sport 4
Cosmote Sport 4 - προγραμμα τηλεορασης
07:45FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
08:30Μπάσκετ: Παναθηναϊκός Superfoods - Κολοσσός H Hotels
10:45Μπάσκετ: NBA Playoffs 2018
13:30Μπάσκετ: Μπασκόνια - Τενερίφη (Ζ)
15:30NBA Daily
16:15Μπάσκετ: NBA Playoffs 2018
18:55NBA Action 2017-18
19:30Μπάσκετ: Μάλαγα - Μπαρτσελόνα (Ζ)
21:30FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ
22:00NBA Daily
22:30Μπάσκετ: NBA Playoffs 2018 (Ζ)
01:30NBA Daily
02:00Μπάσκετ: Μπασκόνια - Τενερίφη
04:00Μπάσκετ: Τορίνο - Μπολόνια
06:00Μπάσκετ: Παναθηναϊκός Superfoods - Κολοσσός H Hotels
Cosmote Sport 5
Cosmote Sport 5 - προγραμμα τηλεορασης
07:00Εκπομπή Grand Prix 2018 (Ζ)
08:45Formula 1 2018 (Ζ)
11:30Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2018
15:30Εκπομπή Grand Prix 2018
17:15Formula 1 2018
20:00Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2018
21:00Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2018 (Ζ)
00:30RBAR 2018
01:45WRC 2018
03:00Μηχανοκίνητα: Ο Αγώνας των Πρωταθλητών 2018
06:00WRC 2018
Cosmote Sport 6
Cosmote Sport 6 - προγραμμα τηλεορασης
06:45Τένις: Davis Cup 2018
07:45Τένις: 2018 ATP World Tour 250
11:45Στιγμιότυπα
12:30Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Ραβένα
15:00Τένις: 2018 ATP World Tour 250
19:00Βόλεϊ: Μόντενα - Τσιβιτανόβα (Ζ)
21:30Στιγμιότυπα
22:00Τένις: 2018 ATP World Tour 250 (Ζ)
00:30Βόλεϊ: Μόντενα - Τσιβιτανόβα
03:00Στιγμιότυπα
03:30Τένις: 2018 ATP World Tour 250
06:00Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα - Μονπελιέ
Deutsche Welle
Deutsche Welle - programma tv
06:00Ειδήσεις στην DW
06:05Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
06:15Ντοκιμαντέρ
07:00Ειδήσεις στην DW
07:05Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
07:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
07:30Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
08:00Ειδήσεις στην DW
08:05Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
08:15Η Ευρώπη Δίνει Συναυλία
09:00Ειδήσεις στην DW
09:05Ντοκιμαντέρ
09:30Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη
10:00Ειδήσεις στην DW
10:05Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
10:15Ντοκιμαντέρ
11:00Ειδήσεις στην DW
11:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
11:30Τέχνες. 21 - Μαγκαζίνο Τέχνης
12:00Ειδήσεις στην DW
12:15Ντοκιμαντέρ
13:00Ειδήσεις στην DW
13:15Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
13:30Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη
14:00Ειδήσεις στην DW
14:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
14:30Ντοκιμαντέρ
15:00Ειδήσεις στην DW
15:15Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
15:30Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
16:00Ειδήσεις στην DW
16:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη
17:00Ειδήσεις στην DW
17:15Ντοκιμαντέρ
18:00Ειδήσεις στην DW
18:15Ντοκιμαντέρ
19:00Ειδήσεις στην DW
19:15Κίνο - Κινηματογραφικό Μαγκαζίνο
19:30Ντοκιμαντέρ
20:00Ειδήσεις στην DW
20:15Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
20:30Τέχνες. 21 - Μαγκαζίνο Τέχνης
21:00Ειδήσεις στην DW
21:15Η Ευρώπη Δίνει Συναυλία
22:00Ειδήσεις στην DW
22:15Ντοκιμαντέρ
23:00Ειδήσεις στην DW
23:15Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
23:30Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη
00:00Ειδήσεις στην DW
00:15Sarah's Music - Σύγχρονη Κλασική Μουσική
00:30Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
01:00Ειδήσεις στην DW
01:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
01:30Ταξιδιωτικός Οδηγός
02:00Ειδήσεις στην DW
02:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
02:30Ζώνη Συγκρούσεων - Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
03:00Ειδήσεις στην DW
03:15Γερμανικό Πρωτάθλημα
03:30Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
04:00Ειδήσεις στην DW
04:05Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
04:15Ντοκιμαντέρ
05:00Ειδήσεις στην DW
05:05Γερμανικό Πρωτάθλημα
05:15Sarah's Music - Σύγχρονη Κλασική Μουσική
05:30Ταξιδιωτικός Οδηγός
06:00Ειδήσεις στην DW
Euronews
Euronews - programma tv
06:00Euronews Week-End
06:15Euronews Week-End
06:25Euronews Week-End
06:35Euronews Week-End
06:50Euronews Week-End
07:00Euronews Week-End
07:15Euronews Week-End
07:25Euronews Week-End
07:30Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣΤα νέα της Ευρώπης
07:40EURONEWS WEEKENDΔιεθνή νέα
07:50Euronews Week-End
08:00Euronews Week-End
08:15Euronews Week-End
08:25Euronews Week-End
08:40Euronews Week-End
08:50Euronews Week-End
09:00Euronews Week-End
09:15Euronews Week-End
09:25Euronews Week-End
09:35Euronews Week-End
09:50Euronews Week-End
10:00Euronews Week-End
10:15Euronews Week-End
10:25Euronews Week-End
10:35Euronews Week-End
10:45Euronews Week-End
11:00Euronews Week-End
11:10Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣΤα νέα της Ευρώπης
11:15EURONEWS WEEKENDΔιεθνή νέα
11:30Euronews Week-End
11:45Euronews Week-End
11:55FUTURISΕπιστημονικό μαγκαζίνο
12:00EURONEWS WEEKENDΔιεθνή νέα
12:15Euronews Week-End
12:25Euronews Week-End
12:35Euronews Week-End
12:45Euronews Week-End
13:00Euronews Week-End
13:10Euronews Week-End
13:25Euronews Week-End
13:35Euronews Week-End
13:45Euronews Week-End
14:00Euronews Week-End
14:15Euronews Week-End
14:30Euronews Week-End
14:45Euronews Week-End
15:00Euronews Week-End
15:15Euronews Week-End
15:35Euronews Week-End
15:45Euronews Week-End
16:00Euronews Week-End
16:20Euronews Week-End
16:30Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣΤα νέα της Ευρώπης
16:40EURONEWS WEEKENDΔιεθνή νέα
16:45Euronews Week-End
17:00Euronews Week-End
17:15Euronews Week-End
17:35Euronews Week-End
17:45Euronews Week-End
18:00Euronews Week-End
18:15Euronews Week-End
18:30Euronews Week-End
18:45Euronews Week-End
19:00Euronews Week-End
19:15Euronews Week-End
19:35Euronews Week-End
19:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣΤα νέα της Ευρώπης
20:00PRIME EDITION WEEKENDΤα νέα της εβδομάδας
20:15Prime Edition Week-End
20:30Prime Edition Week-End
20:45Prime Edition Week-End
21:00Prime Edition Week-End
21:15Prime Edition Week-End
21:30FUTURISΕπιστημονικό μαγκαζίνο
21:35PRIME EDITION WEEKENDΤα νέα της εβδομάδας
21:45Prime Edition Week-End
22:00Prime Edition Week-End
22:15Prime Edition Week-End
22:30Prime Edition Week-End
22:45Prime Edition Week-End
23:00Prime Edition Week-End
23:15Prime Edition Week-End
23:30Prime Edition Week-End
23:45Prime Edition Week-End
00:00Prime Edition Week-End
00:20Prime Edition Week-End
00:35Prime Edition Week-End
00:50Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣΤα νέα της Ευρώπης
01:00PRIME EDITIONΔιεθνής ειδησεογραφία
01:15Prime Edition
01:30Prime Edition
01:45Prime Edition
02:00LATE EDITIONΕιδήσεις από όλο τον κόσμο
02:10Late Edition
02:25Late Edition
02:45Late Edition
03:00Late Edition
03:15Late Edition
03:30Late Edition
03:45Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣΤα νέα της Ευρώπης
03:55LATE EDITIONΕιδήσεις από όλο τον κόσμο
04:00Late Edition
04:15Late Edition
04:30Late Edition
04:45Late Edition
05:00ALL NEWS EDITIONΕιδήσεις
05:15All News Edition
05:30All News Edition
05:45All News Edition
06:00All News Edition
FOX
FOX - programma tv
06:30PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
07:15PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
08:00PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 11
08:45HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
09:05HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
09:10HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
09:25HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
09:30HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
09:50HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 23
09:55HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 23
10:10HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 24
10:20HOW I MET YOUR MOTHER 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 24
10:35HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
10:45HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
10:55HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
11:05HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
11:20HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
11:30HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
11:40HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
11:50HOW I MET YOUR MOTHER 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
12:00EMPIRE 4Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
12:10EMPIRE 4Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
12:45DEEP STATEΔραματική Σειρά - Επεισ. 1
12:55DEEP STATEΔραματική Σειρά - Επεισ. 1
13:40SUITS 6Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
13:45SUITS 6Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
14:25SUITS 6Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
14:30SUITS 6Δραματική Σειρά - Επεισ. 7
15:10THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 19
15:15THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 19
15:30THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
15:40THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
15:55THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
16:05THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
16:20THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
16:25THE SIMPSONS 23Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
16:40MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
16:50MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. 5Δραματική Σειρά - Επεισ. 16
17:25LEGION 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
17:40LEGION 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
18:15BOB'S BURGERS 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 9
18:30BOB'S BURGERS 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 9
18:40FRIENDS 6Κωμική Σειρά - Επεισ. 25
18:55FRIENDS 6Κωμική Σειρά - Επεισ. 25
19:00FRIENDS 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
19:20FRIENDS 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
19:25FRIENDS 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
19:45FRIENDS 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
19:50FRIENDS 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
20:10FRIENDS 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
20:35BOB'S BURGERS 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 10
21:00EPISODES 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
21:20EPISODES 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
21:30EMPIRE 4Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
21:55EMPIRE 4Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
22:20THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACSΔραματική Σειρά - Επεισ. 2
22:45THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACSΔραματική Σειρά - Επεισ. 2
23:15DEEP STATEΔραματική Σειρά - Επεισ. 1
23:40DEEP STATEΔραματική Σειρά - Επεισ. 1
00:10HOMELAND 7Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
00:40HOMELAND 7Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
01:00THE WALKING DEAD 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
01:30THE WALKING DEAD 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
01:55PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
02:25PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 12
02:40PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
03:05PRISON BREAK 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
03:20BOB'S BURGERS 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 10
03:45EPISODES 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
03:50BOB'S BURGERS 8Κωμική Σειρά - Επεισ. 10
04:15THE ASSASSINATION OF GIANNI VERSACE ACSΔραματική Σειρά - Επεισ. 2
05:05ELEMENTARY 5Δραματική Σειρά - Επεισ. 8
05:45ELEMENTARY 5Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
FOXlife
FOXlife - programma tv
06:05LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
06:30LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
06:50JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 5
07:15JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 6
07:35MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
07:40MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
08:00MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 3
08:20MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 4
08:45MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 5
09:05MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 6
09:25MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 7
09:50MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 8
10:10MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 9
10:35MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 10
10:55MODERN FAMILY 7Κωμική Σειρά - Επεισ. 11
11:20PROJECT RUNWAY 16Διαγωνισμός Reality - Επεισ. 7
11:40GREY'S ANATOMY 14Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
12:00GREY'S ANATOMY 14Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
12:25STATION 19Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
12:45STATION 19Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
13:15GORDON RAMSAY'S ULTIMATE HOME COOKINGΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 19
13:30GORDON RAMSAY'S ULTIMATE HOME COOKINGΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 19
13:40GORDON RAMSAY'S ULTIMATE HOME COOKINGΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 20
13:55GORDON RAMSAY'S ULTIMATE HOME COOKINGΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 20
14:05GORDON RAMSAY'S KITCHEN NIGHTMARES 6Σειρά Reality - Επεισ. 1
14:20GORDON RAMSAY'S KITCHEN NIGHTMARES 6Σειρά Reality - Επεισ. 1
14:50GORDON RAMSAY'S KITCHEN NIGHTMARES 6Σειρά Reality - Επεισ. 2
15:05GORDON RAMSAY'S KITCHEN NIGHTMARES 6Σειρά Reality - Επεισ. 2
15:35GORDON RAMSAY'S KITCHEN NIGHTMARES 6Σειρά Reality - Επεισ. 3
15:50GORDON RAMSAY'S KITCHEN NIGHTMARES 6Σειρά Reality - Επεισ. 3
16:25THIS IS US 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
16:35THIS IS US 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
17:10BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
17:20BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 2
17:55BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 3
18:05BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 3
18:40BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
18:50BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
19:25BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
19:35BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 5
20:10BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
20:20BONES 8Δραματική Σειρά - Επεισ. 6
21:00GREY'S ANATOMY 14Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
21:05GREY'S ANATOMY 14Δραματική Σειρά - Επεισ. 18
21:50STATION 19Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
21:55STATION 19Δραματική Σειρά - Επεισ. 4
22:40SCANDAL 7Δραματική Σειρά - Επεισ. 15
23:30THIS IS US 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 13
00:15JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 5
00:20JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 5
00:40JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 6
00:45JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 6
01:05ONCE UPON A TIME 7Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
01:10ONCE UPON A TIME 7Δραματική Σειρά - Επεισ. 9
01:50YOU'RE THE WORST 3Κωμική Σειρά - Επεισ. 1
02:15YOU'RE THE WORST 3Κωμική Σειρά - Επεισ. 2
02:40MASTERCHEF 8Σειρά Reality - Επεισ. 4
03:20SECRETS AND LIES 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
03:25SECRETS AND LIES 2Δραματική Σειρά - Επεισ. 10
04:05JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 5
04:30JAMIE'S QUICK & EASY FOODΣειρά Μαγειρικής - Επεισ. 6
04:55LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 20
05:15LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
05:20LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 21
05:40LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
05:45LAST MAN STANDING 5Κωμική Σειρά - Επεισ. 22
Fashion TV
Fashion TV - προγραμμα τηλεορασης
06:00Fashion Films
06:30Fashion Films
07:00Fashion Films
07:30Fashion Films
07:55Άνθρωποι της Μόδας
08:00Κορυφαία μοντέλα
08:30Κορυφαία μοντέλα
08:55Εβδομάδα Μόδας
09:00Σχεδιαστές
09:30Σχεδιαστές
09:55Άνθρωποι της Μόδας
10:00FTV Special
10:30FTV Special
10:55Εβδομάδα Μόδας
11:00Κορυφαίες φωτογραφίσεις
11:30Κορυφαίες φωτογραφίσεις
11:55Άνθρωποι της Μόδας
12:00Κορυφαία μοντέλα
12:30Κορυφαία μοντέλα
12:55Εβδομάδα Μόδας
13:00Σχεδιαστές
13:30Σχεδιαστές
13:55Άνθρωποι της Μόδας
14:00FTV Special
14:30FTV Special
14:55Εβδομάδα Μόδας
15:00Fashion Films
15:30Fashion Films
15:55Άνθρωποι της Μόδας
16:00Κορυφαία μοντέλα
16:30Κορυφαία μοντέλα
16:55Εβδομάδα Μόδας
17:00Σχεδιαστές
17:30Σχεδιαστές
17:55Άνθρωποι της Μόδας
18:00FTV Special
18:30FTV Special
18:55Εβδομάδα Μόδας
19:00Σχεδιαστές
19:30Σχεδιαστές
19:55Άνθρωποι της Μόδας
20:00Κορυφαίες φωτογραφίσεις
20:30Κορυφαίες φωτογραφίσεις
20:55Εβδομάδα Μόδας
21:00Fashion Films
21:30Fashion Films
21:55Άνθρωποι της Μόδας
22:00FTV Special
22:30FTV Special
22:55Εβδομάδα Μόδας
23:00Σχεδιαστές
23:30Σχεδιαστές
00:00Κορυφαίες φωτογραφίσεις
00:30Κορυφαίες φωτογραφίσεις
01:00Midnite Haute
01:30Midnite Haute
02:00Κορυφαία μοντέλα
02:30Κορυφαία μοντέλα
03:00Σχεδιαστές
03:30Σχεδιαστές
04:00Κορυφαίες φωτογραφίσεις
04:30Κορυφαίες φωτογραφίσεις
05:00Fashion Films
05:30Fashion Films
06:00Κορυφαία μοντέλα
France 24 Fr
France 24 Fr - προγραμμα τηλεορασης
06:00Νέα
06:10Επανεξέταση
06:30Νέα
06:40Πρόσβαση στην Ασία
06:50Μόδα
07:00Νέα
07:15Σπορ
07:20Down to Earth
07:30Νέα
07:45Τεχνολογία 24
08:00Νέα
08:15Σπορ
08:20Γαλλικοί Δεσμοί
08:30Νέα
08:45Η Γαλλία στο Επίκεντρο
09:00Νέα
09:10Σπορ
09:15Encore
09:30Νέα
09:40Σε όλη την Αφρική
09:50Οι Παρατηρητές
10:00Νέα
10:15Σπορ
10:20Μόδα
10:30Νέα
10:45Το 51 τοις Εκατό
11:00Νέα
11:15Ρεπόρτερς
11:50Βρίσκεστε Εδώ
12:00Νέα
12:15Σε όλη την Αφρική
12:30Νέα
12:45Encore
13:00Νέα
13:15Άνθρωποι και Κέρδη
13:30Νέα
13:45Τεχνολογία 24
14:00Νέα
14:15Οι Παρατηρητές
14:20Γαλλικοί Δεσμοί
14:30Νέα
14:45Το 51 τοις Εκατό
15:00Νέα
15:10Επανεξέταση
15:30Νέα
15:40Πολιτική Ενημέρωση
15:50Μόδα
16:00Νέα
16:15Συνέντευξη
16:30Νέα
16:45Encore
17:00Νέα
17:10Μιλάμε για την Ευρώπη
17:30Νέα
17:40Μιλάμε για την Ευρώπη
18:00Νέα
18:15Σε όλη την Αφρική
18:30Νέα
18:45Συνέντευξη
19:00Νέα
19:15Ρεπόρτερς
19:50Γαλλικοί Δεσμοί
20:00Νέα
20:15Άνθρωποι και Κέρδη
20:30Νέα
20:45Encore
21:00Νέα
21:15Αθλητική Κυριακή
21:30Νέα
21:45Οι Παρατηρητές
21:50Γαλλικοί Δεσμοί
22:00Νέα
22:10Επανεξέταση
22:30Νέα
22:40Η Γαλλία στο Επίκεντρο
22:50Down to Earth
23:00Νέα
23:15Πολιτική Ενημέρωση
23:30Νέα
23:45Το 51 τοις Εκατό
00:00Νέα
00:10Αθλητική Κυριακή
00:20Βρίσκεστε Εδώ
00:30Νέα
00:40Συνέντευξη
00:50Μόδα
01:00France 24
MAD Hits
MAD Hits - προγραμμα τηλεορασης
06:00Greeks Only Mixer
08:00All New Mixer
09:00Music for Your MP3 Player
10:00Mixer
11:00Greeks Only Mixer
12:00All New Mixer
13:00Music for Your MP3 Player
14:00Greeks Only Mixer
15:00Mixer
16:00All New Mixer
17:00Music for Your MP3 Player
18:00Mixer
19:00Greeks Only Mixer
20:00All New Mixer
21:00Music for Your MP3 Player
22:00Greeks Only Mixer
00:00Mixer
01:00Greeks Only Mixer
02:00All New Mixer
03:00Music for Your MP3 Player
04:00Greeks Only Mixer
06:00All New Mixer
Nat Geo Wild
Nat Geo Wild - προγραμμα τηλεορασης
06:15Θανάσιμες Ταχύτητες σε Αργή ΚίνησηΖούγκλα
07:00WILD MENUΕστιατόριο η Γη
07:25WILD MENUΤραγανά έντομα
07:50Οι Μυστηριώδεις Πίθηκοι της Shangri-LaNat Geo Wild HD
08:40ΜΗΤΕΡΑ-ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΣNat Geo Wild HD
09:25ΕΝΑΕΡΙΟ ΣΑΦΑΡΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑNat Geo Wild HD
10:15ΣΤΗΝ ΑΚΤΗ ΤΗΣ ΥΑΙΝΑΣNat Geo Wild HD
11:05Οι Μυστηριώδεις Πίθηκοι της Shangri-LaNat Geo Wild HD
11:55ΜΗΤΕΡΑ-ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΣNat Geo Wild HD
12:40Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΤΙΓΡΗΣNat Geo Wild HD
13:25ΤΟ ΓΙΓΑΝΤΙΟ ΦΙΔΙ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣNat Geo Wild HD
14:15Δημιουργικοί Δολοφόνοι της ΑφρικήςΑνοιχτή έκταση
15:05Δημιουργικοί Δολοφόνοι της ΑφρικήςΣτα χαρακώματα
15:50Δημιουργικοί Δολοφόνοι της ΑφρικήςColiseum
16:35ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ 2Επίθεση αιλουροειδούς
17:25ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ 2Αγέλες
18:10ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ 2Γιγάντιοι δολοφόνοι
19:00BITE STING KILL 2Τέρατα στις Σκιές
19:50Τα πιο Φονικά Πλάσματα στην ΑλάσκαΤο Βασίλειο της Φάλαινας Δολοφόνου
20:35ΦΩΚΙΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙNat Geo Wild HD
21:25BITE STING KILL 2Τέρατα στις Σκιές
22:15Τα πιο Φονικά Πλάσματα στην ΑλάσκαΤο Βασίλειο της Φάλαινας Δολοφόνου
23:05ΦΩΚΙΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙNat Geo Wild HD
23:50Δημιουργικοί Δολοφόνοι της ΑφρικήςΑνοιχτή έκταση
00:40Δημιουργικοί Δολοφόνοι της ΑφρικήςΣτα χαρακώματα
01:30Δημιουργικοί Δολοφόνοι της ΑφρικήςColiseum
02:20ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ 2Επίθεση αιλουροειδούς
03:05ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ 2Αγέλες
03:55ΤΑ ΠΙΟ ΦΟΝΙΚΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ 2Γιγάντιοι δολοφόνοι
04:40Οι Μυστηριώδεις Πίθηκοι της Shangri-LaNat Geo Wild HD
05:25Animal 24 Mashup
05:30ΜΗΤΕΡΑ-ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΣNat Geo Wild HD
Russia Today
Russia Today - programma tv
06:00Σε βάθος
06:30Ντοκιμαντέρ
07:00Ρεπορτάζ Keiser
07:30Ντοκιμαντέρ
08:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
08:30Ντοκιμαντέρ
09:00Νέα σε τίτλους
09:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
10:00Νέα σε τίτλους
10:30Ντοκιμαντέρ
11:00Νέα σε τίτλους
11:30Ντοκιμαντέρ
12:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
12:30Ντοκιμαντέρ
13:00Νέα σε τίτλους
13:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
14:00Νέα σε τίτλους
14:30Ντοκιμαντέρ
15:00Νέα σε τίτλους
15:30Ντοκιμαντέρ
16:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
16:30Ντοκιμαντέρ
17:00Νέα σε τίτλους
17:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
18:00Νέα σε τίτλους
18:30Ντοκιμαντέρ
19:00Νέα σε τίτλους
19:30Ντοκιμαντέρ
20:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
20:30Ντοκιμαντέρ
21:00Νέα σε τίτλους
21:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
22:00Νέα σε τίτλους
22:30Ντοκιμαντέρ
23:00Νέα σε τίτλους
23:30Ντοκιμαντέρ
00:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
00:30Ντοκιμαντέρ
01:00Νέα σε τίτλους
01:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
02:00Νέα σε τίτλους
02:30Ντοκιμαντέρ
03:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
03:30Ντοκιμαντέρ
04:00Εβδομαδιαίες ειδήσεις
04:30Ντοκιμαντέρ
05:00Νέα σε τίτλους
05:30Διαφορετικές απόψεις με την Οξάνα Μπόικο
06:00Νέα σε τίτλους
VH1
VH1 - programma tv
07:00ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ VH1Μουσικό μαγκαζίνο
09:00ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣΜουσικό μαγκαζίνο
11:00ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑΜουσικό μαγκαζίνο
12:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1Μουσικό μαγκαζίνο
13:00ΑΝΟΙΞΗ ΤΩΡΑ! 00S VS 10SΜουσικό μαγκαζίνο
16:30HITS DON'T LIEΜουσικό μαγκαζίνο
22:00ΤΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ TOP 10 ΤΟΥ VH1Μουσικό μαγκαζίνο
23:00VH1 CHILLΜουσικό μαγκαζίνο
01:00ΣΥΛΛΟΓΗ VH1Μουσικό μαγκαζίνο
Village Cinema
Village Cinema - programma tv
07:00Hairspray
09:30Ονειρεμένη ζωή
11:45Μις... με το ζόρι
14:25The majestic
17:05Γέννηση
18:55Νεμπράσκα
21:00Μέσα στον κυκλώνα
22:40Ο άνθρωπος αντίγραφο
00:20Bangkok Adrenaline
03:00Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
iConcerts HD
iConcerts HD - programma tv
06:30Placebo - We Come in Pieces
08:00Marvin Gaye - Greatest Hits: Ζωντανά το '76
08:55Ζωντανά στο Factory Theatre
10:35Decades rock live
11:30Ζωντανά στο τέξας
13:30Morrissey 25: Live
14:30Ζωντανά στο The Metro Theatre - κύκλος 1
17:00Live From Red Rocks - κύκλος 1
18:00Ζωντανά στο Wembley Stadium - κύκλος 1
19:30Placebo - We Come in Pieces
21:00Ζωντανά στο Finsbury Park - New Order
22:10Ζωντανά στο the regency ballroom
23:30Ζωντανά στο The Metro Theatre - κύκλος 1
01:00Ζωντανά στο Casino de Paris - Ben Howard
02:05Le Bleury - κύκλος 1
03:35Stone Temple Pilots - Alive in the Windy City
04:55Poison: 7 Days Live - Ζωντανά από το Λονδίνο
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ - προγραμμα τηλεορασης
09:00ΣΥΝΑΥΛΙΑΣΥΜΦΩΝΙΑ ΣΟΣΤΑΚΟΒΙΤΣ ΑΡ. 7
10:30ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟΜετατροπή του κτηρίου Δοξιάδη σε σύγχρονες κατοικίες
11:30ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣΓιάννης Αναγνωστάτος (Λόλεκ)
12:00ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟΖίτσα Ιωαννίνων
13:30ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΕπιστήμες Υγείας
14:00ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΕπιστήμες Υγείας
14:30Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑΟ Γιώργος Βέλτσος στη τηλεόραση της Βουλής
16:30ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟΦοιτητές και κοινωνικά ζητήματα
17:00Ο ΒΙΝΣΕΝΤ ΚΙ ΕΓΩ
18:30ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣΓιάννης Αναγνωστάτος (Λόλεκ) Ε
19:00ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΜικαέλ Λεβι
20:00ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟΓραντ Νταμ στον Πειραιά (Ε)
20:30ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑΟ κουρέας της Σεβίλλης O Ροσίνι Η ευφυία της κωμικής όπερας
22:00ΟΠΕΡΑΓουλιέλμος Τέλλος
23:30ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ